صفحه 56 از 68 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

دوستان ظاهرا اگر مبالغ ریاد به حساب های خارجی واریز بشه حتی انتقال وجه بین دوتا بانک خارچ از کشور باشه ممکنه بانک پذیرنده مشکوک بشه حساب رو بلوکه کنه و از شما مدارکی بخواد که ثابت کنید پول شماست و قانونی بوده و از این حرفا. کسی تجربه ای داشته؟ چقدره سقف مبلغ؟

Junior Member

آقا کسی هست یورو بخواد ریال تحویل بده؟
    به من خبر بدید.

Junior Member mohamad.ui آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام
    قصد دارم معادل 200 دلار از آمریکا به صورت ریال به ایران وایز کنم.
    اگر نیاز به ثبت نام برای تافل، جی آر ای، دانشگاه ... دارید میتونم براتون این کار را انجام بدم و معدالش را به حسابی ذر ایران واریز کنید.
    با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdi نمایش پست ها
    دوستان ظاهرا اگر مبالغ ریاد به حساب های خارجی واریز بشه حتی انتقال وجه بین دوتا بانک خارچ از کشور باشه ممکنه بانک پذیرنده مشکوک بشه حساب رو بلوکه کنه و از شما مدارکی بخواد که ثابت کنید پول شماست و قانونی بوده و از این حرفا. کسی تجربه ای داشته؟ چقدره سقف مبلغ؟

بهتره با بانک گیرنده تماس بگیرین و بپرسین.

بانک هم موظّف هست گزارش بده که فلان شخص یه مبلغی بهش رسیده.که برن بررسی کنن که دزدی یا برای پشتیبانی‌ از گروه‌های تروریستی نبوده.

سقف ثابت نیست و به هر صورت برای مبالغ بالا مثلا ۸ هزار بیشتر باید مدرک بیارین که پول از کجا اومده. هم برای بانک و هم برای مالیات احتمالا.
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo نمایش پست ها
    سلام این مقدار 8000 که میفرمایید متقاوت به کشورش و ارزش پول توی اون کشوره برای مثال تو ایران اگه نظام بانکی اون شکلی بود شما با 8 هزار یورو مثلا آدم میکشند تو ایران پس ازت میپرسند اما در کشور های پولدار این مبالغ کمتر به چشم میاد پس نمیپرسه و البته بستگی به بانک هم داره من از انگلیس حساب خودم هر بار که بیشتر از 1000 پوند میزنم زنگ میزنه بانک که نکنه هک شدی و... در صورتی که این مبلغ اصلا پولی نیست . قبلا 500 تا بود کم کم آدتشون دادم که عادیه و الآن روی 1000 هم گیر نیستن برای پرداخت با ویزا کارت و پیپال و رفتتیم روی استپ 2000 و باز باید اینجوری کم کم عادتشون بدیم .
    اونم همینه بستگی به کشور و بانک داره .

راستش من کاملا واضحه که یک مثال زدم و گفتم مثلا. در مثل هم که مناقشه نیست. ضمن اینکه اشاره کردم راهش اینه که زنگ بزنین بپرسین چون دقیقا همینکه شما هم میگین، بستگی به کشور و بانک داره.

یک نکته هم اضافه کنم. بحث من تغییر حساسیت نیست، من از نظر قانونی‌ گفتم باید بپرسید، چون یه مبحث اینه که بانک گیر بده و حساب رو بلاک کنه، یک مبحث اینه که هر بانکی‌ ممکنه سقف داشته باشه برای پرداخت و دریافت روزانه که باید مراعات کرد، یک مبحث متفاوت اینه که باید به ادارهٔ مالیات گزارش بده مستقیم، و اینجاست که توی قانون مسلماً یه رقم فیکسی هست بسته به کشور. و به همین دلیل باید آماده باشید که مدرک سلامت برای پولتون بیارید یا اگر شرایط ایجاب می‌کنه، برای معاف شدن از مالیات (مثلا اگر هدیه گرفتین، بسته به نسبتتون به اون شخص هدیه دهنده، شما تا یک سقفی معاف از مالیاتش خواهید بود).

مثلا برای فرانسه، کلید واژهای tracfin و Lutte contre le blanchiment d'argent و لینک زیر میتونه بیشتر به جریان اگاهتون کنه :
    https://billetdebanque.panorabanques...des-virements/
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Junior Member

کسی در مورد اینکه فقط ۵ میلیون میشه از کشور خارج کرد اطلاعاتی داره؟ یعنی الان من دانشجو با ۱۲۰۰ دلار باید برم؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_sal نمایش پست ها
    کسی در مورد اینکه فقط ۵ میلیون میشه از کشور خارج کرد اطلاعاتی داره؟ یعنی الان من دانشجو با ۱۲۰۰ دلار باید برم؟؟؟
    منظور اینه که حداکثر 5 میلیون تومان (اسکناس بی ارزش ایرانی) می تونید از کشور خارج کنید. من موندم مگه اسکناس ایران را جایی هم قبول می کنند که کسی بخواد با خودش ببره بیرون.

Banned

اگر به کشوری میری که اونجا بانک ملت داره پیشنهاد میکنم حساب ارزی این بانک رو امتحان کنید چون من و دوستم از این طریق برای هم پول انتقال میدیم و کارمزد خیلی کمی داره برامون حتی میشه تو بانک مقصد از حسابتون برداشت کنید که البته در مورد این باید با بانک صحبت کنید و بعد اقدام به سفر کیند

Junior Member

ارزی که در اختیار دارم : ریال
    ارزی که انتظار دارم: یورو در آلمان یا اروپا
    نحوه مبادله: پرداخت آنلاین ریال و دریافت دستی یا آنلاین یورو
    نرخ تبدیل: سایت صرافی المپیک
    مقدار: حدود ۶۰۰۰ یورو

لطفا به آیدی تلگرام mehdix10 پیام بدین.

ارزی که در اختیار دارم : 100 میلیون تومان
    ارزی که انتظار دارم: یورو در هلند و یا آلمان یا در کل اروپا
    نحوه مبادله: پرداخت ریال به حساب بانک ملت شما و دریافت یورو
    نرخ تبدیل: نرخ انجام حواله از طریق صرافی های ایران (برای اینکه برای شما بصرفه)
    مقدار: 100 میلیون تقریبا حدود 1900 یورو میشود

لطفا بهم پیام بدید تا شماره تماس در اختیارتون بدم و یا تو whatsapp با هم صحبت کنیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)