صفحه 17 از 68 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin101 نمایش پست ها
    دوستان من برای اپلیکیشن فی یکی از کالج های آمریکا باید 35 دلار بپردازم.
    به هیچ عنوان پول نقد یا کارت اعتباری قبول نمی کنند.

این اطلاعات رو داده گفته به اینجا انتقال بدید:
    Wire transfer information:

CITY NATIONAL BANK
    LIBRARY TOWER
    633 W. 5TH ST.
    LOS ANGELES, CA 90071

LACCD 030000122016066
    AC# 210024964
    BRANCH # 03

SWIFT Code #: CINAUS6L

آیا منظور همون سویفت یا TT است که تو صفحات قبل گفته شده؟
    سلام

بله این مشخصات مربوط به حواله TT می باشد. با توجه به اینکه مبلغ حواله پایین و مقصد آمریکاست ، صرافی ها برای شما انجام نمی دهند. لذا باید به شرکتهای خدمات ارزی متوصل بشید.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc. in Mechanical Engineering from Tarbiat Modares University

سلام

خواستم بگم يه راه ديگه هم داريد و اون اينكه از يكي از دوستاتون كه تو امريكاست بخوايد كه اينكارو براتون بكنه و شما هزينشو بفرستيد براي ايشون. البته نميدونم دوستتون بتونه يه آپشن اينترنتي براي انتقال پول از اينجا به حساب ايشون جور كنه يا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر

سلام.من میخپام یه مقدار پول به یه حساب در کانادا بریزم..چطوری این کارو بکنم..توی فروم وسترن و تی تی گفته شده.میشه توضیح بدید اینا چین و چطوری باید اینکارو بکنم..کجا برم پ سایر مراحل...مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر

این طوری که من از بحث های فروم خوندم،بهترین راه برای ارسال پول به حساب خارجی حواله tt هست. میشه بگین من کجا و چجوری باید این کارو بکنم..کجا برم و مراحل چجوریه..ممنون میشم راهنماییم کنید

پیش فرض پاسخ : PayPal پی پال

سلام دوستان
    ارزونترین راه انتقال پول از یه بانکی در آلمان به حساب بانکی در چین چی هست ؟
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak878 نمایش پست ها
    این طوری که من از بحث های فروم خوندم،بهترین راه برای ارسال پول به حساب خارجی حواله tt هست. میشه بگین من کجا و چجوری باید این کارو بکنم..کجا برم و مراحل چجوریه..ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام
    برای شرکت های خدمات ارزی یا صرافی هایی که این کار رو انجام می دهند جستجو کنید و قبل از استفاده در مورد اون شرکت ها پرس و جو کنید و صلاحیت شون رو چک کنید که به مشکل بر نخورید. یک نکته هم اینکه ، ضمن احترام به سایر دوستان ، توصیه می کنم که کارتون رو به دست یوزرهایی که با یکی دو تا یا ده پونزده تا پست میان و اینجا می گن که من فلان جا هستنم و برای شما با نرخ فلان می زنم نسپارید. چون اینطوری همه چیز رو به هوا سپردید تا شاید به مقصد برسه یا نه. کار رو با شرکتی انجام بدید که لا اقل اگر تماس گرفتید یکی باشه جواب تون رو بده.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behman63 نمایش پست ها
    سلام
    برای شرکت های خدمات ارزی یا صرافی هایی که این کار رو انجام می دهند جستجو کنید و قبل از استفاده در مورد اون شرکت ها پرس و جو کنید و صلاحیت شون رو چک کنید که به مشکل بر نخورید. یک نکته هم اینکه ، ضمن احترام به سایر دوستان ، توصیه می کنم که کارتون رو به دست یوزرهایی که با یکی دو تا یا ده پونزده تا پست میان و اینجا می گن که من فلان جا هستنم و برای شما با نرخ فلان می زنم نسپارید. چون اینطوری همه چیز رو به هوا سپردید تا شاید به مقصد برسه یا نه. کار رو با شرکتی انجام بدید که لا اقل اگر تماس گرفتید یکی باشه جواب تون رو بده.
    موفق باشید
    بهنام63 جان من براتون هم پیام خصوصی فرستادم. واقعا اکثر شرکت هایی که من دیدم صرافی بودند. من واقعا برای پیدا کردن یه شرکت خوب و معتبر مشکل دارم. لطفا در صورت امکان جایی رو معرفی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin101 نمایش پست ها
    بهنام63 جان من براتون هم پیام خصوصی فرستادم. واقعا اکثر شرکت هایی که من دیدم صرافی بودند. من واقعا برای پیدا کردن یه شرکت خوب و معتبر مشکل دارم. لطفا در صورت امکان جایی رو معرفی کنید.
    سلام

بهمن هستم

من پاسختون رو فرستادم اما پیغام داد که صندوق شما پره و نمی تونید دریافت کنید.

چند نکته:
    1- تا جایی که امکان داره دنبال راهی برای پرداخت آنلاین باشید. اگر نشد ، با دانشگاه مکاتبه کنید و اونها رو از مشکلات و مشقت های پرداخت پول اون هم به حساب بانکی در آمریکا آگاه کنید. شاید قبول کنند که یا مبلغ رو پرداخت نکنید یا بعدا در محل یا پس از ورود به خاک آمریکا پرداخت کنید.
    2- باید روی این حساب کنید که به ازای هر کدوم از حواله ها ، بین 40-60 دلار کارمزد پرداخت کنید. یعنی حتی از مبلغ حواله تون بیشتر.
    3- در حواله بانکی ، (همونطور که قبلا هم توی همین فروم گفتم) یک کارمزد توسط بانک مقصد برداشت میشه که در حواله های مبلغ پایین خیلی به چشم میاد و حتی ممکنه به خاطرش حواله رو برگشت بزنن. پس بهتره از بانک مقصد یا دانشگاه بپرسید که این موضوع شامل حساب اونها هم میشه یا خیر و اگر میشه چقدر کسر میشه که در موقع انجام حواله به مبلغ حواله اضافه کنید.

با عرض معذرت اینجا نمی تونم شرکتی رو معرفی کنم. فقط یه چیز رو بگم. اینکه گفتم دنبال شرکتهای خدمات ارزی باشید ، منظورم این نبود که هر شرکتی که اسم صرافی روش بود رو دیگه سمتش نرید. پرس و جو کنید. هم از خود اونها هم از افراد دیگه. خیلی از شرکت ها هم به خودشون می گن صرافی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronique@ Polytech Nantes & Grenoble INP

بچه ها ،من پارسال مي خواستم پول بزنم ،يك نكته اي به ذهنم رسيد،شايد مفيد باشه ،فقط كسايي كه ازشون خواستن حوالشون واير باشه(معمولا امريكا) خيلي دقت كنيد،پرداخت با كش، با كارت ، با چك و هر جور ديگه اي برگشت مي خوره، تا پولتون رو هم پس بدن چند ماهي طول ميكشه،اوني كه انجام ميده براتون ،حتما بايد بگه مي خواد واير كنه، كه معمولا يه چيزي حدود ٣٠دلار(براي ١٠٠٠٠ تا) هزينه اظافه داره، يك بارم كه پولي به اسم شما بلوك بشه، ديگه حتي واير رو هم ممكنه بلوك كنند،
    بعد ترجيحا هم سراغ وسترن يونيون نريد،سابقشون خوب نيست، پول هاي بلوكه ايرانيا رو هم راحت آزاد نمي كنند مگر اينكه يه گردن كلفت امريكايي پيگير كارتون بشه

Banned

کسی میدونه حدودا مقدار کارمزد برای حواله پول از ایران به امریکا از طریق صرافی چقدره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)