صفحه 6 از 68 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

من الان با 1556 بانک ملت تماس گرفتم. میگن امکان پرداخت حواله بانکی هست باید از بخش ارزی می پرسید جزییاتشو که نبودن. اما گفت کلن امکانش هست

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

نقل قول نوشته اصلی توسط Armita7034 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    من باید تا دوشنبه (24 جون) 890 یورو به حساب خوابگاه بریزم تا برام رزرو کامل بشه از چه طریقی میتونم Bank Transfer کنم؟ Western Union میشه؟
    اگر میشه دوستان به من هم راهنمایی کنید، من هم باید 313 یورو برای خوابگام حواله بانکی بکنم تا 26 جون.
    اینکه از چه روشی می شه پرداخت رو انجام داد، باید همون خوابگاه براتون تعیین کنند. وسترن یونیون باید برن نقدی تحویل بگیرند. اگر این کار رو می کنند ، پس می تونید وسترن. در غیر این صورت یا باید حواله عادی بزنید یا حواله TT. اکثر صرافی ها به حساب های مربوط به دانشگاه ها حواله نمی زنند. همچنین حواله عادی اگر بخواید بزنید ، اسم و مشخصاتتون توی حواله نمی خوره.

Junior Member

با سلام دوستان
    من باید تا 3 روز دیگه 55 یورو به شماره حساب دانشگاه تو پرتقال بریزم. خیلی از صرافیها که گفتن مبلغ کمه و قبول نکردن. چندتاشون هم بین 90 تا 140 یورو کارمزد میگرفتن!!!! آیا هیچ راه دیگه ای هست؟ اگه نه، میشه یه صرافی منصف معرفی کنین که مبالغ کم رو هم انتقال بدن؟ ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh123 نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    من باید تا 3 روز دیگه 55 یورو به شماره حساب دانشگاه تو پرتقال بریزم. خیلی از صرافیها که گفتن مبلغ کمه و قبول نکردن. چندتاشون هم بین 90 تا 140 یورو کارمزد میگرفتن!!!! آیا هیچ راه دیگه ای هست؟ اگه نه، میشه یه صرافی منصف معرفی کنین که مبالغ کم رو هم انتقال بدن؟ ممنون.
    کسی که جوابی نداد بذار حداقل خودم تا اونجایی که میتونم به خودم جواب بدم!! شاید به درد یکی خورد.بالاخره یه صرافی پیدا کردم که مطمئن بود، زود کارو انجام داد، لازم نبود حضورا برم و خلاصه اینکه 30 یورو بیشتر کارمزد نگرفت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

الان از چه راه یا راه هایی میشه به فنلاند پول فرستاد؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Behdad نمایش پست ها
    الان از چه راه یا راه هایی میشه به فنلاند پول فرستاد؟
    این موضوع بیشتر بستگی به گیرنده پول داره. بهتره از اون بپرسید که کدوم روش براش مناسب تره:
    1- حواله وسترن یونیون : به صورت نقدی اون طرف پول رو از یکی از دفاتر وسترن یونیون دریافت می کنند. نیازی به شماره حساب برای فرستنده و گیرنده نیست. کارمزد ارسالش معمولا بالاست و بستگی به مبلغ و کشور داره. اما در مقصد ، دقیقا همون مبلغ تحویل داده می شه و همون روز ارسال هم پول دست گیرنده است.

2- حواله TT: از یه حساب به یه حساب دیگه پول حواله میشه. بستگی به مبلغت کارمزدا فرق می کنه. از 30 دلار ممکنه کارمزد ارسال باشه تا ... بانک مقصد هم کارمزد خودش رو کم می کنه که برای دونستن میزانش باید از اون بانک بپرسید.

3- حواله عادی: صرافی ها معمولا این نوع حواله رو می زنند و کارمزد زیادی هم نداره و نرخ هم تقریبا نزدیک به نرخ اسکناس هست. اما مبالغ زیر 10 هزار و 20هزار رو نمی زنن و برای بعضی جاهای خاص ، مثلا برای دانشگاه ها هم نمی زنن.

4- از طریق حساب های مجازی مثل پی پال هم میشه. اما شخصا توصیه نمی کنم پیگیرش باشید!

5- یه آشنا پیدا کنید که بخواد بره فنلاند و بدید پول رو ببره که خب قاعدتا هزینه ش کمتره. اما چیزی نیست که همیشه بشه انجام داد.

امیدوارم جوابتون رو داده باشم.

Junior Member

سلام دوستان.....
    بنده باید 2500 دلار به حساب بانکی یک آموزشگاه در آمریکا wire transfer کنم.
    این wire transfer دقیقا چی هست؟چطوری میتونم اینکارو انجام بدم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط k_jal96 نمایش پست ها
    سلام دوستان.....
    ممنون
    منظور از wire transfer همون حواله بصورت SWIFT هست.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط k_jal96 نمایش پست ها
    سلام دوستان.....
    ممنون
    همون حواله TT هست که تو پست قبلی توضیح دادم. حواله سوییفت هم (همونطور که دوستمون گفت) بهش می گن.

من به چند تا صرافی برای حواله به انگلیس مراجعه کردم می گن پرداخت از خود انگلیس انجام میشه ولی می گن 3-2 روز طول میکشه. اگر پرداخت از خود کشور مقصد هست مگه نباید همون موقع انجام بشه؟ تا اونجایی من می دونم این حواله تلگرافی هست که چند روز طول میکشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)