صفحه 59 از 68 نخستنخست ... 94950515253545556575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام.
    در حال حاضر حواله پول از طریق صرافی یا بانک های ایران به حسابی در بانک کانادا امکان پذیر هست؟
    سلام
    دیروز با یه صرافی تو مونترال صحبت می کردم و گفتن که فعلا خرید و فروشی به اون صورت ندارن، مگر اینکه مبلغ اش کم باشه که اون هم گرونه فعلا. دیروز قیمت چهار هزار و ششصد و خورده ای می گفتن. یه صرافی تو تورنتو الان قیمت فروش رو زده ۴۶۲۰، ولی نمی دونم واقعا فروش هم دارن یا نه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    system design engineering , University of Waterloo

سلام
    ما تو فرانسه زندگی میکنیم و میخایم ارز انتقال بدیم
    اگه تمایل دارین پولتون رو ما میگیریم و معادل ریالیشو اونجا خانواده براتون میریزن
    با من تماس بگیرین واسه هماهنگی
    قیمت هم توافقی

moeenzohary@gmail.com

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    من تو کانادا دانشجو هستم ولی الان واسه ماه امدیم فرانسه یعنی هم کانادا حساب دارم هم فرانسه
    اگه تمایل دارین پولتون رو ما میگیریم و معادل ریالیشو اونجا خانواده براتون میریزن
    با من تماس بگیرین واسه هماهنگی
    قیمت هم توافقی

moeenzohary@gmail.com
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    4-5 هزار دلار موجود هست. روش انتقال فعلا فقط پی پل هست. قیمت هم میانگین قیمت خرید و فروش در وبسایت ایران جیب هست. اول شما ريال رو انتقال می دین به حساب ایران، بعد من پی پل می کنم (اگر تعداد پست هاتون توی فروم بالای 500 تا باشه، من هم میتونم اول انتقال بدم)

Junior Member

سلام. کسی تجربه انتقال پول از طریق بانکهای ایران به اروپا رو اخیرا داشته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

از طریق بانک نمیشه

سلام. من برای یک ژورنال باید 350 دلار آمریکا بریزم تنها راهی که گفته حواله سوییفته. نه PayPal داره و نه Western Union قبول میکنه. راهنمایی ای به ذهنتون میرسه دوستان؟

Senior Member VividNed آواتار ها

دوستان لطف میکنید یه صرافی که با آلمان کار میکنه معرفی کنید؟ اگه نه چه راهی برای انتقال پول از ایران به آلمان در حال حاضر وجود داره؟
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

سلام
    من میخواستم برای دوستم که در فرانسه دانشجو هست مبلغ 300 یورو انتقال بدم. از بانک ملی سوال کردم و گفتند یا به شعبه بانک ملی فرانسه یا به بعضی از بانک های فرانسه انتقال میدهند. تا سقف2000 یورو در ماه. سوال من این است که اگر به بانک ملی انتقال دهیم، دوستم میتواند برداشت نقدی یا انتقال به کارت اعتباری(متصل به بانک فرانسوی) خود داشته باشد؟
    2- من خودم هم احتمال دارد به امریکا بروم. آیا میتوانم قبل از رفتن ماهی 2000 یورو به دوستم منتقل کنم و برای من از فرانسه به امریکا انتقال دهند؟؟ نگرانی این است که مشکلی برای ما در خارج از کشور پیش نیاید!! ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam94 نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم برای دوستم که در فرانسه دانشجو هست مبلغ 300 یورو انتقال بدم. از بانک ملی سوال کردم و گفتند یا به شعبه بانک ملی فرانسه یا به بعضی از بانک های فرانسه انتقال میدهند. تا سقف2000 یورو در ماه. سوال من این است که اگر به بانک ملی انتقال دهیم، دوستم میتواند برداشت نقدی یا انتقال به کارت اعتباری(متصل به بانک فرانسوی) خود داشته باشد؟
    2- من خودم هم احتمال دارد به امریکا بروم. آیا میتوانم قبل از رفتن ماهی 2000 یورو به دوستم منتقل کنم و برای من از فرانسه به امریکا انتقال دهند؟؟ نگرانی این است که مشکلی برای ما در خارج از کشور پیش نیاید!! ممنون
    اگر بتونید پول رو به فرانسه منتقل کنید حالا با هر روشی اونجا امکان برداشت هست،انتقال پول از اروپا به آمریکا هم بسادگی از طرف بانک انجام میشه

سلام
    ببخشید میتونین حواله کنید به حساب دانشگاهی برای من و من به حساب ایران شما ریال واریز کنم؟
    متشکرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)