صفحه 51 از 68 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyappn3584 نمایش پست ها
    با سلام. ببخشین اگه سؤالم خیلی ابتدایی و پیش پا افتاده باشه.... معمولاً خیلی جا ها که لازمه تو اینترنت چیزی پرداخت کنیم، مثل اپلیکیشن فی های دانشگاه ها، خود وبسایت یه صفحه ای رو میاره که اونجا میتونیم اطلاعات مثلاً مستر کاردمون یا ویزا کاردمون رو وارد کنیم تا پرداخت انجام بشه.
    در صورتیکه پرداخت و در حالت کلی انتقال وجه از ایران به خارج از طریق بانک و صرافی و ... کمی طول میکشه، و خیلی از دانشگاه ها پرداخت اپلیکیشن فی هاشون زنده و آنی هست، ظاهراً؛ یعنی تا همونجا پرداخت نکردی اپلیکیشنت ثبت نمیشه تو سیستمشون. در این صورت چه طوری این کار رو انجام میدن؟ چون ارسال و انتقال وجه و پرداخت از طریق صرافی ها و بانک و فلان آنی و زنده و آنلاین نیست. یکم زمان میبره، در حالی که مثلاً تو سایت دانشگاه پرداخت رو باید زنده آنلاین انجام بدی تا اپلیکیشنت حتی ثبت بشه. این جریانش چیه؟ من تازه شروع کردم فرایند و پروسه اپلای رو ... هنوز در مراحل اولیه ام، خیلی اطلاعات ندارم. میشه در این مورد منو راهنمایی کنین ببینم کلاً جریان چیه؟ ممنون میشم.

میتومید متناسب با مبلغ دلاری تون گیفت کارت(ویزا یا مستر ) مجازی بخرید و در زمان رسیدن به صفحه مورد نظر خودتون پرداخت رو انجام بدید

سلام
    مبلغ 500 یا 1000 دلار رو میخام به حساب شخصی در بانک چین واریز کنم
    دوستان چه راهی رو پیشنهاد میکنن مدت ارسال و کامزد اون چقدر میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein8 نمایش پست ها
    میتومید متناسب با مبلغ دلاری تون گیفت کارت(ویزا یا مستر ) مجازی بخرید و در زمان رسیدن به صفحه مورد نظر خودتون پرداخت رو انجام بدید
    سلام ببخشید یه سوال داشتم من برای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه دلفت (چون سیستم کلا افلاین هست ) از ترانسفر استفاده کردم (برادرم تو المان پول رو ریخته ) اطلاعاتی که بانک داده فقط شامل یه شمار اپلیکشن منه و مشخاصاتم و باقی اطلاعات که مربوط به زمان انتقال و شماره حساب برادرم هست متاسفانه به زبان المانی هم هست همین رو آپلود کنم کفایت میکنه؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    بنده مبلغی حدود 250 $ رو میخواستم برای یکی از دوستانم در (آمریکا -کالیفرنیا- سانتا انا )بفرستم.خواستم بدونم کسی از دوستان میتونه این کارو انجام بده و من ریالیش رو اینجا واریز کنم .چون که مبلغ کم هست فکر نکنم بتونم حواله کنم و مساله زمان هم مطرح است. متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان.
    شرمنده که نمی تونم صفحات پیش رو بخونم. چون کارم کمی اورژانسیه.
    من باید ظرف همین یکی دو روز آینده، 6300 دلار برای لاج پرونده ام بریزم به حساب اداره مهاجرت استرالیا. از تو اپلیکشنم موقع سابمیت، سه روش پرداخت معرفی کرده. debit/credit card--paypal--bpay.
    کارت های ویزایی که در دسترس منه، اونقدر پول توش نیست.
    با صرافی صحبت کردم میگه Bpay حدود 3 تا 7 روز طول میکشه. ولی من فقط 3 روز وقت دارم. وگرنه اپلیکیشنم اکسپایر میشه. کارت هم فقط تا 2500 تا می تونن انتقال بدن.
    خلاصه که گیر کردم. میشه راهنماییم کنید که چه کار بکنم.
    ممنون

Junior Member

سلام
    اگه كسي ميخواد از ايران براي اروپا يه مبلغي رو بفرسته به من خبر بده. من ميتونم كمك كنم.

با سلام؛
    بنده تا الان هر چی پرداخت انلاین داشتم با کردیت کارت پرداخت کردم که هزینش بشرح زیر بوده:
    مبلغ نهایی=مبلغ ارز×۱.۰۷×۱.۰۴×۱.۰۱
    (۷درصد کارمزد + ۴درصد ارز بین بانکی + ۱درصد سورشارژ)
    میخوام بدونم اگه این مبالغ از طریق صرافی پرداخت بشن، فرمول مبلغ نهایی چطوریه؟!

به مسئول صرافی نگاه میکند مقدار مبلغ شما

سلام کارمزد برای پرداخت زیر 20 هزاریوان 75یوان میباشد برای بانک کشاورزی چین دوست شما در کدام بانک حساب دارد

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

سلام دوستان. دانشگاهی در آمریکا از من خواسته 100 دلار بپردازم تا مدارک آی توئنی وغیره رو از طریق DHLبرام بفرستند و د ایمیل گفتند که طریق کردیت کارت ممکن نیست. اماآدرسی هم نداده. میشه راهنمایی کنید چطور میشه این وجه رو پرداخت کرد؟ اگر آشناداشته باشم در آمریکا به چه صورت و اگر نداشته باشم به چه شکل میشه پرداخت کرد؟متن ایمیلی که دانشگاه زده این هست:

Note regarding express delivery. Unfortunately, the available shipping company, DHL, has begun charging an extra fee for shipments to Iran. Wehave no control over this fee situation and also do not have the budget to cover the extra fee. Therefore, I am writing to ask you to send us a check or money order in the amount of US$100 to cover this added expense. We are not able to use a credit card for this purpose. Once we receive this additional money from you, we will immediately ship the documents to you. I regret the inconvenience and the extra expense, but I hope you will be able to comply with our request.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)