صفحه 15 از 68 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام
    چرا توی این تاپیک هیچ اسمی از صرافی مشخصی نیست؟
    اگر بقیه تجربشون رو در ارتباط با صرافی های مختلف بنویسن با خیال راحت تری میشه پول فرستاد.
    الان یه سری صرافی که سایت اینترنتی دارند هستند ولی من نگرانم و نمیتونم به اونها اعتماد کنم.
    والا این صرافیها اگه قابل اعتماد هم باشند (که اتفاقاً اکثرشون هم هستند!) کارمزد بالایی بابت خدماتشون از آدم میگیرن... من پارسال میخواستم 750 یورو ناقابل برای خوابگاهم توی وین حواله بدم، از میدون فردوسی تا سر منوچهری رو دو بار رفتم و برگشتم فقط دوتاشون حاضر بودن کارم رو انجام بدن که البته یکی 100 یورو کارمزد میگرفت، اون یکی 150 یورو...!

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام
    چرا توی این تاپیک هیچ اسمی از صرافی مشخصی نیست؟
    اگر بقیه تجربشون رو در ارتباط با صرافی های مختلف بنویسن با خیال راحت تری میشه پول فرستاد.
    الان یه سری صرافی که سایت اینترنتی دارند هستند ولی من نگرانم و نمیتونم به اونها اعتماد کنم.
    سلام

اسم بردن از شرکتی خاص ، نقض قوانین فروم هست. به همین دلیل نامی از جایی نیست.
    اکثر صرافی هایی که سایت اینترنتی دارند ، شرکت های خدمات ارزی هستند. صرافی های توی خیابون اصلا دستشون به مبلغ کم نمی ره. براشون صرف نمی کنه. اونا حواله های بالای 10هزار و 20 هزار و 50هزار تا رو می زنن. اما همین خدمات ارزی ها اکثرا قابل اعتماد هستند و برای اطمینان می تونید دفترشون رو حضوری برید و سفارش بدید.

سلام دوستان،
    کسی راه پرداخت مطمئن و کم هزینه ای برای پرداخت هزینه ویزای دانشجویی استرالیا سراغ داره؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azadehkian نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی راه پرداخت مطمئن و کم هزینه ای برای پرداخت هزینه ویزای دانشجویی استرالیا سراغ داره؟
    پرداخت مطمئن از طریق شرکت هایی که این کارهای رو انجام می دن امکان پذیر هست. در فروم بگردید پاسخ رو پیدا می کنید. اسم بردن از شرکتی خاص مجاز نیست. اگر سوالی دارید می تونید پیغام بدید تا راهنمایی تون کنم.

Junior Member

سلام. مقاله من از یکی از ژورنال های isi اکسپت شده و من باید دو روزه مبلغ 150 دلار به حسابی در هند واریز کنم که یک حساب بانکی هستش. امکان ارسال مبلغ از طریق وسترن یونیون هم وجود داره. کسی صرافی قابل اطمینان سراغ داره؟ کار من فوریه
    اگه کسی میتونه، لطفا راهنماییم کنه. ممنون

من چند ماه آلمان میرم .می تونم قبل از رفتن به آمریکا در بانک آمریکایی در آلمان حساب باز کنم؟ ارزش کارت بانکی رو داره؟ credit card اونجا به صرفه است؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    من چند ماه آلمان میرم .می تونم قبل از رفتن به آمریکا در بانک آمریکایی در آلمان حساب باز کنم؟ ارزش کارت بانکی رو داره؟ credit card اونجا به صرفه است؟
    در نهایت هر جایی که تشریف ببرید ایرانی هستید و محدودیت های خاص خودش رو داره. همه بانک ها براتون احتمالا حساب باز نمی کنند و کارت هم ممکنه به راحتی ندن. مخصوصا اگر قراره دانشجوی آمریکا باشید ، به نظرم بهتره توی همون آمریکا از سایر دانشجوهای همون دانشگاه پرس و جو کنید و ببینید کدوم بانک شرایط بهتری برای دانشجوها قائل هست و توی همون بانک حساب باز کنید. همیشه بانک های بزرگ و معروف برای یه دانشجو بهترین نیستند. مثلا یکی از مولفه هایی که باید در نظر داشته باشید اینه که همون اطراف دانشگاه یا توی دانشگاه دستگاه ATM همون بانک باشه تا به خاطر استفاده از دستگاه سایر بانک ها مجبور نشید کارمزد پرداخت کنید.
    ویرایش توسط siaavosh : February 24th, 2014 در ساعت 12:50 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    ECEE Colorado Boulder

ببخشید دوست عزیز کسی به ایرانی بودن تو کاری نداره. این جا آمریکا من اومد دو سه روز اول حساب باز کردم کارت گرفتم. کردیت کار قظیه اش خیلی فرق می کنه. اگه می خوای این جا بمونی واسه یه مدتی اطمیانشون رو جلب کنی راحت بهت میدن. حتی اگه اروپای هم باشه و این جا بهشون ثابت نشه که آدم مطمنی هستی بهت نیمدن. ربطی به ایرانی بودن نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezrez نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز کسی به ایرانی بودن تو کاری نداره. این جا آمریکا من اومد دو سه روز اول حساب باز کردم کارت گرفتم. کردیت کار قظیه اش خیلی فرق می کنه. اگه می خوای این جا بمونی واسه یه مدتی اطمیانشون رو جلب کنی راحت بهت میدن. حتی اگه اروپای هم باشه و این جا بهشون ثابت نشه که آدم مطمنی هستی بهت نیمدن. ربطی به ایرانی بودن نداره.
    کاملا با حرفت مخالفم من ۱سال و نیم در اروپا زندگی کردم تا اقامتم درست شد،‌تا قبلش هیچ بانکی حاضر نبود برای من حساب باز کنه روی ویزایی که داشتم، به این علت که ایرانی هستم، ربطی هم به اعتماد نداره، قوانین این اجازه رو نمیده که یک ایرانی با ویزا بتونه حساب باز کنه، مگر اینکه اقامت داشته باشه(حالا دانشجویی یا به هردلیل دیگه)

Junior Member

سلام

امکان پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه براونشوایگ به صورت آنلاین وجود نداره و به جاش اطلاعات حساب زیر رو دادن. من هیچ اطلاعاتی از نحوه پرداخت ندارم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

50

Recipient:TU Braunschweig

IBAN ِِDE79 2505 0000 0001 999 200

BIC / SWIFT CODE: NOLADE2HXXX

Name of the Bank: Braunschweigische Landessparkasse

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)