صفحه 13 از 68 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام کسی صرافی مطمین میشناسه برای انتفال پول از اروپا به ایران؟ مجبورم پول قسط هام رو بفرستم ایران. برای همین نگرانم که صرافی سرم کلاه بزاره؟ لطفا اگر خودتون از صرافی مذبور استفاده کردید معرفی کنید.
    من یکی از دوستانم خرید خارجی از سایت آمازون داره، میتونید یک گیفت کارت از آمازون براش بخرید و اونم به قیمت خرید دلار به حسابتون توی ایران ریال می زنه
    اگه دوست داشتید به من پیغام خصوصی بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

سلام

قابل توجه همه دوستان ،

طبق توافقی که دیروز بین ایران و 6 کشور انجام شد ، به زودی موانع بر سر راه دانشجویان برای واریز مستقیم شهریه به حساب دانشگاه ها برداشته میشه و افرادی که بخوان مبلغی رو به حساب یک دانشگاه واریز کنند مستقیما می تونن از طریق سیستم بانکی کشور برای این کار اقدام کنند. اگر خبر جدیدی بگیرم اینجا می گذارم . اگر دوستان دیگه هم در این زمینه خبری دریافت کردند که مثلا کدوم بانک ها این کار رو انجام می دن لطفا دیگران رو مطلع کنند.

مرسی

Junior Member

behnam 63 عزیز فکر نکنم این موضوع به این راحتی ها باشه آخه شهریه دانشگاهها معمولا خیلی زیاد نیست برای همین هم بانکها و صرافی ها براشون نمیصرفه این کار رو کنن. برای اثبات این حرفم یه نگاهی به حول و حوش سال 85-84 کنید من خودم اون موقع دانشجو بودم سوئیفت هم تحریم نکرده بود یادمه فقط بانک سامان اونم با هزار عشوه و ناز و فقط مبالغ بالای 1000 دلار رو انتقال میداد.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalec نمایش پست ها
    behnam 63 عزیز فکر نکنم این موضوع به این راحتی ها باشه آخه شهریه دانشگاهها معمولا خیلی زیاد نیست برای همین هم بانکها و صرافی ها براشون نمیصرفه این کار رو کنن. برای اثبات این حرفم یه نگاهی به حول و حوش سال 85-84 کنید من خودم اون موقع دانشجو بودم سوئیفت هم تحریم نکرده بود یادمه فقط بانک سامان اونم با هزار عشوه و ناز و فقط مبالغ بالای 1000 دلار رو انتقال میداد.
    درسته حرف شما . اما به هر حال امکانی هست که برای خیلی ها ممکنه کارگشا باشه. البته این که صرافی ها هم نمی زدن الان هم صادق نیست هم صادق هست! در حال حاضر هنوز هم صرافی هایی که در راسته های های معروف مثل فردوسی و استانبول و میرداماد هستند ، معمولا مبالغ زیر 10000 دلار رو اصلا حساب نمی کنند. اما بسیاری از شرکت های خدمات ارزی هستند که به نام صرافی خودشون رو معرفی می کنند و همه این کار ها رو به بهترین شکل ممکن انجام می دن. اتفاقا کارمزد دریافتی اون ها هم به نظرم خیلی غیر منطقی نیست. معمولا بین 30-60 دلار هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    ECEE Colorado Boulder

دوست عزیز اول میگن 60 دلار بعد که می ری که پول رو دی میگه 100 دلار و اصلا هم پایین نمی آد. همون صرافی که شما آدرس رو دادی متاسفانه این کار رو می کنه. البته قیمت همینه اما خوب این کار درستی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezrez نمایش پست ها
    دوست عزیز اول میگن 60 دلار بعد که می ری که پول رو دی میگه 100 دلار و اصلا هم پایین نمی آد. همون صرافی که شما آدرس رو دادی متاسفانه این کار رو می کنه. البته قیمت همینه اما خوب این کار درستی نیست.
    alirezrez جان وقتی شرایط بد و بی ثبات باشه برای همه بی ثبات میشه راستش نمیدونم چطوری بگم که دفاع یا تبلیغ حساب نشه .فقط این رو در نظر داشته باشید که یک روزهایی بود که حتی بانکهای کشورهای درب و داغون هم یک دفعه میگفتن حسابهای افراد و شرکت های ایرانی رو میخوان ببندن یا بلوکه کنن. خوب این موضوع رو کار کسایی که تو این فیلد بودن به صورت ناگهانی تاثیر میذاشت.
    اما یه سوال هم دارم alirezrez عزیز راجع به آدرسی که میگی برای خود شما اتفاق افتاده؟ اگه آره من میتونم پیگیری کنم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezrez نمایش پست ها
    من آدرس دادم؟ کجا؟ کی؟ چه مبلغی؟ شاید حواله وسترن یونیون زدید.

کسی صراقی توی هلند میشناسه معرفی کنه؟

دوستان من مبلغ 1000 دلار می خوام به حساب TD بانکی در نیوییورک آمریکا انتقال بدم. هیچ اطلاعات دیگه ای جز شماره حساب ندارم آیا صرافی ها این کار رو برام انجام میدن؟

Junior Member

بچه ها من میخوام برای ریپورت نمره آیلتسم 340 لیره را به یک بانک در ترکیه واریز کنم. آیا کسی هست که منو راهنمای کنه لطفا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)