صفحه 67 از 68 نخستنخست ... 17575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

ارزی که دارم: 1000 دلار آمریکا نقد
    ارزی که میخوام: ریال (واریز به حساب بانکی در ایران)
    نحوه مبادله: واریز ریالی به حساب بانکی در ایران و سپس دریافت دلار نقدی (کشور بلژیک / شهر بروکسل)
    نرخ ارز: 100 تومان ( 1000 ریال) کمتر از قیمت روز

سلام من برای اپلیکیشن فی باید 100 یورو یه شماره حساب بانکی دانشگاه در بلغارستان پرداخت کنم. این سایتهایی که یا کارتهای اعتباری پرداخت میکنن هم میتونن انجام بدن یا باید برم صرافی؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    سلام من برای اپلیکیشن فی باید 100 یورو یه شماره حساب بانکی دانشگاه در بلغارستان پرداخت کنم. این سایتهایی که یا کارتهای اعتباری پرداخت میکنن هم میتونن انجام بدن یا باید برم صرافی؟
    اینجا دوستانی هستن که این کار رو انجام میدن به نظرم به صرفه تر از شرکتها هست. صراف که اصلا انجام نمیده این مبالغ کم رو شرکت هم خیلی فی میگیره. باز بپرسید.

Banned

دوستان اگر پرداخت فی در حد کم داشتند در اروپا بنده در خدمتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    اینجا دوستانی هستن که این کار رو انجام میدن به نظرم به صرفه تر از شرکتها هست. صراف که اصلا انجام نمیده این مبالغ کم رو شرکت هم خیلی فی میگیره. باز بپرسید.
    من الان به یکی از این سایتها ایمیل زدم گفت این حواله بانکی میشه ما انجام نمیدیم. شما میتونید انجام بدید؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    من الان به یکی از این سایتها ایمیل زدم گفت این حواله بانکی میشه ما انجام نمیدیم. شما میتونید انجام بدید؟
    احتمالا بتونم برا چند نفر در این سایت انجام دادم ولی کشورشون اتحادیه اروپا بوده
    بله معمولا انجام نمیدن این مبالغ کم رو
    خارج اتحادیه اروپا سخت هست ذاتا. بهتون پیام خصوصی دادم چک کنید به من اطلاع بدید سویفت بانکی و ایبان بدین ببینم چقدر فی میشه

Senior Member

سلام میخواستم بپرسم٬ بهترین راه واسه انتقال بیست هزار دلار از ایران به امریکا چیه؟ آیا درسته که بالای ده هزار دلار میتونه باعث لاک شدن حساب بشه؟

اگه صرافی خوب میشناسید تو تهران لطفا بهم معرفی کنید. ممنون
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

بعضی از دوستان می گفتن درسته، ولی به شخصه تجربه بلاک نداشتم حتی در چندین نوبت.
    در مورد صرافی، واقعا هم اعتماد سخته و هم مبالغ بسیار متفاوتی می گن. خانواده از چندین صرافی استفاده کردن، چون مثلا اونی که سری اول راه اومده، مرتبه دوم اذیت می کرده. اسم نمی دونم چون خودم نبودم. خانواده تون باید شخصا برن و تمام جوانب کار رو در نظر بگیرن.

موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    سلام میخواستم بپرسم٬ بهترین راه واسه انتقال بیست هزار دلار از ایران به امریکا چیه؟ آیا درسته که بالای ده هزار دلار میتونه باعث لاک شدن حساب بشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها

همه صرافی های دارای مجوز معتبرن هیچ مشکلی هم ندارن باز یهم نیمتونن در بیارن. هر کدوم قمیت بهتر بده همون بهتره. پول در چند مرحله میاد حسابتون. چون از دبی و ترکیه هماهنگ میکنن و اونا هم با امریکا. ابدا پول در یک آن نمیاد حسابتون. اگر بیتکوین کار میکنید اونم راه حل خوبیه ولی خب ریسک خودش رو داره ولی کم ضرر تره اگر فوری بتونی بزنین. در نهایت احتمالا دانشجو یا دوستان معتمدی هستن در امریکا که ریال نیاز دارن در مقابل دلار میفروشن. این بهترین راه هست به خصوص اگر هر دو طرف دانشچو باشن یا شناس

سلام من باید 25 یورو اپلیکیشن فی برای آلمان پرداخت کنم که فقط با انتقال بانکی انجام میشه و لینک کارت اعتباری نداره. اگر از دوستان کسی میتونه انجام بده لطفا پیغام بده. ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)