صفحه 29 از 68 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

سلام دوستان
    من میخوام 350 درهم به حساب یه دانشگاه توی امارات واریز کنم. شماره حساب و سوئیفت کد و مشخصات مربوطه رو دارم. صرافی ها حاضر نمیشن این مبلغ رو حواله کنن، میگن کمه. از دوستان کسی هست بتونه کمک کنه؟

ممنون

Junior Member

با سلام دوستان. من میخوام از امریکا به ایران پول بفرستم. اگه کسی برای تبادل هست پیام خصوصی بده.

Junior Member

از مدیران فروم خواهشمندم فرد با اعتباری را جهت میانجیگری مابین مبادله افراد ناشناس انتخاب کنن و هر مبادله ای که صورت میگیره یه کارمزد منصفانه ای از دوطرف مبادله به اون فرد معتمد و شیرپاک خورده میرسه که نهایتا یه بالاسری از مجموع کارمزدها میتونه صرف مخارج این فروم بشه. پروسه هم به این شکل باشه که ابتدا فرد ایرانی مبلغ ریالی رو به حساب فرد معتمد میریزه و پس از تایید فرد معتمد از حصول مبلغ، فرد خارجی دلار رو منتقل میکنه و نهایتا فرد معتمد پس از تایید اینکه مبادله به درستی صورت گرفته مبلغ ریالی رو از حساب خودش به حساب داخل اون فرد خارجی منتقل میکنه. تو این کار همه برندن. این فروم هم به یه نون و نوای حلالی میرسه. بهتر از اینه پولتونو بریزین تو حلقوم این صرافیها.
    میلاد

سلام دوستان چطور میشه مبلغ پایین حدود هزار یورو رو به حسابی واریز کرد؟ صرافی ها انتقال نمی دن می گن زیر 5000 یورو انتقال نمی دیم ده درصد هم کارمزد میگیرن! خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    سلام دوستان چطور میشه مبلغ پایین حدود هزار یورو رو به حسابی واریز کرد؟ صرافی ها انتقال نمی دن می گن زیر 5000 یورو انتقال نمی دیم ده درصد هم کارمزد میگیرن! خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
    به چه حسابی میخواین بفرستین؟ من دلارش رو دارم تو امریکا اگه مایلید یورو براتون بریزم و شما ریالش رو تو ایران برای من بریزید؟

Junior Member

از دوستان کسی هست که در اروپا یوررو داشته باشه و بتونه از طریق بانکی با ویزا کارت انتقال بده و پولش را در ایران بگیره ؟

Junior Member

سلام دوستان من هرماه مبلغی دلار قصد دارم از آمریکا به ایران انتقال بدم. اگه کسی نیاز داره که پول به آمریکا یا هرجای دیگه انتقال بده به من خبر بده. من هم میتونم براتون از طریق پیپل انتقال بدم یا اگر در آمریکا هستین براتون چک بفرستم یا پرداخت از طریق کردیت کارت انجام بدم.
    به من پیام خصوصی روی فروم بدین

Junior Member

سلام دوستان.یه سوال داشتم.آیا میشه در ایران یه حساب ارزی با ارز ریال باز کنم و به حساب مقصد که اون هم حساب ریالی هست (توی کشور ترکیه) ریال ارسال کنم؟

سلام
    اگه بخوام یه مبلغی در حدود 200000$ رو از ایران خارج کنم بهترین راه (کمترین هزینه + حداکثر اطمینان) چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidi_ranjba نمایش پست ها
    سلام
    اگه بخوام یه مبلغی در حدود 200000$ رو از ایران خارج کنم بهترین راه (کمترین هزینه + حداکثر اطمینان) چیه؟
    به تاپیک انتقال وجه مسافر بروید. توضیح داده شده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)