صفحه 58 از 68 نخستنخست ... 84849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

با سلام
    دوستانی که قصد انتقال حواله به فرد یا حساب شرکت در ویتنام را دارند بنده میتونم براشون انجام بدم. (اینجا شرکت داریم و بنده هم ماهانه به ویتنام تردد دارم)

ارزی که در اختیار دارم : ریال ایران در ایران

ارزی که انتظار دارم: یورو در
    اروپا

نحوه مبادله: پرداخت آنلاین /نقدی، حضوری
    نرخ تبدیل: صرافی /توافقی
    مقدار: حدود 3000یورو

-ارزی که در اختیار دارم: ریال ایران

-ارزی که انتظار دارم: دلار یا یورو

-نحوه مبادله: دریافت در حساب بانکی ترکیه یا حساب پیپال آمریکا / واریز وجه به شما (اعتماد سازی کامل قابل انجام می باشد .)

-نرخ تبدیل یا قیمت: توافقی

مقدار : 100 تا 2000 واحد

Junior Member

ارزی که در اختیار دارم : یورو در آلمان
    ارزی که انتظار دارم: ریال در ایران
    نحوه مبادله: پرداخت آنلاین /نقدی، حضوری
    نرخ تبدیل: صرافی /توافقی
    مقدار: حدود 3000 یورو

تماس با تلگرام: @mehdix10
    یا پیام خصوصی همینجا

Junior Member

کسی در مورد flywire اطلاعی نداره؟ دانشگاه خواسته که پول با فلای وایر بفرستیم. یعنی باید در اکانت خودمون وارد بشیم و از آنجا به سایت فلای وایر بریم. آیا صرافی اینکار رو میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط post نمایش پست ها
    کسی در مورد flywire اطلاعی نداره؟ دانشگاه خواسته که پول با فلای وایر بفرستیم. یعنی باید در اکانت خودمون وارد بشیم و از آنجا به سایت فلای وایر بریم. آیا صرافی اینکار رو میکنه؟
    سلام
    علت اینکه دانشگاه ها از این روش استفاده می کنن معمولا این هستش که نمی خوان اطلاعات حساب بانکی شون رو به اشتراک بگذارن. اگه شما خودتون کارت اعتباری مثل ویزا یا مستر دارین، می تونین خودتون انجام بدین و اگه هم که نه، باید با شرکت هایی که داخل ایران خدمات پرداخت رو انجام میدن صحبت کنین تا ببینین این کار رو انجام میدن یا نه (قبلا یه دانشگاه از من خواسته بود که به این روش و با وب سایتی دیگه واسشون هرینه ی اپلای رو بفرستم و یکی از همین شرکت ها واسم پرداختش رو انجام داد)

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

4-5 هزار دلار موجود هست. روش انتقال فعلا فقط پی پل هست. قیمت هم میانگین قیمت خرید و فروش در وبسایت ایران جیب هست. اول شما ريال رو انتقال می دین به حساب ایران، بعد من پی پل می کنم (اگر تعداد پست هاتون توی فروم بالای 500 تا باشه، من هم میتونم اول انتقال بدم)

هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medicine semmelweis

سلام نمیدونم این سوال رو جای درست مطرح میکنم یا نه ولی 350 دلار اپلیکیشن فی برای دانشگاه بهترین روش پرداختش چیه الان از این ویزا کارت های مجازی بگیرم یا برم صرافی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh783 نمایش پست ها
    سلام نمیدونم این سوال رو جای درست مطرح میکنم یا نه ولی 350 دلار اپلیکیشن فی برای دانشگاه بهترین روش پرداختش چیه الان از این ویزا کارت های مجازی بگیرم یا برم صرافی؟
    سلام
    بهترین روش اینه که از دوستانی که در فروم پیام می گذارن و قصد معاوضه دلار و ریال رو دارن، بخواین که واستون انجام بدن
    دومین روش مقرون به صرفه استفاده از شرکت هایی هستش که خدمات پرداخت ارزی رو انجام میدن. یه شرکت معروف تو این زمینه هست که اسمش رو واستون در قسمت اضافه کردن امتیاز به کاربر می گذارم
    روش های دیگه هم مثل همون ویزا کارت مجازی و ... هم هست که گرون تر در میاد

سلام.
    در حال حاضر حواله پول از طریق صرافی یا بانک های ایران به حسابی در بانک کانادا امکان پذیر هست؟
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)