صفحه 18 از 68 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

سلام دوستان
    من یک Debit Card از حسابم که مال بانک Barclays توی انگلیسه دارم که به پونده و الان خودم ایرانم. میخواستم برای امتحان GRE و Application fee دانشگاه های آمریکایی پول پرداخت کنم. بنظرتون کارت خودم رو شارژ کنم و از کارتم استفاده کنم یا اینکه مستقیم از طریق شرکت های خدمات ارزی دنبال کارم باشم.
    بخاطر اینکه بعضی از دوستان اینجا من رو ترسوندن که ممکنه حسابم بلاک بشه و پول بدین طریق واریز نشه.
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام،
    من باید تا فردا 6000 دلار حواله ارزی ( وایر ترنسفر) برای شهریه دانشگاه به امریکا پرداخت کنم. فروم رو که خوندم همه ی دوستان گفتند که اگر بگردم می تونم جای مطمئنی رو برای انجام حواله ارزی پیدا کنم، اما کسی جای خاصی رو معرفی نکرده بود.
    اگر کسی از دوستان هست که جای مطمئن و سریعی رو میشناسه، لطفا به من مسیج بده.( خیلی مهم و ضروریه)

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

نقل قول نوشته اصلی توسط paulme نمایش پست ها
    سلام،
    من باید تا فردا 6000 دلار حواله ارزی ( وایر ترنسفر) برای شهریه دانشگاه به امریکا پرداخت کنم. فروم رو که خوندم همه ی دوستان گفتند که اگر بگردم می تونم جای مطمئنی رو برای انجام حواله ارزی پیدا کنم، اما کسی جای خاصی رو معرفی نکرده بود.
    اگر کسی از دوستان هست که جای مطمئن و سریعی رو میشناسه، لطفا به من مسیج بده.( خیلی مهم و ضروریه)
    سلام

شما چون تازه ثبت نام کردید و احتمالا برای چند نفر مسیج دادید ، صندوق پیام شما پر شده. در پیامتون ایمیل بزنید.

در نظر داشته باشید که برای این مبلغ ، باید صبر کنید که فردا نرخ حواله مشخص بشه ، سپس حواله شما ثبت بشه ، ممکنه همین فردا حواله رد بشه اما احتمالش هم هست که روز بعد بشه. نکته مهمش این هست که تا مبلغ بخواد به حساب مقصد برسه ، 3-5 روز طول می کشه. اگر دانشگاه با همون رسید اولیه راضی میشه ، می تونید اقدام کنید. وگرنه به نظرم با دانشگاه تماس بگیرید و درخواست زمان کنید و یا کلا درخواست کنید که هزینه رو شخصا در آمریکا بهشون پرداخت کنید یا امکان پرداخت آنلاین شهریه رو به شما بدن.

در فروم اسم بردن از شرکت ها مجاز نیست. برای همین چیزی پیدا نکردید ، در فروم های مخصوص دانشگاه های آمریکا جستجو کنید ، شاید مطلب مفیدی پیدا کنید.

Junior Member manofact آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

دوستان سلام من یکی از آشناهام تو ایتالیا و من می خوام که پول رو اینترنتی برام به داشگاهی تو آلمان بفرسته (از طریق IBAN) آیا میشه این کاروکرد یا اینکه فقط باید حواله کرد پولو؟ ممنونم از جوابتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط manofact نمایش پست ها
    دوستان سلام من یکی از آشناهام تو ایتالیا و من می خوام که پول رو اینترنتی برام به داشگاهی تو آلمان بفرسته (از طریق IBAN) آیا میشه این کاروکرد یا اینکه فقط باید حواله کرد پولو؟ ممنونم از جوابتون.
    با سلام
    دوست عزیز ارسال پول با IBAN همون حواله هست، فرقی نداره، و یک روزه به دست دانشگاهت می‌رسه و بین ۱.۵ تا ۳ یورو هم برات هزینه خواهد داشت.
    درضمن چون از ایتالیا میخواد برات به آلمان پول بفرسته علاوه بر IBAN باید کد SWIFT بانک دانشگاهت رو هم بهش بدی.
    موفق باشید

Junior Member

سلام من میخوام به دانشگاهم تو انگلیس پول واریز کنم از کجا میتونم اقدام کنم؟
    ممنون.

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

سلام. من یه مبلغی را در حسابم در آمریکا دارم و الان ایرانم و به پولش نیاز دارم. اگر کسی پول نیاز داره لطفا بهم پیغام بده. متشکر

Junior Member hadipro آواتار ها

سلام 500-1000$ حواله به یک حساب بانکی در آمریکا نیاز هست. این حواله میتونه بصورت ACH - direct deposit و یا از طریق سرویسهای حواله پول مثل western union باشه.لطفا" دوستانی که درآمریکا هستند و یا توانایی انجام این انتقال رو دارند با اعلام شرایط و مشخصات تماس پی ام بفرستند.

با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014 نمایش پست ها
    سلام. من یه مبلغی را در حسابم در آمریکا دارم و الان ایرانم و به پولش نیاز دارم. اگر کسی پول نیاز داره لطفا بهم پیغام بده. متشکر
    سلام

مبلغتون چقدره؟

مرسی

Banned

سلام

دوستان یکی از دوستان من داره زودتر من میره آمریکا. من میتونم وقتی دوستم رفت ازش بخوام یک حساب تو آمریکا باز کنه و من از طریق صرافی ایران به حسابش دلار حواله کنم و سپس وقتی خودم رفتم آمریکا یک حساب باز کنم و ازش بخوام پول رو منتقل کنه به حسابم؟

مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)