صفحه 49 از 68 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط reihaneh_sam نمایش پست ها
    سلام
    5000 تا لازم دارم که میخوام خونوادم بفرستن برام از ایران. الان امریکام. بهترین راه چیه؟ حدود یه هغته فرصت دارم ..
    بهترین بدترین نداره دوست من. یکی این هست نفر پیدا کنید در امریکا براتون پول بده شما معادل ریالیش رو بریزین به حسابش. نمونش تو این فروم هست. برای مثال اگر هفته پیش بود من این کار رو براتون انجام میدادم.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2322210
    راه دوم صرافی هست. برین صرافی در عرض 4 الی 10 روز پول رو میریزه به حسابتون البته همش رو یکجا خیر بلکه تکه تکه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT, Islamic Azad Republic of Iran

سلام
    5000 تا لازم دارم که میخوام خونوادم بفرستن برام از ایران. الان امریکام. بهترین راه چیه؟ حدود یه هغته فرصت دارم ..
    جند تا راه داره:

۱- مراجعه به صرافی و طی زمان تا ۲ هفته
    ۲- یه حساب پی پال بسازید و حساب بانکیتون رو توش اضافه کنید و خانوادتون رو بگید به یه صرفی که خدمات پی پال انجام میده یا صرافی های انلاین تماس بگیرند و ۵۰۰۰ دلار رو به پی پال صرافی انتقال بدند همون لحظه ریال تحویل بگیرند
    ۳- مراجعه کنید به شرکت هایی که ایرانی هستند و خدمات ارزی ریال میپذیرند و همونجا دلار تحویل بدید و به حساب ریال ایرانتون پول بریزند که تجربه من زمانی که در اوکلاهاما بودم برای خانوادم پول میفرستادم از این طریق یکم کارمزدش زیادتر از روش های معمول بود

هرکاری میکنید فقط پی‌پال از غریبه قبول نکنید..

سلام

دوستان لطفا راهنمایی، باید مبلغی رو برای پیش پرداخت پول خوابگاه به شرکت واریز کنم. شرکت به من یه شماره حساب داده. خودم با مستر کارت چطوری میتونم این پولو واریز کنم؟

Junior Member

با دورود خدمت دوستان
    همسرم هفته اینده عازم انگلیس است . مبلغ 15000 دلار و 5000 پوند داریم که باید با خودش ببره .
    ایا مشکلی نداره همراه داشتن این مبلغ؟
    بهتره دلارها رو اونجا پوند کنیم یا اینجا ؟
    یه کارت western union داریم . میشه استفاده کرد؟ ممنون از توجهتون

Junior Member

دانشگاه از من چک 25 دلاری برای دیفر خواسته!!!!! کسی میتونه کمک کنه به من؟ من این پول رو به هر طریقی مایل باشید میتونم پرداخت کنم بهتون در ایران یا مستقیم اسکناس بفرستم + مبلغ اضافه تر جهت کارمزد.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط andreh82 نمایش پست ها
    با دورود خدمت دوستان
    همسرم هفته اینده عازم انگلیس است . مبلغ 15000 دلار و 5000 پوند داریم که باید با خودش ببره .
    ایا مشکلی نداره همراه داشتن این مبلغ؟
    بهتره دلارها رو اونجا پوند کنیم یا اینجا ؟
    یه کارت western union داریم . میشه استفاده کرد؟ ممنون از توجهتون
    امیدورام که پاسخ دیر نشده باشه (:
    1- تا جایی که یادم میاد مشکلی نداره ولی باید در فرودگاه موقع خروج از ایران و ورود به انگلستان اعلام کنید که بیشتر از ده هزار پوند پول نقد به همراه دارید.
    2- بهتره واحد پول هرکشوری را در خود اون کشور تبدیل کنید تا کارمزد کمتری بدهید. ( در ایران ابتدا پول را به ریال تبدیل میکنند و بعد به پوند ).
    3- در مورد اون کارت اطلاعی ندارم.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی، باید مبلغی رو برای پیش پرداخت پول خوابگاه به شرکت واریز کنم. شرکت به من یه شماره حساب داده. خودم با مستر کارت چطوری میتونم این پولو واریز کنم؟
    نمیشه، مگر اینکه اون شرکت وب سایتی برای پرداخت داشته باشه یا اینکه حضوری بروید و دستگاه pos داشته باشن. باید از طریق حساب بانکی و یا اگر در ایران هستید از طریق صرافی این کار را انجام بدهید.

سلام
    دوستان من برای یک کنفرانس در اروپا میخواهم ثبت نام کنم و دو طریق پرداخت داره:
    Credit Card/ Debit Card
    Bank Transfer
    که مورد دوم شامل 25 یورو اضافه هم هست. با توجه به اینکه امکان پرداخت از طریق بانک در ایران نیست شما کدوم روش پیشنهاد میکنین؟ به نظر شما منطقیه از کنفرانس بخواهم زمان بدهند من ویزا را بگیرم و بعد پول را واریز کنم. چون اگر ویزا ندهند فکر نمیکنم راهی برای مسترد کردن پول از طرف کنفرانس باشه (مدت زمان رجیستر برای کنفرانس محدوده)؟
    یک سوال هم درباره صرافی ها داشتم. فرق این ها با سایتهایی که میگن پرداخت میکنن در چی هست و چجوری میشه مورد مطمئن پیدا کرد؟
    خیلی ممنونم از راهنمایی های شما

نقل قول نوشته اصلی توسط InspiredMoon نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من برای یک کنفرانس در اروپا میخواهم ثبت نام کنم و دو طریق پرداخت داره:
    Credit Card/ Debit Card
    Bank Transfer
    که مورد دوم شامل 25 یورو اضافه هم هست. با توجه به اینکه امکان پرداخت از طریق بانک در ایران نیست شما کدوم روش پیشنهاد میکنین؟ به نظر شما منطقیه از کنفرانس بخواهم زمان بدهند من ویزا را بگیرم و بعد پول را واریز کنم. چون اگر ویزا ندهند فکر نمیکنم راهی برای مسترد کردن پول از طرف کنفرانس باشه (مدت زمان رجیستر برای کنفرانس محدوده)؟
    یک سوال هم درباره صرافی ها داشتم. فرق این ها با سایتهایی که میگن پرداخت میکنن در چی هست و چجوری میشه مورد مطمئن پیدا کرد؟
    خیلی ممنونم از راهنمایی های شما
    از یکی از همین شرکت های انترنتی که چند درصد کمیسیون می گیرن بخواه که با کارت برات واریز کنند. صرافی ها هم انجام می دن ولی ممکنه چند روز طول بکشه. اون ها پول رو به حساب می ریزن.معمولا شرکت های این فروم مطمئن هستند. اگر مبلغ بالاست بده صرافی. اگر در حد چندصد یورو هست بده این شرکت ها.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)