صفحه 3 از 65 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member hadipro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza22 نمایش پست ها
    سلام عزیزان،
    من کل تاپیک رو خوندم و یه سوال دارم، من میخام مبلغ ۳۰ یورو، بابت اپلیکیشن فی به حساب بانکی یه دانشگاه تو آلمان واریز کنم، اونا فقط شماره حساب دادن، یه شماره حساب برا اونایی که از داخل آلمان اقدام میکنن، یکی هم شماره حساب بین الملیلیشون. رفتم صرافی بهم میگه بابت ۳۰ یورو، ۸۰ دلار کارمزد میگیره، آیا راه دیگه ای سراغ دارید که به صرفه باشه؟
    ممنون از کمکتون
    حواله پول خارج از آلمان کارمزد داره و شاید به صرفه نباشه ولی امکان پذیره. صرافی رو هم کلا" فراموش کنید چون هزینه های صرافی برای مبالغ بالای 5000$ مناسبه. پی پال هم بعید میدونم چون خود آلمان از پی پال کم استفاده میکنه چه برسه به دانشگاههاشون! در مورد پرداخت با کارت اغتباری هم میتونید ازشون سوال کنید.

و اما حواله بانکی داخلی رو ما میتونیم از خود آلمان براتون انجام بدیم ولی کمی زمان بر خواهد بود اما بصرفه تر هست. چنانچه مایل بودید پیغام بفرستید.

موفق و پیروز باشید

مگه شبا با irشروع نمیشه و بین المللی نیست چرا به ریال ریخته نمیشه یا اتوماتیک بانکها چنجش نمیکنند تا خودشون بیشتر سود ببرن؟!

سلام دوستان من میخواستم در مورد سایت www.wirecard.com مطلع بشم که آیا الان میشه از این طریق حساب بانکی باز کرد تا کارهای مربوط به انتقال وجه به دانشگاه های آمریکا رو انجام داد یا نه؟ من نیاز دارم 100 دلار آمریکا به دانشگاه انتقال بدم تا پروندمو بررسی کنه

پیشاپیش از راهنمایی دوستان تشکر میکنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EPFL

سلام دوستان.
    من خودم دانشجو هستم در اروپا. اگر حواله می خواین انجام بدین و بیشتر از 3000 یورو هست من می تونم براتون با قیمت مناسب دانشجویی انجام بدم. نیازی نیست به صرافی ها پول هنگفت واسه اینکار بپردازین. برای دوستانی که به اروپا می خوان حواله کنن می تونن با من تماس بگیرن. برای آمریکا و کانادا متاسفانه نمی تونم.

Junior Member

با سلام به دوستان

بنده باید 2700 یورو به دانشگاه حواله بزنم. خواستم ببینم آیا می تونم این کار رو از ترکیه یا اذربایجان خودم برم و انجام بدم یال نه باید شخصی که حواله میزنه شهروند معتبر باشه؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gsol نمایش پست ها
    با سلام به دوستان

بنده باید 2700 یورو به دانشگاه حواله بزنم. خواستم ببینم آیا می تونم این کار رو از ترکیه یا اذربایجان خودم برم و انجام بدم یال نه باید شخصی که حواله میزنه شهروند معتبر باشه؟
    سلام
    خودتان هم میتونید انجام بدهید. اونجا میرید توی بانک و پول را به حساب مورد نظر واریز میکنید.

سلام من میخوام برم دانشگاه IUBH تو المان
    به من گفتن از طریق fintiba و flywire واسشون پول بریزم واسه blocked account و deposit
    اما هر دو این سایت ها واسه ایران غیر فعاله
    کسی میدونه چیکار باید کرد؟
    کمک کنید لطفا

Junior Member

سلام
    ببخشید من یه سوال دارم، دانشگاه در صورت دادن پذیرش مبلغی رو میخواد که قبل از ورود به دانشگاه باید به حسابش ریخته بشه.سوال من اینه که با نرخ ارز دولتی حواله میکنن یا آزاد؟

سلام. من دانشجوی دکترا در امریکا هستم و می توونم هر ماه یک اپلیکشین فی رو از حقوق دانشجویی خودم برای یک نفر متقاضی اپلای برای دانشگاههای امریکا بریزم . شما می تونین پول رو به ریال در ایران پرداخت کنین بدون هزینه اضافی. اگه هر نفر این کار رو برای یک نفر انجام بده، کلی فی های اضافه حذف می شه.

بسیاری از دانشجوهای ایرانی رو می شناسم در امریکا که از این مسئله استفبال می کنند اگه به طریقی بشه یه اعتماد مشترک به وجود اورد که هیچکدوم از طرفین دچار خسران نشوند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EPFL

سلام بچه ها

من برای کسانی که حواله بیشتر از 100 دلار دارن می تونم حواله رو انجام بدم و معادلش توافقی ریال دریافت کنم. نرخم خوبه چون قصد دارم مقداری پول رو به داخل بیارم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)