صفحه 33 از 68 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

بله فرق میکنه، چون حساب دلاری با حساب دلار کانادا متفاوت است.

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarak8 نمایش پست ها
    پنج دلار کانادا
    مگه فرقی می کنه؟

Junior Member

با سلام
    بچه ها اینکه خانواده مون از طریق صرافی بخوان مبلغ 60 هزار دلار بفرستن به حسابمون تو آمریکا, امکانش هس که اونجا بیان گیر بدن که این همه پول چرا اومده تو حسابت؟

با سلام
    میتونید یک سند سوری تو محضرخونه تنظیم کنید به مبلغی که میخواید ارسال کنید، بعد این سند رو ترجمه کنید و به تایید امورخارجه و قوه‌قضاییه برسونید (برای محکم کاری این سند رو به سفارت سوییس حافظ منافع آمریکا در ایران ببرید و تاییدش کنید) و بعد براتون با پست DHL بفرستن اگر کسی گیر داد سند و ترجمه‌اش رو نشون بدبد.

با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط Meer نمایش پست ها
    با سلام
    بچه ها اینکه خانواده مون از طریق صرافی بخوان مبلغ 60 هزار دلار بفرستن به حسابمون تو آمریکا, امکانش هس که اونجا بیان گیر بدن که این همه پول چرا اومده تو حسابت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    من باید خیلی سریع 950 یورو به حساب خوابگاه در اتریش بریزم با حواله بانکی به حسابشون.از کجا و چطور اینکارو بکنم که ارزونتر دربیاد؟ اصلا کارمزدش چقدره؟
    بهترین راه اینه که از طریق صرافی این کار را بکنین. البته حدود دوهفته زمان میبره. اما میشه که یک کسی توی اتریش این مبلغ رو پرداخت کنه که در این صورت حداکثر 24 ساعت زمان میبره و شما باید با ایمیل مشخصات واریز کننده رو به خوابگاه بدین. هزینه حواله برای مبلغ شما حدوداً 50 یورو میشه.

Junior Member

سلام

من میخوام مبلغ 15600 کرون دانمارک (که میشه حدود 2333 دلار آمریکا) رو به حساب بانکی صابخونم توی دانمارک منتقل کنم.swift کد بانک و مشخصات حساب رو هم دارم. چه راهی رو دوستان پیشنهاد می کنید؟

مگه شبا با irشروع نمیشه و بین المللی نیست چرا به ریال ریخته نمیشه یا اتوماتیک بانکها چنجش نمیکنند تا خودشون بیشتر سود ببرن؟!

سلام دوستان من میخواستم در مورد سایت www.wirecard.com مطلع بشم که آیا الان میشه از این طریق حساب بانکی باز کرد تا کارهای مربوط به انتقال وجه به دانشگاه های آمریکا رو انجام داد یا نه؟ من نیاز دارم 100 دلار آمریکا به دانشگاه انتقال بدم تا پروندمو بررسی کنه

پیشاپیش از راهنمایی دوستان تشکر میکنم

Junior Member

سلام.من باید مبلغ 1270 دلار کانادا به حساب دوستی در مونترال واریز کنم.اگر دوست محترمی هستند که تمایل دارند من اینجا به خانوادشون ریال تقدیم کنم و ایشون پرداخت من رو در مونترال کانادا انجام بدن لطفا" اطلاع بدن.سپاسگزارم

Junior Member

سلام دوستان من باید 750 یورو به حساب دانشگاه در هلند واریز کنم اگر از دوستان کسی می تونه این کار رو در هلند انجام بده من اینجا پول رو تقدیم خانوادش کنم لطفا اطلاع بده سپاسگذارم.

سلام دوستان، من میخام حدودا مبلغ ۳۰ میلیون تومن رو با خودم ببرم ترکیه بعنوان هزینه زندگی دانشجویی... آیا میتونم پول رو به حساب بانکی خودم در ایران واریز کنم و اونجا برداشت کنم؟ بانک های ایرانی مبادلات در ترکیه دارن؟ یا اینکه بنظرتون امن ترین و ارزون ترین راه برای انتقال پول به ترکیه چیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)