صفحه 40 از 55 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

دوستانی که از کانادا پذیرش دکترا گرفتن و از نظر فاند نگران هستن یه گزینه که امروز ایمیلش برای ما اومده اینه:
    http://www.mitacs.ca/sites/default/f...il2014_eng.pdf

لینک خبرشم اینه:
    http://www.mitacs.ca/o/2014/03/mitac...-COR-April2014
    ببینید مایتکس یه سازمانی با ساپورت دولت و صنعت هست که یکی از کاراش فراهم کردن فرصت های تحقیقاتی با فاند تحت قالب اینترنشیپ های چهار و هشت ماهه برای دانشجوهای فوق و دکترا در کاناداست.
    حالا ابن فلوشیپ سه ساله رو هم گذاشته که منوط به دادن پروپوزال ریسرچ از طرف خود دانشجو هست. یعنی فقط در صورت قبول شدن شما بین بقیه متقاضی ها, یه فلوشیپ سه ساله میده بهتون که اون ریسرچ رو انجام بدید. سالی سی هزار تا! البته نمیدونم آیا مبلغی ازش کسر میشه تحت عنوانی یا نه (مثلا یه وقتایی یه دو سه هزار تا رو میذارن به عنوان هزینه رفتن به کنفرانس اینا. یا مثلا ۵۰۰۰ تا برای تجهیزات و کنفرانس و همه چی و مابقیش رو میدن به دانشجو).
    اینطور که من میبینم شما خودتون میتونید یه موضوع جالب توجه پیشنهاد بدین و اگه مایتکس قبول کنه شما با فاندی که دارین اصلا مستقلا خودتون میتونید هر دانشگاهی که در کانادا مد نظرتونه اپلای کنید و بگین خودم فاند دارم. (بعضی گرنت های پست داک هم اینطوری هستن و نیازی به پذیرش از قبل ندارن).
    به هرحال به فکر باشید چون موعد اپلای ۱۸ ژوئن هست. با استادی که بهتون پذیرش داده و فاند ندارین میتونید در میون بذارید که اگه موضوعی در ذهنشه کمکتون کنه پروپوزال بدین اپلای واسه اش که ضرری نداره.
    اگرم خودتون یه موضوعی برای کار به ذهنتون رسیده باشه که فبها. تا تنور داغه بچسپونید و حالشو ببرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila594 نمایش پست ها
    دوستانی که از کانادا پذیرش دکترا گرفتن و از نظر فاند نگران هستن یه گزینه که امروز ایمیلش برای ما اومده اینه:
    http://www.mitacs.ca/sites/default/files/mitacs_accelerate_phd_programguide_april2014_eng.p d
    ...
    دوستان من یه سری از جزییات این فلوشیپ رو از قلم انداخته بودم وقتی مطالعه میکردم. که دوستمون ghlobe به این ترتیب تصحیح کردن و درست هم میگن.
    عذر خواهی میکنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این گرنت را دانشجو خودش تنهایی نمیتونه اپلای کنه. پروپزال رو باید یک استاد بنویسه و یک شرکت کانادایی هم ساپورتش کنه و اون شرکت حاضر باشه که 36 هزار دلار در مدت سه سال پرداخت کنه. مشکل اصلی همین بخشه که شرکتی حاضر بشه برای شما اینقدر هزینه کنه.

Junior Member

سلام. من الان بیشتر از یک ماهه که دانشگاه مدرک پذیرشمو ارسال کرده ولی هنوز به دستم نرسیده. لطفا اگه کسی تجربه مشابهی داره کمک کنه. به نظر شما به دانشگاه بگم دوباره بفرسته؟ با توجه به اینکه دانشگاه با پست عادی میفرسته، شرکتی سراغ دارید که به عنوان رابط عمل کنه؟

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer2 نمایش پست ها
    سلام. من الان بیشتر از یک ماهه که دانشگاه مدرک پذیرشمو ارسال کرده ولی هنوز به دستم نرسیده. لطفا اگه کسی تجربه مشابهی داره کمک کنه. به نظر شما به دانشگاه بگم دوباره بفرسته؟ با توجه به اینکه دانشگاه با پست عادی میفرسته، شرکتی سراغ دارید که به عنوان رابط عمل کنه؟
    دوباره فرستادن که مشکلی رو حل نمیکنه. بازم طول میکشه برسه مگر اینکه اگر عجله دارید با استادتون در میون بذارید و خواهش کنید با پست سفارشی بفرستن تا زودتر به دستتون برسه. اگر برای ویزا می خواهید اقدام کنید که به هاردکپی نیاز ندارید و می تونید با همون نسخه ایمیلی کارتونو راه بندازید.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

سلام دوستان

من از واترلو پذیرش گرفتم. آیا گسی هست که تو این دانشگاه پذیرش گرفته باشه و بخواد اقدام کنه برای ویزا؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه امیرکبیر

من برای دانشگاه کلگری اپلای کردم و هنوز جوابی نیومده، استادایی هم که باهاشون صحبت کردم هنوز جواب قطعی ندادن. کسی می دونه جواب اپلای تا کی میاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مدیریت اجرایی دانشگاه تهران -لیسانس رياضي

دوستانی که از دانشگاه های مونترال پذیرش گرفتن من احتیاج به یک نمونه پذیرش دارم لطفاً کمک کنید
    رشته 6 امتازی - زبان خودم 5و5 - زبان همسر 1و1 - یک فرزند- تاریخ صدور فایل نامبر: 9 نوامبر 2010 - ایمیل انتظار مصاحبه: 19/07/2012-تاریخ مصاحبه:14/11/2012 دریافت مدارک توسط فدرال:10/12/2012فایل فدرال: 28/01/2013 تاریخ این پراسس: 18/11/2013 مدیکال: 31/01/2014 مدیکال رسیو: 02/03/2014 پاس ریکوئست:10/04/2014تاریخ لند:20/07/2014تاریخ اخذ شهروندی:؟

Junior Member

سلام به همگی

کسی از دانشگاه های تورنتو، کلگری و کوئینز جوابی گرفته؟

Junior Member

من برای phd دانشگاه uqam اقدام کدم برای ترم فال این دانشگاه میگه ادمیشن دسیژنبه هیچ عنوان ایمیلی اعلام نمیشه و نتیجه فقط پست میشه الانم 25 روزه که از تارخ پست گذشته ولی به دست من نرسیده. میخواستم بدونم آیا در صورتی که اکسپت شیم فقط پست میشه یا اینکه اگر ریجکت هم بشیم پست میشه؟ ممنون

من هم واسه phd در همین داتشگاه UQAM اقدام کردم ددلاین واسه رشته ی ما تا اول آگوست بود من هم مدارکم رو ماه جون فرستادم ولی استاد نداشتم و به من هم نمیگه که اکسپت شدی یا ریجکت شدی. فقط میگه نتیجت پست شده ماه جولای واقعن نمیدونم اکسپت شدم یا نه. 20 روزم از تاریخ پست گذشته خبری نیست. تور خدا یکی جواب بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)