صفحه 37 از 68 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

یا صراف، یا اینکه شما از اونجا در وین حساب بانکی باز کنید، و پول رو به آمریکا حواله کنید، اما طبق قوانین تحریم آمریکا، کسانی که با پاسپورت ایرانی(تابعیت ایران) حساب بانکی دارند حق انتقال دلار به هیچ کشوری رو ندارند، به این معنی هست که اگر شما با ویزای دانشجویی حساب بانکی دارید و قصد دارید که به آمریکا حواله‌ای ارسال کنید، مادامی که تابعیت ایرانی دارید حق انتقال دلار ندارید، باید کسی این حواله رو ارسال کنه که تابعیتی غیر تابعیت ایرانی داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط guitarr نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگویی
    ممکنه بفرمایید روش بانک به چه طریق هست.از کدام بانک و چقدر هزینه داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidza نمایش پست ها
    با سلام

وایرترانسفر بهترین گزینه هست برای شما، چون فکر نمیکنم کسی اطلاعات کارتشو در اختیار شما بذاره که شما به دانشگاه بفرستید.

با احترام
    ایا از این شرکت هایی که ویزا یا مستر کارت صادر میکنند میشه استفاده کرد اصلا قابل اعتماد هستند؟ در ضمن ایا جای مناسبی سراغ دارین برای wire transfer؟ با تشکر

Junior Member

سلام
    من بابت پشححمغ بثثپ باید مبلغ 5000 یورو به یکی از بانکهای فرانسه بفرستم
    می خواستم ببینم چطوری میشه با حداقل هزینه و اصمینان این مبلغ رو واریز کرد؟و چند روز طول میکشه؟

Junior Member

sorry application fee

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz University

با سلام
    من می خوام 60 لیره ترکیه رو برا اپلیکیشن فی به حساب IBAN واریز کنم . یک هفته به ددلاین مونده باید چیکار کنم؟ میتونم برم بانک ملت یا پاسارگاد برا این کار یا باید از صرافی اقدام کنم؟

با سلام
    مقدار حواله‌ای که میخواید ارسال کنید، خیلی کم هست، فکر نمیکنم صرافی براتون انجام بده، یا باید شخصی پیدا کنید که از حساب خودش بزنه یا کسی رو در ترکیه پیدا کنید که انجام بده.
    با احترام
    نقل قول نوشته اصلی توسط davood206 نمایش پست ها
    با سلام
    من می خوام 60 لیره ترکیه رو برا اپلیکیشن فی به حساب IBAN واریز کنم . یک هفته به ددلاین مونده باید چیکار کنم؟ میتونم برم بانک ملت یا پاسارگاد برا این کار یا باید از صرافی اقدام کنم؟

سلام من میخوام مبلغ زیادی رو بفرستم به حساب کانادا به ار بی سی بانک در واقع حدود 350 هزارتا کسی می دونه که اونجا دولت کانادا روی این پول سوال میپرسه یا نه و به طور کلی ایا عواقبی داره اینکار برام یا نه؟ ضمن اینکه من پارسال مونترال لندد شدم و الان میخوام برم دوباره. ممنون از همگی

با سلام
    شما که این مقدار پول رو داخل ساک نمیتونید بریزید و با خودتون ببرید.
    این مقدار پول حواله بانکی میشه و شک نکنید که بانک و مقامات مسئول از ‌‌شمابابت این پول سوال خواهند کرد. اگر سند و یا مدارکی دال بر فروش چیزی دارید که بابتش این پول به دستتون رسیده ترجمه‌اش کنید و به بانکتون ارائه بدید.

با احترام.

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiAllami نمایش پست ها
    سلام من میخوام مبلغ زیادی رو بفرستم به حساب کانادا به ار بی سی بانک در واقع حدود 350 هزارتا کسی می دونه که اونجا دولت کانادا روی این پول سوال میپرسه یا نه و به طور کلی ایا عواقبی داره اینکار برام یا نه؟ ضمن اینکه من پارسال مونترال لندد شدم و الان میخوام برم دوباره. ممنون از همگی

Junior Member

با سلام،
    دوستان من میخوام مبلغ ۵۰ دلار رو به یه حسابی به صورت سوییفت واریز کنم، یکی از این صرافی ها بهم گفت که یه مبلغی رو بانک مقصد برمیداره، میخواستن ببینم اگه درسته جقدر برمیداره که من بیشتر واریز کنم،

متشکرم

Junior Member

سلام. من می خواستم مبلغ 840 یورو رو برای پرداخت Application Fee به یه حساب در ترکیه بریزم.. میشه کسی راهنمایی کنه بهترین راه برای اینکار چیه؟ آیا مؤسسات معتبری هستند که این کار رو توی تهران انجام بدن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)