نقل قول نوشته اصلی توسط puzzle نمایش پست ها
با سلام
من ساکن ایران هستم و اطلاع زیادی راجع به نقل و انتقالات ارزی ندارم. اگر شرکتی در سنگاپور بخواهد پول به حساب من واریز کند چطور میتواند؟ با توجه به تحریم آیا میتواند حواله کند؟ و چطور میتوان در ایران یا حتی خارج از کشور نقد کنم؟ آیا سایت وب مانی میتواند کمکی کند؟ این رو هم اضافه کنم نمیخواهم از صرافی بدلیل کارمزد بالایی که میگیرند استفاده کنم.
در ضمن سایت بانک DBS سنگاپور فرم های افتتاح حساب برای اشخاصی که مقیم سنگاپور نیستند وجود دارد. آیا این یعنی اینکه من میتونم با ویزای توریستی به سنگاپور سفر کنم و اونجا حساب باز کنم؟
تقریبا مطمئن باشید که در سنگاپور برای شما حساب باز نمی کنند. چون ایرانی هستید. از وب مانی هم توصیه نمی کنم استفاده کند چون پول مجازی هست و برای نقد کردنش ممکنه به مشکل بر بخورید و علاوه بر کارمزد های انتقال بین این سیستم و بانک و ... ، در نهایت وقتی بخواهید نقدش کنید ، ارزون بر می دارن.

اتفاقا توصیه من به شما همین استفاده از صرافی هاست. چون صرافی ها اگر به حسابشون واریز کنید معمولا کارمزد اضافه نمی گیرن. فقط با نرخ خرید ، حواله تون رو ازتون می خرن. شما اگر اسکناس هم داشته باشید ، همه جا با نرخ خرید ازتون بر می دارن.