صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 137

موضوع: انتقال وجه نقد (همراه با مسافر)

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه نقد (همراه با مسافر)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshmirza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم ببینم برای پرداخت هزینه ی دانشگاهم در کانادا پول رو که حدودا 10 هزارتا هستش رو چه جوری باید ببرم
    نمیدونم باید حواله کنم یا پول نقد ببرم با خودم
    میشه راهنمایی کنید
    سلام.
    شما مجازید تا ده هزار دلار پول نقد همراه داشته باشید. به نظرم پول نقد ببرید بهتره تا اینکه به این صراف‌ها پول بدید.

سلام
    بنده ویزای تحصیلی اسنرالیا دارم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید آیا میشه من و خانمم جمعا 20 هزار دلار آمریکا از ایران خارج کنیم؟
    فرزند سه سالم چی؟ ایشون هم میتونه؟
    توی فرودگاه امام به ما گیر نمیدن ؟
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط YAhya200016 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید آیا میشه من و خانمم جمعا 20 هزار دلار آمریکا از ایران خارج کنیم؟
    ممنون
    قانون جدید هر نفر 10 هزار یورو. سایت بانک مرکزی
    مشکلی نیس

نقل قول نوشته اصلی توسط YAhya200016 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    سلام،

یک نکته ای که مهم هست و باید حتما در موردش تحقیق کنید که برای استرالیا چگونه هست، این هست که برای اتحادیه اروپا هم مثل استرالیا محدودیت 10 هزار به اضای هر نفر وجود داره، اما نکته مهمش اینه که توی اروپا سهم هر کسی باید حتما پیش خودش باشه؛ یعنی اگه مثلا پول خودتون و همسرتون (جمعا 20 هزار دلار) دست شما باشه و مامور گمرک شما رو بازرسی کنه، ازتون قبول نخواهد کرد اگه بگین ما 2 نفر هستیم و جمعا 20 هزار دلار داریم. اگر پول 2 نفر همراه 1 نفرتون هست، بهتره که قبل از اینکه مامور گمرک بازرسیتون کنه، خودتون این قضیه رو به گمرک اعلام کنید.

سلام يكي از دوستان گفت موقع سفر بقيه پول رو توي مستر كارت ريخته و مسافرت مرده. سوالم اين هست ميشه با استفده از مستر كارت يا ويزا كارت از كشور خارجي پول دريافت كرد؟ منظورم خريد اينترنتي نيست . مثل خودپرداز منظورم هست.
    Mother is all Beauties

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    سلام يكي از دوستان گفت موقع سفر بقيه پول رو توي مستر كارت ريخته و مسافرت مرده. سوالم اين هست ميشه با استفده از مستر كارت يا ويزا كارت از كشور خارجي پول دريافت كرد؟ منظورم خريد اينترنتي نيست . مثل خودپرداز منظورم هست.
    سلام

بلی اگر مستر یا ویزا کارت داشته باشید مشکلی نیست.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

می خواستم بدونم "حداقل" و "حداکثر" ارزی که می تونیم تک نفره از ایران ببریم چقدره؟ منظورم موقع لندینگ تو کشور دیگه هست، مثلا کانادا.

ممنونم از شما.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

می خواستم بدونم "حداقل" و "حداکثر" ارزی که می تونیم تک نفره از ایران ببریم چقدره؟ منظورم موقع لندینگ تو کشور دیگه هست، مثلا کانادا.

ممنونم از شما.
    حداقل صفر!
    حداکثر ده هزار
    بیشتر از ده هزار هم اعلام کنید تو فرمها مشکلی نیس. قانون همه کشوراست تقریبا.
    ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    حداقل صفر!
    حداکثر ده هزار
    ارادت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

ممنونم از شما.
    همینطور که دوستمون گفتن حداکثر 10.000 دلار به ازای هر نفر رو میتونید بدون اعلام کردن همراه داشته باشید. نکته خیلی مهم این هست که اگه فرضا 2 نفر باشید و مجموعا بخواهید مثلا 18.000 دلار رو همراه ببرید (نفری 9.000 دلار)، سهم هر کس باید پیش خودش باشه تا از اعلام کردن معاف بشید، وگرنه اگه مثلا زن و شوهر با هم مسافرت میکنند و کل پولها (فرضا 18.000 دلار) همراه یکی از این 2 نفر هست، باید هنگام ورود اعلام بشه.
    در ضمن مرز 10.000 دلار قانونا مجموع تمام پولهایی که همراهتون هست اعم از پول خرد و اسکناس و ارز خارجی (حتی پول ایرانی) رو شامل میشه.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

ممنونم از شما عزیزان،
    آخه تو این تاپیک گفته حداقل یازده هزار تا برا اولین لندینگ تو کانادا، برا همین که با مبلغ ده هزار تای "حداکثر" تفاوت داشت، تعجب کردم.
    مگه کشور به کشور فرق می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    حداقل صفر!
    حداکثر ده هزار
    ارادت
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    همینطور که دوستمون گفتن حداکثر 10.000 دلار به ازای هر نفر رو میتونید بدون اعلام کردن همراه داشته باشید. نکته خیلی مهم این هست که اگه فرضا 2 نفر باشید و مجموعا بخواهید مثلا 18.000 دلار رو همراه ببرید (نفری 9.000 دلار)، سهم هر کس باید پیش خودش باشه تا از اعلام کردن معاف بشید، وگرنه اگه مثلا زن و شوهر با هم مسافرت میکنند و کل پولها (فرضا 18.000 دلار) همراه یکی از این 2 نفر هست، باید هنگام ورود اعلام بشه.
    در ضمن مرز 10.000 دلار قانونا مجموع تمام پولهایی که همراهتون هست اعم از پول خرد و اسکناس و ارز خارجی (حتی پول ایرانی) رو شامل میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)