صفحه 5 از 68 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

از اونجایی که اینجا تبلیغ ممنوع هست ، من اسم نمی برم. اما اگر سرچ کنید همین مبلغ پایین هم براتون می زنن بعضی از صرافی ها. به خصوص صرافی هایی که توی مالزی هستن. چون خیلی سختگیری نمی شه اونجا و توی این چند سال صرافی های مالزی که مبالغ کوچیک هم می زنن زیاد شدن. به فکر صرافی های توی خیابون نباشید. اونا زیر 10 هزار تا نمی زنن.
    حواله شما چون به حساب هست ، همون حواله TT حساب میشه. از بانک های ایران نمی شه پول زد. همه این صرافی ها هم از جای دیگه مثلا مالزی پول رو می زنن بعد توی توضیحاتش اسم شما رو وارد می کنند که حتما باید ذکر کنید این موضوع رو.
    ضمنا بانک های اروپا گاهی مبالغ کوچیک رو ریجکت می کنند. به ازای دریافت وجه هم کارمزد خودشون رو بر می دارن. بنابراین قبل از اقدام به ارسال حواله حتما اینو با بانک مقصد چک کنید.

کاری داشتین می تونین پیغام خصوصی هم بدین.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jandaghi1987 نمایش پست ها
    یعنی الان که من دارم میرم آمریکا و اونجا حساب باز میکنم، خانوادم میتونن بعدا به حساب من حواله ی TT (اسم کاملش چیه؟) انجام بدن؟
    کارمزدش برای 9000 دلار چقدر میشه فکر میکنین؟ اونم می خرن دلار ها رو بعد به قیمت حواله حساب می کنن؟

پیشاپیش متشکرم
    دوستان دیگه جواب دادن. فقط یه نکته رو بگم. برای واریز به حساب های شخصی توی آمریکا باید حواستون رو جمع کنید که مبالغ بالا وارد نشه. مثلا بهتره 5000 تا بیشتر توی یه پارت واریز نشه به حسابتون. وگرنه ممکنه مشکل ایجاد بشه. البته بازم اگه بانک مقصد کانفرم بده که مشکلی نیست می تونید بزنید. اگه به حساب دانشگاه مثلا بخواید بزنید مشکلی نیست. همه ش رو با هم می تونید بزنید.

سلام
    من باید نزدیک 16000 یورو به حساب دانشگاه در هلند بریزم میشه لطفن از طریق پیغام خصوصی یه صرافی بهم معرفی کنید که موقع ارسال اسم و مشخصات خودم رو استفاده کنه؟

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

سلام دوستان
    نمی دونم پستم به اینجا مربوط میشه یا نه؟ ولی لطفا کمکم کنید.
    من یک کار آنلاین برای یه موسسه پزشکی انجام دادم (یعنی در حال انجام هستم) این موسسه تو آمریکا هست و می خواد که دستمزد من را برام تو 6 تا قسط 1.5 میلیونی بفرسته. میشه من یکی از این کارت هایی را را که شما تو پستتاتون گفتید بگیرم و از اون استفاده کنم و شماره اون را اعلام کنم ؟
    اگر آره، کدام کارت را پیشنهاد می کنید ؟ و این که از کدام کشور بگیرم که بعدا اونجا پولم را بهم بدن ؟
    لطفا کمک کنید

دوباره سلام من با یه صرافی صحبت کردم و شماره حساب دانشگاه رو دادم ولی میگن انجام نمیدیم فقط شرکت رو انجام میدیم. میدونم برای اشخاص حقیقی انجام نمیدن ولی دانشگاه هم مثل شرکت یه شخص حقوقیه و قاعدتن نباید مشکلی باشه کسی میتونه توضیح بده؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehravar نمایش پست ها
    دوباره سلام من با یه صرافی صحبت کردم و شماره حساب دانشگاه رو دادم ولی میگن انجام نمیدیم فقط شرکت رو انجام میدیم. میدونم برای اشخاص حقیقی انجام نمیدن ولی دانشگاه هم مثل شرکت یه شخص حقوقیه و قاعدتن نباید مشکلی باشه کسی میتونه توضیح بده؟ ممنون
    شما باید حواله TT بزنید. اینطوری همه مبلغ رو می تونید بزنید و اسم و مشخصاتتون هم در حد یک خط ، در توضیحات حواله وارد میشه. صرافی ها معمولا حواله عادی می زنن که محدودیت های خاص خودش رو داره.

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

نقل قول نوشته اصلی توسط gheimati757 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمی دونم پستم به اینجا مربوط میشه یا نه؟ ولی لطفا کمکم کنید.
    من یک کار آنلاین برای یه موسسه پزشکی انجام دادم (یعنی در حال انجام هستم) این موسسه تو آمریکا هست و می خواد که دستمزد من را برام تو 6 تا قسط 1.5 میلیونی بفرسته. میشه من یکی از این کارت هایی را را که شما تو پستتاتون گفتید بگیرم و از اون استفاده کنم و شماره اون را اعلام کنم ؟
    اگر آره، کدام کارت را پیشنهاد می کنید ؟ و این که از کدام کشور بگیرم که بعدا اونجا پولم را بهم بدن ؟
    لطفا کمک کنید
    1.5 میلیون چی؟! دلار؟
    ----
    فکر نمی کنم کار شما با کارت اعتباری راه بیفته. به نظرم باید با جایی هماهنگ کنید که خرید حواله انجام بده. یعنی یه حساب خارج از کشور به شما معرفی کنه که شما بگید اون شرکت پولتون رو بزنه به اون حساب و اونا معادلش رو بهتون بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط behman63 نمایش پست ها
    شما باید حواله TT بزنید. اینطوری همه مبلغ رو می تونید بزنید و اسم و مشخصاتتون هم در حد یک خط ، در توضیحات حواله وارد میشه. صرافی ها معمولا حواله عادی می زنن که محدودیت های خاص خودش رو داره.
    آهان یعنی این صرافی احتمالن با حواله معمولی کار میکنن که گفته نمیتونیم انجام بدیم. ولی با تی تی هیچ محدودیتی نیست . مرسی

من باید تا دوشنبه (24 جون) 890 یورو به حساب خوابگاه بریزم تا برام رزرو کامل بشه از چه طریقی میتونم Bank Transfer کنم؟ Western Union میشه؟

[
    QUOTE=rezahosseinpour;1233054]من باید تا دوشنبه (24 جون) 890 یورو به حساب خوابگاه بریزم تا برام رزرو کامل بشه از چه طریقی میتونم Bank Transfer کنم؟ Western Union میشه؟[/QUOTE]

اگر میشه دوستان به من هم راهنمایی کنید، من هم باید 313 یورو برای خوابگام حواله بانکی بکنم تا 26 جون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)