صفحه 12 از 68 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

سلام
    چطوری ینفر میتونه از خارج از ایران 2 میلیون پوند به حساب من بریزه؟؟؟ مثلا از لندن یا آفریقای جنوبی واریز کننند
    لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsh2005 نمایش پست ها
    سلام
    چطوری ینفر میتونه از خارج از ایران 2 میلیون پوند به حساب من بریزه؟؟؟ مثلا از لندن یا آفریقای جنوبی واریز کننند
    لطفا راهنمایی کنید
    2 میلیون پوند ؟؟؟؟؟؟
    شما کجایی ؟ داخل ایران !؟
    اگر خارجی شماره iban و swift خودتون رو میدید به اون فرد و ایشون از طریق بانک میریزی !
    اگر داخل ایرانی از طریق صرافی باید اقدام کنند ! 2 میلیون پوند هم انتقالش خیلی سخته برای صراف و باید در چندین مرحله منتقل بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsh2005 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمایی کنید
    انتقال این پول باید از طریق صرافی باشه. البته به نظر نمیاد کار شما مرتبط با خدمات دانشجویی باشه!! ضمن اینکه اگر همچین مبلغی به حساب شما بیاد و مدارک لازم رو در اختیار نداشته باشید ، احتمالا 30 ثانیه بعدش دستگیرتون می کنن! شما اگه همچین مبلغی رو می خواهید منتقل کنید ، راهش گشتن توی فروم ها نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Sharif University of Tech

سلام دوستان. من داخل آمریکا در bank of america حساب دارم. یکی از اشنایان قصد داره از المان مبلغی به حساب من واریز کنه. من چه اطلاعاتی از حسابم رو باید به ایشون بدم و از کجا این اطلاعات رو پیدا کنم.
    یه سوال دیگه اینکه ایا بانک واسه انتقال کارمزد میگیره و کلا اینکار بهتره واسه انتقال وجه یا صرافی یا دادن به مسافر؟ آیا راه دیگه ای هم وجود داره؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fftt نمایش پست ها
    سلام دوستان. من داخل آمریکا در bank of america حساب دارم. یکی از اشنایان قصد داره از المان مبلغی به حساب من واریز کنه. من چه اطلاعاتی از حسابم رو باید به ایشون بدم و از کجا این اطلاعات رو پیدا کنم.
    یه سوال دیگه اینکه ایا بانک واسه انتقال کارمزد میگیره و کلا اینکار بهتره واسه انتقال وجه یا صرافی یا دادن به مسافر؟ آیا راه دیگه ای هم وجود داره؟
    سلام

فکر کنم هر اطلاعاتی که لازم داشته باشید در این لینک از خود این بانک موجوده:
    https://www.bankofamerica.com/deposi...e-transfers.go

الان که فرستنده و گیرنده توی دو تا کشور با روابط عادی هستند ، به نظرم بهترین راه همین انتقال بین بانکی هست. کارمزد هم دریافت میشه توسط بانک و احتمالا سه چهار روز هم طول میکشه تا به حساب مقصد برسه

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsafari نمایش پست ها
    دارم دیووونه میشم. بعد از کل دردسر ی جایی پیدا کردم که با TT ارسال کنه ولی میگه واسه حواله 300 هزار تومان، 400 هزار تومان کارمزد میگیرن.

دانشگاه ی روش دیگه هم پیشنهاد کرده، Postal Money Order ، اینو کجا میتونم گیر بیارم؟؟ ممنون
    ببخشید فکر کنم شاید برداشت شما اشتباه بوده یا اینکه نحوه محاسبه مبلغ رو اشتباه کردید. حواله TT ، هر دلارش با نرخ حواله حساب میشه. نرخ حواله از یه جا به جای دیگه متفاوته. از 20 تومن تا 120 تومن بالای قیمت اسکناس پیدا میشه. اون هایی که حدود 20-30 تومن بالای اسکناس هستند، معمولا حواله مبلغ پایین نمی زنند. بقیه (که اکثرا از مالزی ارسال می کنند) هر حواله ای رو ارسال می کنند. کارمزد هم معمولا حدود 30-40 دلار هست.

اگر سوالی هست بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behman63 نمایش پست ها
    ببخشید فکر کنم شاید برداشت شما اشتباه بوده یا اینکه نحوه محاسبه مبلغ رو اشتباه کردید. حواله TT ، هر دلارش با نرخ حواله حساب میشه. نرخ حواله از یه جا به جای دیگه متفاوته. از 20 تومن تا 120 تومن بالای قیمت اسکناس پیدا میشه. اون هایی که حدود 20-30 تومن بالای اسکناس هستند، معمولا حواله مبلغ پایین نمی زنند. بقیه (که اکثرا از مالزی ارسال می کنند) هر حواله ای رو ارسال می کنند. کارمزد هم معمولا حدود 30-40 دلار هست.

اگر سوالی هست بفرمایید.
    راستش من از سایتی که این حواله رو انجام میده پرسیدم. مبلغ 10000 ین ژاپن حدود 300 هزار تومن میشه. اونا هم دقیقا گفتن 400 هزار تومن کارمزد. شاید به ان خاطر باشه که کس تو ایران اینکارو انجام نمیده، اونا مبلغو بالا میگن

سلام کسی صرافی مطمین میشناسه برای انتفال پول از اروپا به ایران؟ مجبورم پول قسط هام رو بفرستم ایران. برای همین نگرانم که صرافی سرم کلاه بزاره؟ لطفا اگر خودتون از صرافی مذبور استفاده کردید معرفی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام کسی صرافی مطمین میشناسه برای انتفال پول از اروپا به ایران؟ مجبورم پول قسط هام رو بفرستم ایران. برای همین نگرانم که صرافی سرم کلاه بزاره؟ لطفا اگر خودتون از صرافی مذبور استفاده کردید معرفی کنید.
    اگر با صرافی کار کنید مسلما سرتون کلاه نمی گذارن. اما طبق اصول همه صرافی ها باهاتون کار می کنن. یعنی به قیمت خرید و یا حتی کمتر از قیمت خرید با شما حساب می کنن و به حساب ریالی شما واریز می کنند. اگر می خواهید این کار براتون رایگان انجام بشه ، هر ماه کسی رو پیدا کنید که پول رو بدید دستش بیاره ایران و ببره توی بازار بفروشه. در نهایت خیلی تفاوتی نمی کنه به نظرم. اگر حساب دارید می تونید مشخصات حساب جایی رو بگیرید که هر ماه به حسابشون بریزید و یا وسترن یونیون ارسال کنید. در کل چون احتمالا مبلغتون بالا نیست ، نباید خیلی روی اینکه به صرفه بیفته حساب کنید!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    شما شرايط خودتا براي من بفرست شايد بتونم كمك كنم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)