صفحه 50 از 68 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    از یکی از همین شرکت های انترنتی که چند درصد کمیسیون می گیرن بخواه که با کارت برات واریز کنند. صرافی ها هم انجام می دن ولی ممکنه چند روز طول بکشه. اون ها پول رو به حساب می ریزن.معمولا شرکت های این فروم مطمئن هستند. اگر مبلغ بالاست بده صرافی. اگر در حد چندصد یورو هست بده این شرکت ها.
    با سلام
    میشه وبسایته چند تا از این شرکتا رو بدین؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabaivi نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون
    نه متاسفانه. نوشتم پستم حذف شد. در اینترنت سرچ کنید پیدا می کنید. الان فقط یک شرکت در این فروم پول داده وتبلیغ می کنه که اونم حکایتی داره. بقیه دیگه اینجا فعال نیستند.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabaivi نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون
    بزن توی گوگل، ببین کدوم شرکت اول میاد. چون فهرست بندی گوگل مهمه. اون که بیشترین مراجعه روداره اول میادوبهتره

سلام دوستان.
    دوستی امریکایی می خواد از امریکا 5000 دلار برای من واریز کنه. یکی از شرکت های اینترنتی به من گفت این کار غیر قانونیه و طرف حتی ممکنه زندان بره. اما اگر از طریق وسترن یونیون انتقال بدی جای نگرانی نیست اما حواله بانکی و پی پال و... خیلی روش نظارت هست و ممکنه دردسر بشه برای واریز کننده وجه. خب وسترنم پورسانتش بالاست.

حالا می خواستم بپرسم از دوستانی که اطلاع دارند؛ 1- آیا جای نگرانی برای فرد امریکایی هست؟ (اگر شماره ای سراغ دارید که من بتونم از یک وکیل در این مورد مشاوره تلفنی بگیرم لطفا بهم بگید)
    2-آیا این مسئله از نظر قوانین ایران می تونه برای من مشکل ساز بشه؟
    3- بهترین روش برای این انتقال چیست؟
    4- چطور می تونم به یک شرکت که در زمینه انتقال و پرداخت و خدمات اینچنینی فعال هست اعتماد کنم؟ اگر این پول به نامی در وسترن یونین واریز شد و بعد شرکت واسطه مثلا کلا واریز وجه رو کتمان کرد، من کاری از دستم بر نمیاد. البته این شرکت مورد نظر من رنک 1200 ایران توی الکسا داره و در صنف اتحادیه تجارت الکترونیک هم عضو هست. و به دفترشون هم میشه مراجعه کرد. اما حتی یک کامنت مثبت یا ارجاع از یک مشتری یا کاربر به سایتشون پیدا نکردم.

پیشاپیش از راهنماییتون خیلی ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedchtsz2 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دوستی امریکایی می خواد از امریکا 5000 دلار برای من واریز کنه. یکی از شرکت های اینترنتی به من گفت این کار غیر قانونیه و طرف حتی ممکنه زندان بره. اما اگر از طریق وسترن یونیون انتقال بدی جای نگرانی نیست اما حواله بانکی و پی پال و... خیلی روش نظارت هست و ممکنه دردسر بشه برای واریز کننده وجه. خب وسترنم پورسانتش بالاست.

حالا می خواستم بپرسم از دوستانی که اطلاع دارند؛ 1- آیا جای نگرانی برای فرد امریکایی هست؟ (اگر شماره ای سراغ دارید که من بتونم از یک وکیل در این مورد مشاوره تلفنی بگیرم لطفا بهم بگید)
    4- چطور می تونم به یک شرکت که در زمینه انتقال و پرداخت و خدمات اینچنینی فعال هست اعتماد کنم؟ اگر این پول به نامی در وسترن یونین واریز شد و بعد شرکت واسطه مثلا کلا واریز وجه رو کتمان کرد، من کاری از دستم بر نمیاد. البته این شرکت مورد نظر من رنک 1200 ایران توی الکسا داره و در صنف اتحادیه تجارت الکترونیک هم عضو هست. و به دفترشون هم میشه مراجعه کرد. اما حتی یک کامنت مثبت یا ارجاع از یک مشتری یا کاربر به سایتشون پیدا نکردم.

1- از لحاظ تئوری ممکنه برای ایشون مشکل پیش بیاد اما در صورتیکه برای فردی پول ارسال بشه که مشکل داشته باشه(مثلا کلاهبرداری کرده بوده یا...)
    2- تو ایران از قوانین زیاد نمیشه حرف زد!!! نگران ایران نباشید
    3- به یک صرافی معتمد رجوع کنید و بهشون بگید که میخواهید پول از امریکا به ایران بفرستید. اونا یه شماره حساب مشتریشون رو بهتون میدند و وقتی واریز کردید بهتون پولش رو میدند. یا اینکه یه دانشجو یا یه آدم کار درست و معتمد توی امریکا پیدا کنید که پول رو به حساب ایشون تو امریکا واریز کنید.
    4- مهمتر از اعتماد اینه که مراقب باشید ازتون کارمزدهای نجومی نگیرند. دیروز یه اقای به من گفت کاری مثل کار شما رو انجام داده و یه رقم بالایی ازش به عنوان کارمزد گرفتند- البته بحث اعتماد هم که خیلی مهمه و چیزیه که تو ایران واقعا سخت میشه کرد
    اگر نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید به من پیغام خصوصی بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق و مخابرات-دانشگاه تبریز

سلام دوستان
    من میخواستم از ایران مبلغی پول به کانادا منتقل کنم. زمانی که پروسه انتقال میبره برام مهم نیست. اما قیمتش مهمه.
    صرافی ها دلار 2740 تومنی رو 2820 میخوان ازم تا حواله کنن.
    آیا هنوز تو ایران سویفت راه نیفتاده که از سیستم بانک استفاده کنم برای انتقال؟
    با توجه به تجربیاتتون انتقال از طریق بانک کارمزدش مثل صرافیا بالاست؟
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط hnavazi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم از ایران مبلغی پول به کانادا منتقل کنم. زمانی که پروسه انتقال میبره برام مهم نیست. اما قیمتش مهمه.
    ممنون
    سلام
    خیر امکان فرستادن پول از ایران از طریق هیچ بانکی ممکن نیست. اگر هم باشه فکر نکنین مثلا بانکها کارمزدشون پایین میشه. همین الانشم اگر ارز ازاد بشه نرخ بانک قطعا بالاتر از صذافی میشه مثل همه جای دنیا.
    صرافی هایی ممکنه پیدا کنین که نرخ دلار حواله رو کمتر حساب کنن و یه کارمزد جداگانه بگیرن.
    مثلا الان شما بخوای 10 هزار تا بفرستی اینور با اون قیمت حواله حدود 800 هزار تومن گرونتر از قیمت فروش میشه. ولی بعضی صرافیها 40 یا حتی 30 تومن روی حواله میکشن مثلا 2770 یا 2780 و یه کارمزد جدا مثلا 80 دلار میگیرن.فرقش نهایت میشه 200 هزار تومان البته.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedchtsz2 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

باسلام
    اول از اینکه این دوست آمریکایی شما بخواهد این مبلغ رو بصورت cash نقد حواله وسترن‌یونیون بکنه، خود وسترن یونیون یکبار بطور کامل بازجوییش میکنه که چرا داری این مبلغ رو ارسال میکنی، بعد هم کارمزد این انتقال با واسطه اینقدر بالا میشه که اصلا صرف نداره با وسترن‌یونیون یا مانی‌گرام اینکار رو بکنید، بهترین راه ارسال بانکی هست یا استفاده از ارز‌های cryptocurrency که خیلی راحت و در عرض ۱ ثانیه انجام میشه....روش بسیار زیاد هست برای این نوع انتقال، میتونید به من دایرکت بزنید تا با توجه به شرایطی که طرفتون داره بگم چیکار بکنن.
    با احترام

Junior Member

سلام
    دلیل گرون بودن دلار حواله این هست که خود بانکها کارمزد دریافت میکنند برای ارسال و بعضا دریافت.

نقل قول نوشته اصلی توسط hnavazi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون

Junior Member pouyappn3584 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، دانشگاه تبریز

با سلام. ببخشین اگه سؤالم خیلی ابتدایی و پیش پا افتاده باشه.... معمولاً خیلی جا ها که لازمه تو اینترنت چیزی پرداخت کنیم، مثل اپلیکیشن فی های دانشگاه ها، خود وبسایت یه صفحه ای رو میاره که اونجا میتونیم اطلاعات مثلاً مستر کاردمون یا ویزا کاردمون رو وارد کنیم تا پرداخت انجام بشه.
    در صورتیکه پرداخت و در حالت کلی انتقال وجه از ایران به خارج از طریق بانک و صرافی و ... کمی طول میکشه، و خیلی از دانشگاه ها پرداخت اپلیکیشن فی هاشون زنده و آنی هست، ظاهراً؛ یعنی تا همونجا پرداخت نکردی اپلیکیشنت ثبت نمیشه تو سیستمشون. در این صورت چه طوری این کار رو انجام میدن؟ چون ارسال و انتقال وجه و پرداخت از طریق صرافی ها و بانک و فلان آنی و زنده و آنلاین نیست. یکم زمان میبره، در حالی که مثلاً تو سایت دانشگاه پرداخت رو باید زنده آنلاین انجام بدی تا اپلیکیشنت حتی ثبت بشه. این جریانش چیه؟ من تازه شروع کردم فرایند و پروسه اپلای رو ... هنوز در مراحل اولیه ام، خیلی اطلاعات ندارم. میشه در این مورد منو راهنمایی کنین ببینم کلاً جریان چیه؟ ممنون میشم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)