صفحه 4 از 68 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidza نمایش پست ها
    شما نباید در بلژیک پول رو در صرافی عوض کنید، باید در بانک عوض کنید تا به نرخ روز ازتون بردارند، البته بانک کمسیون هم بابت این کار میگیره
    سلام دوست عزیز، ممنون بابت راهنماییتون. مشکل من خداروشکر فعلا با کمک یک دوست بلژیکی حل شد و دلارهارو برای من با نرخ روز از طریق بانک BNP به یورو تبدیل کرد.
    البته صرافی وسترن هم نرخ تبدیلش نزدیک به بازاره ولی بانکهای کوچیک و صرافی های دیگه خیلی نرخ رو پایین حساب میکنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

واریز به حساب از طریق حواله TT امکان پذیره. باید مشخصات لازم رو از سفارت برای واریز به حساب بگیرید. مثل شماره حساب و آدرس و نام بانک و سوییفت کد و ...

اگر سوالی داشتید من در خدمتتون هستم.

Member jandaghi1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط behman63 نمایش پست ها
    واریز به حساب از طریق حواله TT امکان پذیره. باید مشخصات لازم رو از سفارت برای واریز به حساب بگیرید. مثل شماره حساب و آدرس و نام بانک و سوییفت کد و ...

اگر سوالی داشتید من در خدمتتون هستم.
    یعنی الان که من دارم میرم آمریکا و اونجا حساب باز میکنم، خانوادم میتونن بعدا به حساب من حواله ی TT (اسم کاملش چیه؟) انجام بدن؟
    کارمزدش برای 9000 دلار چقدر میشه فکر میکنین؟ اونم می خرن دلار ها رو بعد به قیمت حواله حساب می کنن؟

پیشاپیش متشکرم
    اینجاییم که به هم کمک کنیم.
    رسم تشکر تو این فروم اینه که اضافه به امتیاز کاربر رو در سمت راست هر پست و بعدش اضافه به امتیاز رو بزنین. (اینجوری پست ها کوتاه تر و بازدهی بیشتر میشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط jandaghi1987 نمایش پست ها
    یعنی الان که من دارم میرم آمریکا و اونجا حساب باز میکنم، خانوادم میتونن بعدا به حساب من حواله ی TT (اسم کاملش چیه؟) انجام بدن؟
    کارمزدش برای 9000 دلار چقدر میشه فکر میکنین؟ اونم می خرن دلار ها رو بعد به قیمت حواله حساب می کنن؟

پیشاپیش متشکرم
    حواله ( TT(telegraphic transfer یا سوئیفت (swift) کارمزدش رو هر مبلغی بین ۳۰- ۱۰۰ دلار بسته به صرافی و دلار رو به نرخ حواله براتون حساب می کنن
    اگر اسکناس دلار ببرین، به نرخ دلار اسکناس از شما می خرن و به نرخ دلار حواله بهتون دلار می فرروشن

دوستان عزیز راهنمایی کنند:

من باید 100 یورو برای هزینه بررسی مدارک به دانشگاه تو مجارستان پرداخت کنم..

متاسفانه حساب دانشگاه کارتی نیست و به صورت حساب بانکی هست که حتما باید از طریق بانک پول حواله بشه...

صرافی ها یا این مقدار کم رو انجام نمیدهند یا کارمزد خیلی زیادی به نسبت این مبلغ کم درخواست میکنند...

دوستان چه پیشنهادی برای من دارند...

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_atn نمایش پست ها
    حواله ( TT(telegraphic transfer یا سوئیفت (swift) کارمزدش رو هر مبلغی بین ۳۰- ۱۰۰ دلار بسته به صرافی و دلار رو به نرخ حواله براتون حساب می کنن
    اگر اسکناس دلار ببرین، به نرخ دلار اسکناس از شما می خرن و به نرخ دلار حواله بهتون دلار می فرروشن
    سلام. خیلی ممنون از راهنمایی شما. بعضی صرافیها حواله به صورت MG انجام می دن. میشه توصیح بدین این نوع حواله به چه صورت انجام میشه و فرقش با TT چیه؟ با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنون از راهنمایی شما. بعضی صرافیها حواله به صورت MG انجام می دن. میشه توصیح بدین این نوع حواله به چه صورت انجام میشه و فرقش با TT چیه؟ با تشکر.
    مخفف مانی گرام هست که مثل وسترن یونیون یه جور حواله فوری هست مسلما گرونتر و با کارمزد بیشتریه یه اسم و شماره پاسپرت از طرف مقابل می گیرن پول و می فرستن گیرنده از هر نمایندگی مانی گرام می تونه توی تمام دنیا پول رو بگیره، مبدا این حواله ها از هر جایی باشه که صراف انجام بده به محض انجام گیرنده می تونه پول رو بگیره، کلا نرخ بالاتری داره

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

مانی گرام فکر کنم از جمله سرویس هایی هست که به هیچ عنوان به ایرانی ها سرویس نمی ده. یعنی ممکنه اگه اسم یه ایرانی بخوره توش به مشکل بر بخوره. من فکر می کنم این دوستمون از طریق TT یا وسترن حواله رو انجام بده بهتر هست. ضمن اینکه برای حواله TT هم حتما حواستون باشه که بانک مقصد کارمزد خودش رو جدا بر می داره. اینو حتما از بانک مقصد بپرسید که به مشکل برنخورید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armin021 نمایش پست ها
    دوستان عزیز راهنمایی کنند:

من باید 100 یورو برای هزینه بررسی مدارک به دانشگاه تو مجارستان پرداخت کنم..

متاسفانه حساب دانشگاه کارتی نیست و به صورت حساب بانکی هست که حتما باید از طریق بانک پول حواله بشه...

صرافی ها یا این مقدار کم رو انجام نمیدهند یا کارمزد خیلی زیادی به نسبت این مبلغ کم درخواست میکنند...

دوستان چه پیشنهادی برای من دارند...

مرسی

شما به دانشگاه میل زدین که آیا میتونن راه دیگه ای رو واس شما باز کنن با توجه شرایط فعلی بانک های ایران؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Bufalo نمایش پست ها
    شما به دانشگاه میل زدین که آیا میتونن راه دیگه ای رو واس شما باز کنن با توجه شرایط فعلی بانک های ایران؟؟
    بله.. متاسفانه چون دانشگاه دولتی هست فقط حساب بانکی معمولی دارند و از طریق حواله فقط میشه پول رو واریز کرد....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)