صفحه 52 از 68 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

سلام. ظاهراً مشکل با آدرس ایران شما است.

راه حل اولیه اینه که شما از آگهی های دور سایت استفاده کنی یا از بخش خدمات آگهی دهندگان. شرکت هایی هستند که I20 شما را به ایران میاورند. فکر کنم آدرسی در خارج دارن. اینجوری شما از پرداخت این صد دلار معاف میشی و فقط حق الزحمه شرکتو میدی که قطعا کمتره! راه بهترش اینه که از دوستان یا آشنایانی که مسافرت میکنند بخوای I20 برات بیارن.

ایام بکام

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها

سلام دوستان. دانشگاهی در آمریکا از من خواسته 100 دلار بپردازم تا مدارک آی توئنی وغیره رو از طریق DHLبرام بفرستند و د ایمیل گفتند که طریق کردیت کارت ممکن نیست. اماآدرسی هم نداده. میشه راهنمایی کنید چطور میشه این وجه رو پرداخت کرد؟ اگر آشناداشته باشم در آمریکا به چه صورت و اگر نداشته باشم به چه شکل میشه پرداخت کرد؟متن ایمیلی که دانشگاه زده این هست:

Note regarding express delivery. Unfortunately, the available shipping company, DHL, has begun charging an extra fee for shipments to Iran. Wehave no control over this fee situation and also do not have the budget to cover the extra fee. Therefore, I am writing to ask you to send us a check or money order in the amount of US$100 to cover this added expense. We are not able to use a credit card for this purpose. Once we receive this additional money from you, we will immediately ship the documents to you. I regret the inconvenience and the extra expense, but I hope you will be able to comply with our request.

Junior Member

سلام

یکی از دوستان من در سوئد مقدار 18.000 کرون داره که می خواد به کسی که در سوئد نیاز دارد پرداخت کند و معادلی کمتر از قیمت حواله ارزی آن در ایران دریافت نماید. در صورت نیاز هرچه سر لطفا به من پیغام دهید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

سلام دوستان.

من تعدادی از پست های این تاپیک رو خوندم ولی کاملا سردرگم شدم و ممنون میشم راهنمایی کنید.

من باید ۳۷۵۰۰ کرون سوئد به یک شماره حساب در بانک SEB سوئد واریز کنم. امکان پرداخت به صورت کارت اعتباری و پی پل و ... هم وجود نداره و فقط و فقط باید به حساب واریز بشه. اطلاعاتی که به من دادن شامل نام موسسه و آدرس و شماره حساب و کد سوئیفت و کد IBAN هست.

دقیقا چه گزینه‌هایی پیش روم هست و کدومش کارمزد کمتری داره؟
    سوال بعد این که توی این فاکتوری که دارم، یک شماره رفرنس داره و گفته هنگام پرداخت باید شماره رفرنس رو وارد کنید. اینو چجوری انجام بدم؟

خیلی خیلی ممنونم

Junior Member arash_eu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KU

نقل قول نوشته اصلی توسط danrah نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من تعدادی از پست های این تاپیک رو خوندم ولی کاملا سردرگم شدم و ممنون میشم راهنمایی کنید.

من باید ۳۷۵۰۰ کرون سوئد به یک شماره حساب در بانک SEB سوئد واریز کنم. امکان پرداخت به صورت کارت اعتباری و پی پل و ... هم وجود نداره و فقط و فقط باید به حساب واریز بشه. اطلاعاتی که به من دادن شامل نام موسسه و آدرس و شماره حساب و کد سوئیفت و کد IBAN هست.

دقیقا چه گزینه‌هایی پیش روم هست و کدومش کارمزد کمتری داره؟
    سوال بعد این که توی این فاکتوری که دارم، یک شماره رفرنس داره و گفته هنگام پرداخت باید شماره رفرنس رو وارد کنید. اینو چجوری انجام بدم؟

خیلی خیلی ممنونم
    سلام.
    بهترین راه حلش اینه که از یک حساب بانکی در خود سوئد واریز صورت گیرد. موقع پرداخت، تمام اطلاعات مربوطه از جمله شماره رفرنس در فیلدهای مشخصی وارد می گردند.

Member fobi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Renewable Energy Engineering MSc of Brunel University of London

سلام
    دوستان جهت پرداخت پیش پرداخت هزینه دوره تحصیلیم باید 3000 پول به لندن واریز کنم. صرافی ها 10 درصد سود و کارمزد میگیرن که خیلی سنگینه هست برای من.
    آیا بانک ها این انتقال پول رو انجام میدن ؟ از هزینه های انتقال باخبر هستید ؟

ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط fobi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان جهت پرداخت پیش پرداخت هزینه دوره تحصیلیم باید 3000 پول به لندن واریز کنم. صرافی ها 10 درصد سود و کارمزد میگیرن که خیلی سنگینه هست برای من.

ممنون
    دوست عزیز بانکها رو فراموش کنید. هیچ بانکی در ایران با خارج از ایران رابطه ای نداره. به خاطر همینم صرافی سو استفاده میکنه. هر چند فکر نکنید رورپزی اگر بانک بفرسته مثلا مفت در میاد! اونها هم هزینه زیادی خواهند خواست
    شما اگر اشنا ندارید خارج متاسفانه باید از صرافی اقدام کنید
    در این فروم هم افراد معتبر شاید پیدا بشه این کار رو بکنه منتهیباید مطمین بود

نقل قول نوشته اصلی توسط fobi نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    اگر شماره حساب داره
    صرافی ها براحتی و با هزینه 30 تا 50 پوند براتون انجام می دن
    صرافی معتبر برید انجام می ده براحتی
    اگر مستر و ویزا قوبل می کنن از طریق سایتها انجام دهید اونها هم حدود 5 تا 7 درصد هست
    صرافی ارزانترین راهه
    صرافی واقعی نه صرافی اینترنتی
    در صدرافی فروم هم می تونید اعلان بدید شاید کسی پیدا بشه
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%D9%85/page13

سلام دوستان
    من باید برای دانشگاه در آلمان مبلغی حدود 129 یورو بپردازم و پرداخت اینترنتی امکان نداره فقط اطلاعات بانکی در سایت دانشگاه گذاشته شده که به شکل حواله پرداخت بشه. امروز به 2-3 تا صرافی زنگ زدم گفتند برای دانشگاه نمی فرستیم چون باید در رسید شماره دانشجویی و اینها بیاد و برامون مشکل درست می شه!!! کسی هست که بتونه این کار رو انجام بده؟

Junior Member

من یه سوالی داشتم
    اگه بخوایم از حساب اکانت های کاربریمون پول برداریم چیکار باید بکنیم؟
    چون لیست ایران نداره
    باید به یکی که تو امریکاست به حساب اون بریزیم و از اون بگیریم؟

Junior Member

سلام به همه دوستان

من میخوام برا ثبت نام یه کنفرانس تو انگلستان پول واریز کنم. از طریق صرافی ها باید این کارو بکنم؟ چقدر کمسیون میگیرند؟
    اصفهان کسی صرافی معتبر سراغ داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)