صفحه 27 از 68 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

ببخشید یه سوال داشتم:
    یه سری بانک های خارجی تو تهران نمایندگی دارن. مثلا بانک سابادل اسپانیا تو خیابون بخارست نمایندگی داره. من دکترا دارم میرم اسپانیا و میخوام اگه بشه حساب باز کنم که پول نقد با خودم نبرم. حالا سوالم اینه که کلا کار این نمایندگی ها چیه؟

Junior Member

یه سوال دارم اگه تو نوردیا بانک دانمارک حساب باز کنیم میشه بویسله اون ویزا کارت گرفت و بوسیله صرافی از ایران بهش پول واریز کرد ایا این انتقال محدودیتی داره یعنی از یه مبلغ بیشتر بشه اونجا بانک مشکلی پیش نمیاره

با سلام
    اگر با ویزای دانشجویی اونجا هستید میتونید حساب باز کنید و بسته به اون بانک یا ویزا یا مسترکارت بگیرید، و اما شما از صرافی تو تهران نمیتونید به کارتتون پولی واریز کنید، باید به حساب بانکی خودتون پول رو واریز کنید (IBAN و SWIFT/BIC ) و از طریق پنل کاربریتون کارتتون رو شارژ کنید که برای اینکار ۱ تا ۲یورو ازتون کم میکنه، درضمن اگر دانشجویید اونجا اگر مبالغ زیاد به حسابتون واریز بشه ، بخاطر ایرانی بودنتون ممکنه ازتون سوال کنن بخاطر چی پول زیاد به حسابتون واریز شده.
    سوالی بود در خدمتم

نقل قول نوشته اصلی توسط sareh322 نمایش پست ها
    یه سوال دارم اگه تو نوردیا بانک دانمارک حساب باز کنیم میشه بویسله اون ویزا کارت گرفت و بوسیله صرافی از ایران بهش پول واریز کرد ایا این انتقال محدودیتی داره یعنی از یه مبلغ بیشتر بشه اونجا بانک مشکلی پیش نمیاره

نمایندگی بانک‌های خارجی در ایران تقریبا یه جورایی فرمالیته است و چون اساسا سیتسم بانکی ایران تحریم هست به هیچ عنوان نه برای شما حساب باز میکنن نه براتون منتقل میکنن، بهترین کار این هست که بعد از اینکه با ویزا وارد کشور اسپانیا شدید و اونجا مستقر شدید و کارت شناسایی دریافت کردید به بانک برید و حساب باز کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط whiteflag نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال داشتم:
    یه سری بانک های خارجی تو تهران نمایندگی دارن. مثلا بانک سابادل اسپانیا تو خیابون بخارست نمایندگی داره. من دکترا دارم میرم اسپانیا و میخوام اگه بشه حساب باز کنم که پول نقد با خودم نبرم. حالا سوالم اینه که کلا کار این نمایندگی ها چیه؟

با سلام
    تمامی حساب‌هایی که در بانک باز میشن دارای IBAN و SWIFT هستن، اما چون تابعیت شما ایرانی است، و شما با ویزای دانشجویی اونجا هستید (بفرض دانشجو بودنتون در اون کشور) ممکنه شما رو محدود کنن که به خارج از اون کشوری که هستید نتونید پولی ارسال کنید باز بستگی به اون بانک و سختگیریش نسبت به ایرانی‌ها داره، چون در این چند سال اخیر بانک‌های زیادی بخاطر رابطه با ایران جریمه‌های سنگین به آمریکا پرداخت کردند، در ضمن الان ۹۰ درصد حساب‌هایی که باز میشن پنل آنلاین کاربری دارن و شما میتونید حسابتون رو بصورت اینترنتی کنترل کنید.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan3040 نمایش پست ها
    ببخشید
    اگر من یک حساب با سویفیت داشته باشم و توش مثلا 800 دلار باشه می تونم انلاین به یک حساب دیگه واریزش کنم یا باید حتماد حضوری در بانکی که حساب باز شده برای من بروم و پول را منتقل کنم؟

سوال بعدی اینکه دلار با سورس بانکی یعنی چی؟ و دلار پی پال با سورس بانکی یعنی چی؟ و چطور میشه فهمید اکانت پی پالای که قرار ازش پول بیاد و یا پول بهش ارسال بشه معتبر هست

ممنون

Junior Member hadipro آواتار ها

ببخشید
    اگر من یک حساب با سویفیت داشته باشم و توش مثلا 800 دلار باشه می تونم انلاین به یک حساب دیگه واریزش کنم یا باید حتماد حضوری در بانکی که حساب باز شده برای من بروم و پول را منتقل کنم؟

سوال بعدی اینکه دلار با سورس بانکی یعنی چی؟ و دلار پی پال با سورس بانکی یعنی چی؟ و چطور میشه فهمید اکانت پی پالای که قرار ازش پول بیاد و یا پول بهش ارسال بشه معتبر هست

ممنون
    اگر سویفت حسابتون قابلیت دریافت IBAN و ارسال Wire transfer رو باهم داشته باشه میتونید به حساب سایر بانکهای کشورتون پول بفرستید .ولی ممکن هست برای حواله پول به خارج از طریق اینترنت بانکینگ محدودیت داشته باشید که با یک بار مراجعه به شعبه این مشکل بر طرف میشه.

پی پال با سورس بانکی یعنی کلیه حواله ها و پرداختهای شما از طریق حساب بانکی - کردیت لاین و یا کارت اعتباری( ویزا ،مستر کارت و...) متصل به پی پال انجام میشود. اعتبار و سابقه حسابهای پی پال از این لینک https://www.paypal.com/us/verified/p...ll%40gmail.com قابل مشاهده هست. برای دیدن این صفحه ابتدا وارد حسابتون بشید سپس بجای عبارت wedobuynsell%40gmail.com ایمیل حساب پی پال مربوطه را وارد کنید. به این صورت: mypaypalid%40gmail.com

Junior Member hadipro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sareh322 نمایش پست ها
    بله حسابهای ویزا یا مستر کارتی که به طور مستقیم توسط شخص در بانک باز میشوند معمولا" دارای یک حساب بانکی بین المللی با قابلیت سویفت هستند. شما از طریق شماره IBAN حساب میتونید به کارت پول واریز کنید. این کار از طریق صرافی معتبر، وبسایتهای پرداخت ارزی ، پی پال و وسترن یونیون قابل انجام هست.

یک سوال مگه با وستریونیون هم میشه حساب بانکی رو شارژ کرد؟
    چطور می شود به غیر از صرافی من 5 هزار دلار رو به حساب بانکیم بریزم ؟ اینجا کسی 5 هزار دلار کاغذی هست بهم بده کلا به غیر صرافی راهش چی هست حتی اگر ایران هم تحریم نبود ن ریال رو چطور باید به دلار تبدیل می کردم؟؟؟ و به حسابم میریختم الان بانک به من دلار میفروشه دلار ازاد منظورم هست

با سلام
    بله دوست عزیز، در بعضی از کشورها از طریق وسترن‌یونیون میشه به حساب بانکی هم پول واریز کرد، توجه کنید که فقط به حساب شخصی افراد از طریق وسترن‌یونیون میشه پول واریز کرد نه حساب شرکتی.
    شما میتونید به کسی که در ایران ریال لازم داره ریال یا دلار بدید، از طریق حساب بانکیش برای شما پول واریز کنه.

یک سوال مگه با وستریونیون هم میشه حساب بانکی رو شارژ کرد؟
    چطور می شود به غیر از صرافی من 5 هزار دلار رو به حساب بانکیم بریزم ؟ اینجا کسی 5 هزار دلار کاغذی هست بهم بده کلا به غیر صرافی راهش چی هست حتی اگر ایران هم تحریم نبود ن ریال رو چطور باید به دلار تبدیل می کردم؟؟؟ و به حسابم میریختم الان بانک به من دلار میفروشه دلار ازاد منظورم هست

Junior Member

سلام دوستان!

اگر کسی میخواد از امریکا یا کانادا به ایران پول بفرسته می تونه به من پیام خصوصی بده. شاد باشید!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)