صفحه 48 از 68 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Member

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط nika20 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من ایران زندگی میکنم و موضوعی برام پیش اومده که نیاز دارم حساب ارزی داشته باشم که بتونم به حساب افرادی در اروپا و آمریکا پول واریز کنم و متقابلا اونا هم بتونند به حساب من واریز کنند و در درجه دوم امکان پرداخت یا دریافت اینترنتی داشته باشه و اینترنتی بتونم حسابمو چ کنم

اطلاعات کمی دارم و از شما کمک میخوام .... میشه لطفا راهنماییم کنید
    چه کار کنم؟ ..... آیا چنین امکانی هست؟ شما کدوم کشور رو معرفی می کنید؟

چطور شروع کنم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام
    از دیروز صحبته این مدل جدید از کارتهای بانکی شده که لینکش را براتون در ادامه مینویسم ، پیشنهاد میکنم یک پرس و جویی از اداره پست انجام بدهید و نتیجه آن را اگر اینجا هم بنویسید برای بقیه هم مفید خواهد بود.

http://www.zoomit.ir/2016/8/14/13455...rd-is-replaced

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    سلام
    از دیروز صحبته این مدل جدید از کارتهای بانکی شده که لینکش را براتون در ادامه مینویسم ، پیشنهاد میکنم یک پرس و جویی از اداره پست انجام بدهید و نتیجه آن را اگر اینجا هم بنویسید برای بقیه هم مفید خواهد بود.

http://www.zoomit.ir/2016/8/14/13455...rd-is-replaced
    ممنون از راهنماییتون ......... اگه بشه پول رو به ایران منتقل کرد که خیلی خوب میشه
    ان شاءالله حتما تحقیق میکنم ( البته اشاره شده که اوایل شهریور این طرح قراره اجرا بشه) و میام نتیجه رو میگم

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

ممنون از راهنماییتون ......... اگه بشه پول رو به ایران منتقل کرد که خیلی خوب میشه
    ان شاءالله حتما تحقیق میکنم ( البته اشاره شده که اوایل شهریور این طرح قراره اجرا بشه) و میام نتیجه رو میگم
    این کارت ها بعیده به درد شما و خیلیا بخوره. خود شرکت مستر کارت هم اعلام کرد دیشب که این اخبار از کجا دراومده!!؟
    شما فعلا متاسفانه باید با صرافها هماهنگ کنید و راه دیگری نداره. میتونید برید ترکیه حالا به طریقی با گرفتن شماره مالیاتی و ... حساب باز کنید ولی بازم انتقال و دریافت پول واسه افرادی مثل شما که میخواهید هر روز گردش مالی داشته باشید ممکنه فرق کنه قضیش با بقیه.
    شما این مورد رو از صراف ها سراغ بگیرید ببینید چیکار میتونید بکنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    این کارت ها بعیده به درد شما و خیلیا بخوره. خود شرکت مستر کارت هم اعلام کرد دیشب که این اخبار از کجا دراومده!!؟
    شما فعلا متاسفانه باید با صرافها هماهنگ کنید و راه دیگری نداره. میتونید برید ترکیه حالا به طریقی با گرفتن شماره مالیاتی و ... حساب باز کنید ولی بازم انتقال و دریافت پول واسه افرادی مثل شما که میخواهید هر روز گردش مالی داشته باشید ممکنه فرق کنه قضیش با بقیه.
    شما این مورد رو از صراف ها سراغ بگیرید ببینید چیکار میتونید بکنید
    ممنون از پاسختون ...... میشه لطفا یک یا چند صرافی مطمئن رو بهم معرفی کنید ..... چون همونطور که فرمودید احتمالا هر ماه یا هر سه ماه نیاز به انتقال یا دریافت وجه دارم

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

ممنون از پاسختون ...... میشه لطفا یک یا چند صرافی مطمئن رو بهم معرفی کنید ..... چون همونطور که فرمودید احتمالا هر ماه یا هر سه ماه نیاز به انتقال یا دریافت وجه دارم
    واللا من خودم یه بار با صرافی فقط کار کردم اونم تهران نبود با این حال فکر میکنم در میدان فردوسی صرافی های معتبر هستن. اینجا اسم نمیتونم بیارم در نت هست که مجوز از وطارت صنعت تجارت داره.
    فقط کارمزدها متفاوت خواهد بود و البته زمانی که پول انتقال میابه مثلا 2 روز تا 10 روز ممکنه متغیر باشه. حتی ممکنه مثلا شما میخوای 10 هزار تا انتقال بدی به صورت 2500 تا 4 بار بریزن به صورت های مختلف. حالا اینجاهاش مهم نیست.
    شما برید صرافی های معتبر اونجا جوابتون رو کامل میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی، تورنتو

دوستان سلام

من ایران زندگی میکنم و موضوعی برام پیش اومده که نیاز دارم حساب ارزی داشته باشم که بتونم به حساب افرادی در اروپا و آمریکا پول واریز کنم و متقابلا اونا هم بتونند به حساب من واریز کنند و در درجه دوم امکان پرداخت یا دریافت اینترنتی داشته باشه و اینترنتی بتونم حسابمو چ کنم

اطلاعات کمی دارم و از شما کمک میخوام .... میشه لطفا راهنماییم کنید
    به خاطر تحریم ها واقعا نمیدونم باید چه کار کنم؟

در واقع به حساب بانکی نیاز دارم که غیر ایرانی ها باهاش مشکل نداشته باشن ( به خاطر تحریم ها میگم ) چون طرف من یکی دو تا شرکت اروپایی و آمریکایی هستن و مشخص نیست که کدومشون رزومه منو می پذیرن

میخوام بدون داشتن اقامت و فقط با ارائه پاسپورت (مثلا با یک تور خارجی به چین ، دبی مالزی و یا هر کشوری که خدمات بهتری در این زمینه داره برم و ) حساب بانکی با این ویژگی ها داشته باشم

چه کار کنم؟ ..... آیا چنین امکانی هست؟ شما کدوم کشور رو معرفی می کنید؟

چطور شروع کنم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    اگر کسی قابل اطمینان داشته باشید که در کشور طرف تجارتتون اقامت و حساب داشته باشه کارتون راحتتر میشه. در غیر اینصورت مجبوری به صرافی ها اعتماد کنی. معمولا یک شماره حساب میدن تا در مبدا پول انرا به حسابشون بریزی و شماره حساب میگیرن که در مقصد پول رو به حسابت بریزن. کارشون حسابکتاب نداره. مثلا صرافی بانک تجارت به من گفت فقط به اشخاص حقوقی خدمات میدن. شما باید بازار هدفتون رو مشخص کنید و یک صرافی با نماینده در ان بازار پیدا کنید و الا هزینه وایر ترانسفر میکشتد!

Junior Member

دوستان سلام من سوالی از خدمتتون داشتم...تا جائی که من متوجه شدم هزینه معمولی یک سال اقامت تحصیلی در کشور های اروپائی یا کانادا یا ...حدود 25000 دلار میشه. یعنی همه شما پولدار هستید (با عرض معذرت )؟؟؟؟یا اکثر شما فاند از دانشگاه دریافت میکنید ؟؟؟ اگر مادر من کمک مالی به من نکند (با توجه به داشتن حدود 6 تا خانه !!!) من چطور میتوانم برای ادامه تحصیلل دلخوش باشم؟ با تشکر

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط katy38 نمایش پست ها
    دوستان سلام من سوالی از خدمتتون داشتم...تا جائی که من متوجه شدم هزینه معمولی یک سال اقامت تحصیلی در کشور های اروپائی یا کانادا یا ...حدود 25000 دلار میشه. یعنی همه شما پولدار هستید (با عرض معذرت )؟؟؟؟یا اکثر شما فاند از دانشگاه دریافت میکنید ؟؟؟ اگر مادر من کمک مالی به من نکند (با توجه به داشتن حدود 6 تا خانه !!!) من چطور میتوانم برای ادامه تحصیلل دلخوش باشم؟ با تشکر
    شما باید به فکر بورس گرفتن باشی، دقیقاً همون کاری که اکثر دانشجوهای دنیا انجام میدن. بعد هم وقتی ساکن کشور مورد نظر شدید بازهم مثل خیلی از دانشجوها باید زحمت بکشید و همزمان با تحصیل کار پاره وقت هم برای خودتون پیدا کنید تا احتیاج به کمک مالی زیاد از طرف خانواده نباشه.

Junior Member

سلام.
    من ۱۵۰۰ یورو از آلمان باید بفرستم ایران. اگه کسی لازم داره برام پیام بده.
    تو ایران ریال بده و آلمان یورو میتونم به حسابش منتقل کنم یا به paypal بفرستم.
    این شماره منه: [##########]
    ممنون
    ویرایش توسط darklord : August 26th, 2016 در ساعت 07:27 PM دلیل: حذف شماره تلفن

سلام
    5000 تا لازم دارم که میخوام خونوادم بفرستن برام از ایران. الان امریکام. بهترین راه چیه؟ حدود یه هغته فرصت دارم ..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)