صفحه 47 از 68 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

سلام به راحتی این کار انجام پذیره اما تبدیل پول بستگی داره چه روزی پولت به حساب مقصد بشینه ولی حدودا میتونی نرختبدیل رو از این سایت بگیری www.xe.com

Junior Member

سلام دوستان
    من برای تحصیل میخام برم کانادا و با توجه به اینکه هزینه تحصیل و زندگی با خودم هست و فقط میتونم 10000 دلار کانادا ببرم نیاز هست تا بعد از ورودم به کانادا برام پول واریز بشه. میخاستم بدونم باقی پول رو از طریق صرافی ها برام واریز میکنند؟ آیا جایی میشناسید که دستمزد منصفانه بگیره برای 10000 دلار کانادا؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mitiriki نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای تحصیل میخام برم کانادا و با توجه به اینکه هزینه تحصیل و زندگی با خودم هست و فقط میتونم 10000 دلار کانادا ببرم نیاز هست تا بعد از ورودم به کانادا برام پول واریز بشه. میخاستم بدونم باقی پول رو از طریق صرافی ها برام واریز میکنند؟ آیا جایی میشناسید که دستمزد منصفانه بگیره برای 10000 دلار کانادا؟

با تشکر
    سلام. اگر تورنتو میرید که بدون کارمزد میتونید اسکناس بگیرید از صرافی. بقیه جاها اگر میرید واریز میشه به حسابتون که پنجاه دلار کارمزد داره . البته نرخ حواله این روزا حدودا پنجاه تومن بالاتر از نرخ اسکناس تو ایرانه. اگه کاری داشتین پیغام خصوصی بدین کمکتون کنم. سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EPFL

سلام دوستان.
    من خودم دانشجو هستم در اروپا. اگر حواله می خواین انجام بدین و بیشتر از 3000 یورو هست من می تونم براتون با قیمت مناسب دانشجویی انجام بدم. نیازی نیست به صرافی ها پول هنگفت واسه اینکار بپردازین. برای دوستانی که به اروپا می خوان حواله کنن می تونن با من تماس بگیرن. برای آمریکا و کانادا متاسفانه نمی تونم.

Junior Member

با سلام به دوستان

بنده باید 2700 یورو به دانشگاه حواله بزنم. خواستم ببینم آیا می تونم این کار رو از ترکیه یا اذربایجان خودم برم و انجام بدم یال نه باید شخصی که حواله میزنه شهروند معتبر باشه؟

Junior Member

بچه ها در صورت ارسال پول از طریق bank transfer به UK چقدر طول میکشه پول برسه مقصد؟ در صورت پرداخت شهریه با وسترن یونیون به دلیل اینکه ریال ایران تو لیستش نیست میشه دلار رو انتخاب کرد؟

کلا برای پرداخت شهریه دانشگاه bank-to-bank transfer بهتره یا وسترن یونیون؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی، تورنتو

نقل قول نوشته اصلی توسط mitiriki نمایش پست ها
    سلام دوستان

با تشکر
    قانونا شما محدودیتی درحملاسکناس ندارید فقط باید درمرز مقدار پول نقد بالای 10000 را گزارش کنید. اگر بهشون توضیح بدید که برای شهریه هست متوجه میشن و مشکلی نخواهد بود.

Junior Member

دوستان سلام

من ایران زندگی میکنم و موضوعی برام پیش اومده که نیاز دارم حساب ارزی داشته باشم که بتونم به حساب افرادی در اروپا و آمریکا پول واریز کنم و متقابلا اونا هم بتونند به حساب من واریز کنند و در درجه دوم امکان پرداخت یا دریافت اینترنتی داشته باشه و اینترنتی بتونم حسابمو چ کنم

اطلاعات کمی دارم و از شما کمک میخوام .... میشه لطفا راهنماییم کنید
    به خاطر تحریم ها واقعا نمیدونم باید چه کار کنم؟

در واقع به حساب بانکی نیاز دارم که غیر ایرانی ها باهاش مشکل نداشته باشن ( به خاطر تحریم ها میگم ) چون طرف من یکی دو تا شرکت اروپایی و آمریکایی هستن و مشخص نیست که کدومشون رزومه منو می پذیرن

میخوام بدون داشتن اقامت و فقط با ارائه پاسپورت (مثلا با یک تور خارجی به چین ، دبی مالزی و یا هر کشوری که خدمات بهتری در این زمینه داره برم و ) حساب بانکی با این ویژگی ها داشته باشم

چه کار کنم؟ ..... آیا چنین امکانی هست؟ شما کدوم کشور رو معرفی می کنید؟

چطور شروع کنم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    ویرایش توسط nika20 : August 13th, 2016 در ساعت 12:50 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی، تورنتو

پاسخ به این سوال مشکله چون بستگی به سیاستهای بانک مورد نظر و همینطور رگیولاتور ان بانک داره. بهترین گزینه شما اینه که بانک خاصی رو در نظر بگیری و با تلفن و یا ایمیا ازشون سوال کنی.
    بهتره هزینه های نسبتا بالای وایر ترانسفر رو هم قبل از انکه بیزینس مدلت رو تلمیل کنی در نظر بگیری.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nika20 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من ایران زندگی میکنم و موضوعی برام پیش اومده که نیاز دارم حساب ارزی داشته باشم که بتونم به حساب افرادی در اروپا و آمریکا پول واریز کنم و متقابلا اونا هم بتونند به حساب من واریز کنند و در درجه دوم امکان پرداخت یا دریافت اینترنتی داشته باشه و اینترنتی بتونم حسابمو چ کنم

اطلاعات کمی دارم و از شما کمک میخوام .... میشه لطفا راهنماییم کنید
    به خاطر تحریم ها واقعا نمیدونم باید چه کار کنم؟

در واقع به حساب بانکی نیاز دارم که غیر ایرانی ها باهاش مشکل نداشته باشن ( به خاطر تحریم ها میگم ) چون طرف من یکی دو تا شرکت اروپایی و آمریکایی هستن و مشخص نیست که کدومشون رزومه منو می پذیرن

میخوام بدون داشتن اقامت و فقط با ارائه پاسپورت (مثلا با یک تور خارجی به چین ، دبی مالزی و یا هر کشوری که خدمات بهتری در این زمینه داره برم و ) حساب بانکی با این ویژگی ها داشته باشم

چه کار کنم؟ ..... آیا چنین امکانی هست؟ شما کدوم کشور رو معرفی می کنید؟

چطور شروع کنم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gsol نمایش پست ها
    با سلام به دوستان

بنده باید 2700 یورو به دانشگاه حواله بزنم. خواستم ببینم آیا می تونم این کار رو از ترکیه یا اذربایجان خودم برم و انجام بدم یال نه باید شخصی که حواله میزنه شهروند معتبر باشه؟
    سلام
    خودتان هم میتونید انجام بدهید. اونجا میرید توی بانک و پول را به حساب مورد نظر واریز میکنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)