صفحه 40 از 68 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_as نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوی ارشد برق قدرت هستم و قصد دارم یه خط تولید از چین وارد کنم و برای ارسال پول به چین هیچ اطلاعاتی ندارم,طرف قرارداد چینی برام شماره حساب و مشخصات کامل و فرستاده,ممنون میشم راهنمایی کامل بفرمایید.
    تقریبا یه دلار آمریکا چقدر می شه؟

Junior Member

سلام. من ميخام برم تركيه دانشجو بشم. خونواده قراره هر ماه سه ميليون برام بفرستن. ميخاستم ببينم آسون ترين و بهترين راه ارسال وجه(بانكي يا صرافي يا ...) به نظرتون چيه؟؟؟كارمزدشون براي سه ميليون چقده؟؟؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poly_amir نمایش پست ها
    به نظرم بهترین راه اینه که یک دانشجو در ترکیه این کار رو براتون انجام بده. صرافی رو آپشن آخر در نظر بگیرید.
    سلام،
    میشه یکم راهنمایی کنید که چطور این کار را برای ترکیه یا هر کشور دیگه انجام بدهیم؟ منظورم اینه که چه جوری باید این کار را به صورت مطمئن انجام داد؟ ( اول من پول بریزم به حسابشون یا اول اونا پولو پرداخت کنند؟! ) بیشتر منظورم نحوه اعتماد سازی هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidza نمایش پست ها
    با سلام
    اگر بتونید کشور مقصد و اسم گیرنده رو عوض کنید من میتونم براتون بگیرم.

با احترام
    سلام
    جسارتاً من متوجه نمیشم! چطور ایشون باید به شما اعتماد میکرد و پول را به شما میداد؟ اصلا چه دلیل داره که ایشون حواله بفرستند امریکا بعد بخواهند یک نفر قریبه پول را دریافت کنه؟! متشکر میشوم اگر ابهامات من را برطرف کنید. چون من هم به فکر ارسال و دریافت پول هستم ولی دنبال یک روش مطمئن و یا مرسوم به جز صرافی هستم.

Banned

دوستان کسی نبود بگه من چطور مبلغی رو ماهیانه بگیرم در یک کشور دیگه؟
    از حساب ریالی توی ایران از طریقاینتر نت یا چیزی بریزم یه حاس ریالی صرافی مطئن و در کشور مورد نظ ر دلار بگیرم در ازاش.

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

سلام، من توی فرانسه زندگی می کنم. هم حساب بانکی دارم هم ویزا کارت و هم پی پال. خانواده ام توی ایران ارز رو به یورو گرفته اند. میخواستم بدونم بهترین راه برای انتقال چند هزار یورو با کمترین کارمزد چیه؟ من نزدیک مرز بلژیک هستم و می تونم برای دریافت به بلژیک هم مراجعه کنم. ممنون میشم اگه کمک کنید و میزان کارمزد رو هم بهم بگید
    ...Nous avons été créés d'un partage
    !La vie est un partage, On partage la vie

Junior Member

سلام من دانشجو هستم در لندن.
    کسی اگر پوند لازم داره و ریال میتونه تو حسابی در ایران بریزه به من اطلاع بده سر یه قیمتی توافق کنیم و دیگه کارمزد ندیم.
    ممنون

سلام
    دوستان من میخوام نزدیک 1000 دلار به سنگاپور بفرستم... طرفی که تو سنگاپور هست هم حساب بانکی نداره... کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟
    اگه راهش از طریق صرافی ها هست لطفا یه صرافی مطمئن توی تهران معرفی کنین (نزدیک میدان آزادی باشه بهتره)
    ممنون

با سلام

میتونید با "بیت‌کوین" بهش پول بدید

با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedOmnia نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من میخوام نزدیک 1000 دلار به سنگاپور بفرستم... طرفی که تو سنگاپور هست هم حساب بانکی نداره... کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟
    اگه راهش از طریق صرافی ها هست لطفا یه صرافی مطمئن توی تهران معرفی کنین (نزدیک میدان آزادی باشه بهتره)
    ممنون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان برادر بنده در امریکا کالیفرنیاست چطور به ایران برای بنده پول واریز کنه پول هم دلار امریکاست فقط میدونم بانکها یی که با سوئیفت کد کار میکنن میتونن ولی پول برای تبدیل زیاد کم میکنن ولی صرافیها پول کمتری بابت تبدیل میگیرند حال از راهنمایی میخوام من تهران هستم را دیگه ایی بهجز صرافی و بانک یا اوردن فیزیکیه خود دلار هست که تو تبدیلش به ریال در ایران کارمزد کمتر کم کنن خواهش میکنم صرافی مطمئن کار درست و با انصاف سراغ دارید ادرس سایت و شماره شو بدید ممنون میشم.

لطفا راهنماییم کنید سرم کلاه نره دوستان مهربان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)