صفحه 23 از 68 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون . یعنی باید از صرافی سوال کنم فرستنده حواله شما کجاست ؟ من برای آلمان میخوام پول بفرستم برای رزرو خوابگاه , کدوم صرافی را پیشنهاد میکنید ؟
    بله، اگر خارج از اروپا هم باشه موردی نیست، میشه حواله کرد ولی شما باید پول بیشتری بدید که با کسر کارمزد بانک مقصد پول شما به اندازه‌ای که دانشگاه می‌خواد به حساب بانکیش واریز شده باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Dollar نمایش پست ها
    میتونید به حساب ما در bank of america واریز کنید و اینجا ريال دریافت کنید . اگر در این بانک حساب داشته باشید بلافاصله پول به حساب ما واریز می شود . اسم سایتمون را حق ندارم در اینجا بگم می تونید پ. خ بفرستید .
    منظور من دقیقا برعکس بود. یعنی این جا کسی به من دلار بده و من در ایران به خودش / خانواده اش ریال تحویل بدم.

Junior Member hadipro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط camelian77 نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی مایل هست که دلار رو به ریال تبدیل کنه (دلار در آمریکا - ریال در ایران) خوشحال می شم کمک کنم
    سلام
    ما همیشه مقدار قابل توجهی دلار در حساب بانکی آمریکا و کردیت کارت موجود داریم میتونیم بصورت پرداختهای آنلاین -حواله بانکی - ارسال چک و ... پرداختها رو انجام بدیم و در مقابل ریال دریافت کنیم.در صورتی که لازم داشتید به ما اطلاع بدید. ضمنا" صندوق پیامهای شما پر شده.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال در مورد حواله پول به حساب دانشگاه دارم. این طریقی که صرافی ها انجام میدن رسید پرداخت را هم به ما میدن که به دانشگاه نشون بدیم ؟ سوال دیگه اینکه آیا اسم ما به عنوان پرداخت کننده ذکر میشه توی حواله ؟
    سلام
    پولی که حواله میشه معمولا" یا از حساب شخصی ارسال میشه و یا از طرف شرکتهای واسط پرداخت مثل وسترن یونیون و مرچانتهای دیگر . در هر دو صورت اسم واریز کننده ( صاحب حساب) در رسید نوشته میشه نه شما.ولی صرافی میتونه در رسید حواله اشاره کنه پول برای چه کسی و چه منظوری بوده.

Junior Member

سلام. من امروز رفتم صرافی که برای برادرم که دانشجو پول واریز کنم توی Bank of America. به من گفتند هرچقدر وارد کنی فرقی نداره(چه 100$ چه 10000$) کارمزدش حدود 130 دلاره و 2 تا3 روز بعد هم می رسد. اما به من نوع حواله رو نگفتند. می خواستم از دوستان بپرسم که آیا این همون حواله TT که الان قیمش گرون شده یا دارن کارمزد اضافه می گیرن یا کلا یه چیز دیگه است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SaraFekri نمایش پست ها
    سلام. من امروز رفتم صرافی که برای برادرم که دانشجو پول واریز کنم توی Bank of America. به من گفتند هرچقدر وارد کنی فرقی نداره(چه 100$ چه 10000$) کارمزدش حدود 130 دلاره و 2 تا3 روز بعد هم می رسد. اما به من نوع حواله رو نگفتند. می خواستم از دوستان بپرسم که آیا این همون حواله TT که الان قیمش گرون شده یا دارن کارمزد اضافه می گیرن یا کلا یه چیز دیگه است؟
    با سلام
    بله، سوییفت همون حواله TT هست، البته شما باید بپرسید که حواله از کدوم کشور ارسال میشه...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SaraFekri نمایش پست ها
    خیلی میگیره
    معمولا اینطوریه که70 دلار یا 60 میگیرن + 10 تومن روی هر دلار میاد. البته اگر حساب کنی میبینی اخرش تقریبا یکی در میاد نهایت 100 یا 150 هزار تفاوت.
    دقت کنید بعضی صرافها از داخل امریکا پول میریزن (یعنی ادم دارن داخل امریکا) که این روش بسیار خوب هستش و در واقع خطری هم نداره. نکته مهم اینه که اگر از جایی غیر از امریکا بریزید این بانک 15 دلارتون رو هم قبضه میکنه این رو هم در نظر بگیر.

Junior Member

سلام
    من تمام تاپیک رو خوندم و چندین سوال دارم:
    من قرار هست که مبلغی حدود 100000 دلار به کانادا از ایران برام انتقال بدن - هنوز حسابی در کانادا باز نکردم -
    یک صرافی به من گفت داخل خود تورنتو دفتر داره و از اونجا مستقیم میریزه به حساب ، ایا این مهمه که در چه بانکی حساب باز کنم که با این مبلغ مشکل نداشته باشه و ایا این شیوه صرافی امن هست و با TT انچام میدن؟
    چه اقداماتی انجام بدم که پولم بلاک نشه و بهم گیر ندن چون به عنوان دانشجو اونچا می رم و این پول فروش خانه هست برای تحصیل دو سال.
    ایا اینکه صرافی پول رو می ریزه مستقیم ایا از نظر بانک حل شده هست و مدرک دیگه ای نمی خواد و خود صرافی براشون توضیح میده یا مدارک فروش خانه رو ترجمه کنم؟

کلا موندم چی کار کنم و ایا می دونید کار مزد این مبلغ چقدر هست برای کانادا ؟ و اگه صرافی امن دارید با پیام خصوصی لطفتون رو دریغ نکیند

نقل قول نوشته اصلی توسط Mozhdeh92 نمایش پست ها
    سلام
    من تمام تاپیک رو خوندم و چندین سوال دارم:
    من قرار هست که مبلغی حدود 100000 دلار به کانادا از ایران برام انتقال بدن - هنوز حسابی در کانادا باز نکردم -
    یک صرافی به من گفت داخل خود تورنتو دفتر داره و از اونجا مستقیم میریزه به حساب ، ایا این مهمه که در چه بانکی حساب باز کنم که با این مبلغ مشکل نداشته باشه و ایا این شیوه صرافی امن هست و با TT انچام میدن؟
    چه اقداماتی انجام بدم که پولم بلاک نشه و بهم گیر ندن چون به عنوان دانشجو اونچا می رم و این پول فروش خانه هست برای تحصیل دو سال.
    ایا اینکه صرافی پول رو می ریزه مستقیم ایا از نظر بانک حل شده هست و مدرک دیگه ای نمی خواد و خود صرافی براشون توضیح میده یا مدارک فروش خانه رو ترجمه کنم؟

کلا موندم چی کار کنم و ایا می دونید کار مزد این مبلغ چقدر هست برای کانادا ؟ و اگه صرافی امن دارید با پیام خصوصی لطفتون رو دریغ نکیند
    مبلغتون بالاست و معمولا" ارسال بصورت سویفت یا TT ( خارج از کانادا)به حسابهای شخصی خیلی ریسک داره و انجام نمیشه. منظور صرافی این بوده که پول رو در داخل کانادا براتون حساب به حساب میکنند مثل سیستم شتاب خودمان .در مورد حساب بانکی با توجه به اینکه شما برای 2 سال مقیم میشید پس مشکلی خاصی نخواهد بود. مدارک مورد نیاز رو میتونید بعد از افتتاح حساب و قبل از واریز پول از بانک سوال کنید. بهتون پیشنهاد میکنم این مبلغ رو یکجا وارد حساب نکنید و در چند مرحله انجامش بدید.

موفق باشید

سلام من می خواستم ماهانه حدود 860 یورو از ایران به حسابم در آلمان بریزم. بهترین روش چیست؟ چند درصد کارمزد باید بدهم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)