صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 137

موضوع: انتقال وجه نقد (همراه با مسافر)

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه نقد (همراه با مسافر)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidza نمایش پست ها
    با سلام، گویا تا ده هزارتا ایرادی نداره، بیشتر از اون رو باید با مدرک اعلام کنید که از کجا آوردید.
    با احترام.
    در فرودگاه کانادا که قطعا اعلام میکنیم.سوال من در مورد فرودگاههای بین راه است.

دوستان من یه سوال مهم دارم. میخوام برگردم به ایران (از اروپا) و میخوام همراه خودم 7500 یورو بیارم به ایران. تو سایت فرودگاه امام نوشته ورود ارز به هر میزانی مجاز است (http://ikia.airport.ir/office/pages/a-custom) !! با این مبلغ مشکلی ایجاد نمیشه؟ تو چمدون بزارم یا همراه خودم؟

دوستان مبلغ بالای 50 هزار تارو میشه از فرودگاه با همراه داشتن گواهی سپرده حساب ارزی بانک و صراف خارج کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط whiteflag نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال مهم دارم. میخوام برگردم به ایران (از اروپا) و میخوام همراه خودم 7500 یورو بیارم به ایران. تو سایت فرودگاه امام نوشته ورود ارز به هر میزانی مجاز است (http://ikia.airport.ir/office/pages/a-custom) !! با این مبلغ مشکلی ایجاد نمیشه؟ تو چمدون بزارم یا همراه خودم؟
    سلام دوست عزیز.
    من می خوام 3000 یورو به دست یکی از آشناها تو فرانسه برسونم.
    براتون مقدوره این مبلغ رو شما به ایشون بدین و من ریالی باهاتون حساب کنم؟

با سلام
    در صورت امکان از بانک ۵۰۰ یورویی بگیرید ، حتما همراه خودتون باشه و پولی داخل چمدون نگذارید.
    کسی کاری نداره.

با احترام.

نقل قول نوشته اصلی توسط whiteflag نمایش پست ها

Junior Member

با سلام به دوستان

می خواستم بدونم آیا در فرودگاه امام برای خروج 8 هزار یورو پول نقد که رسید برداشت از حساب ارزی بانک هم براش موجود هست و همچنین رسید خرید اولیه از صرافی معتبر ( مورد تایید بانک مرکزی ) به جهت تامین هزینه زندگی دانشجویی در کشور اروپایی ، دارای منع قانونی است؟ آیا نیاز به اخذ مجوز خاصی از جایی هست؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

Junior Member

با سلام ،اين راهنمايي شما براي زمانيست كه دو نفر در يك كشور باشند ،ايا اگر كشور ها هم فرق كند بازهم به صرفه هست من خودم كانادا و دوستم هلند اين انتقال پول از اين طريق بهتر از صرافي ؟

Junior Member Nelon_nelon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sience & Research-Environmet Eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام،

این تاپیک برای ارسال سوالات و تجربیات دوستان عزیز در مورد انتقال وجه نقد از/به ایران ایجاد شده.

تاپیک های مرتبط:

حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

لینک های مرتبط:

مقررات مربوط به سقف ورود و خروج پول (به صورت ریال) توسط هر مسافر (ایران):سقف حداکثر پنج میلیون ریال

مقررات مربوط به سقف ورود و خروج پول (به صورت ارز خارجی) توسط هر مسافر (ایران):
    سقف حداکثر معادل پنج هزار دلار (بند 8-5 صفجه 14)

مقررات مربوط به سقف ورود و خروج پول توسط هر مسافر (کانادا):
    معادل ده هزار دلار کانادا

مقررات مربوط به سقف ورود و خروج پول توسط هر مسافر (انگلستان): معادل ده هزار یورو

توجه بفرمایید که محدودیت های نوشته شده به معنای ممنوع بودن ورود یا خروج ارز نمیباشد، بلکه مقادیر بالاتر از اعداد گفته شده در بالا باید در فرم های اظهارنامه نوشته شود تا امکان انجام جرایم اقتصادی و پولشویی کم شود.

تنها ورود و خررج ریال بیش از مبلغ گفته شده (پنج میلیون ریال) ممنوع هست و مطابق قوانین بانک مرکزی ایران با متخلفین برخورد خواهد شد.
    سلام و درود
    من این مسئله و سقف ها را در فرودگاه امام دیدم. تکلیف مهاجرت چطور مشخص می شه؟ کانادا مشکلی برای هر مبلغ نداره بار اول اما خروجش از ایران چطور؟ میشه راهنمایی کنید؟

Junior Member

سلام من بالای 10000 تا میخوام از مشهد ببرم کانادا ، به مشکل بر میخورم تو فرودگاه ایران؟؟ کجا باید اعلام کنم و چه مدرکی باید اراِئه بدم. تو فرودگاه کانادا چطور؟

Junior Member

سلام لطفا به من کمک کنید واقعا نیازمند کمک هستم من مقداری روپیه هند دارم می خام از هند همراه خودم بیارم لطفا بگید
    چقدر می تونم خارج کنم و ایا دستگاهای توی فرودگاه می تونن پول رو تشخیص بدهند لطفا به من کمک کنید خیلی نیازمندم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)