صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 137

موضوع: انتقال وجه نقد (همراه با مسافر)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه نقد (همراه با مسافر)

با سلام.تا سه روز دیگر من دارم برای تحصیل به آلمان میرم و تو ویزام نوشته 7900 یورو باید همرام باشه اما من 9000 یورو با خودم میبرم،میخواستم بدونم اگه ریسک اینکه پول رو ازم بگیرن و پیدا بشه بالاس اصلا میتونم اظهار نامه تهیه کنم یا نه،در ضمن لازمه که پول رو چند بخش کنم و تو کیف و جیب هام پخش کنم؟در ضمن اگر از صرافی رسیدی یا چیزی داشته باشم کافیه یا حتما باید از بانک چیزی داشته باشم؟

Junior Member nargestia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط emad__ab نمایش پست ها
    با سلام.تا سه روز دیگر من دارم برای تحصیل به آلمان میرم و تو ویزام نوشته 7900 یورو باید همرام باشه اما من 9000 یورو با خودم میبرم،میخواستم بدونم اگه ریسک اینکه پول رو ازم بگیرن و پیدا بشه بالاس اصلا میتونم اظهار نامه تهیه کنم یا نه،در ضمن لازمه که پول رو چند بخش کنم و تو کیف و جیب هام پخش کنم؟در ضمن اگر از صرافی رسیدی یا چیزی داشته باشم کافیه یا حتما باید از بانک چیزی داشته باشم؟
    به نظر من حتما باید به صورت نقدی دنبال خودتون داشته باشین چون داخله پاس هم همینو نوشته ! و ممکنه بخان چک کنن و وقتی چک میکنن یه مهر میزنن توی پاس که به صورت نقد به همراه داره و اجازه ی خروج داره ! انشالا که مشکلی پیش نمیاد اگرچه منم همین استرسو دارم ولی اگر هم کسی گیر داد و گقت ممنوعه بهش توضیح بدین که دانشجویی دارین میرین و این مبلغ هم باید الزامن همراهنون باشه همونطور که توی پاستون نوشته .ولی سعی کنین اسکناس های 500 تایی ببرین !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nargestia نمایش پست ها
    به نظر من حتما باید به صورت نقدی دنبال خودتون داشته باشین چون داخله پاس هم همینو نوشته ! و ممکنه بخان چک کنن و وقتی چک میکنن یه مهر میزنن توی پاس که به صورت نقد به همراه داره و اجازه ی خروج داره ! انشالا که مشکلی پیش نمیاد اگرچه منم همین استرسو دارم ولی اگر هم کسی گیر داد و گقت ممنوعه بهش توضیح بدین که دانشجویی دارین میرین و این مبلغ هم باید الزامن همراهنون باشه همونطور که توی پاستون نوشته .ولی سعی کنین اسکناس های 500 تایی ببرین !
    خوب بعد از اینکه پونصد تایی گرفتم بین جیب ها و تو کیفم پخشش کنم؟یا همش رو یه جا بزارم؟

]http://www.teheran.diplo.de/Vertretung/teheran/fa/08__visa/__Visabestimmungen.html#topic25
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

شاید خودم کامل نباشم اما کاملاخودمم

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

سلام دوستان

با سرچی در اینترنت مبلغ مجاز نقد ورود به آمریکا را 10.000 دلار اعلام میکنن ، اما آیا برای خروج مشکلی پیش نمیاد ؟ خودم که تجربه خروج دارم به وضوح دیدم که مشکلی برای خروجی نیست و کسی چک نمیکنه اما آیا کسی بوده احیانا که بازرسی بشه ؟

سلام دوستان من میخوام 20 میلیون تومن پوند کنم ببرم در حدود 4000 هزار پوند میشه آیا به من گیر نمیدن ؟ آیا راهی جز صرافی و حمل نقدی هست ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط nhzgroup نمایش پست ها
    سلام دوستان

با سرچی در اینترنت مبلغ مجاز نقد ورود به آمریکا را 10.000 دلار اعلام میکنن ، اما آیا برای خروج مشکلی پیش نمیاد ؟ خودم که تجربه خروج دارم به وضوح دیدم که مشکلی برای خروجی نیست و کسی چک نمیکنه اما آیا کسی بوده احیانا که بازرسی بشه ؟
    در تهران معمولا مشکلی نیست ولی در شهرستانها ممکنه بازرسی کمی بیشتر باشهوچون ندید پدید هستن. نمونش پسرخاله من در اصفهان بود. بهتره پولها رو طوری قرار بدید که تابلو نباشه البته همراه خودتون نه چمدان.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط history2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام 20 میلیون تومن پوند کنم ببرم در حدود 4000 هزار پوند میشه آیا به من گیر نمیدن ؟ آیا راهی جز صرافی و حمل نقدی هست ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید
    معمولا مشکلی پیش نمیاد. بهتره در دید نباشه. راهش اینه یه نفر پیدا کنید انگلیس بهتون پوند بده شما در ایران ریال بریزید به حسابش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran-Industrial design MA

سلام دوستان
    میخواستم ببینم برای پرداخت هزینه ی دانشگاهم در کانادا پول رو که حدودا 10 هزارتا هستش رو چه جوری باید ببرم
    نمیدونم باید حواله کنم یا پول نقد ببرم با خودم
    میشه راهنمایی کنید

Junior Member arash_eu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KU

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshmirza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم ببینم برای پرداخت هزینه ی دانشگاهم در کانادا پول رو که حدودا 10 هزارتا هستش رو چه جوری باید ببرم
    نمیدونم باید حواله کنم یا پول نقد ببرم با خودم
    میشه راهنمایی کنید
    سلام.
    بردن پول نقد به شرط اینکه اطمینان از امنیت حملش داشته باشید به صرفه تان خواهد بود. اگر کسی را در کانادا دارید، می توانید معادل ریالی اش را برایش در ایران واریز کنید و وقتی رسیدید کانادا دلار تحویل بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)