صفحه 48 از 55 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

سلام
    من به مسئول ثبت نام دانشگاه پلی تکنیک مونترال که ایمیل می زنم اصلا جواب نمی ده الان 3 روزه که جواب نداده اما مثلا به بلژیک و... می زنم خوب جواب سوالامو می دن. اینطوری با این جواب ندادن به ایمیل امکان پذیرش هم نیست. چکار کنم ایملش هست registraire@polymtl.ca

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kian999 نمایش پست ها
    سلام
    من به مسئول ثبت نام دانشگاه پلی تکنیک مونترال که ایمیل می زنم اصلا جواب نمی ده الان 3 روزه که جواب نداده اما مثلا به بلژیک و... می زنم خوب جواب سوالامو می دن. اینطوری با این جواب ندادن به ایمیل امکان پذیرش هم نیست. چکار کنم ایملش هست registraire@polymtl.ca
    مسیول ثبت نام؟
    در مورد ثبت نام سوال دارید یا پروسه اپلیکیشن؟ معمولا برای پذیرش اگر جواب بدهند بیشتر توسط تحصیلات تکمیلی دپارتمان مربوطه است هرچند 3 روز زمان زیادی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh66 نمایش پست ها
    من واسه دکتری برق اقدام کردم. دیروز هم ی ایمیل زدم به منشی گفت جواب ها حدود اواخر آوریل یا اوایل می میاد

من هم واسه دکترای الکترونیک تواسه چند تا دانشگاه کانادا اپلای کردم هنوز هیچ کدوم جواب ندادن و کارم شده هر روز پروفابل چک کردن
    ایمیل هم میدم میگن پروفایل چک کن. جواب ریجیک دوستام اومده اکسپتشم اومده

یعنی میشه هنوز امید داشت؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nkntu نمایش پست ها
    من هم واسه دکترای الکترونیک تواسه چند تا دانشگاه کانادا اپلای کردم هنوز هیچ کدوم جواب ندادن و کارم شده هر روز پروفابل چک کردن

بله هنوز میشود امید داشت ولی الان دیگه باید بگردید استاد پیدا کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nkntu نمایش پست ها

نتیجه یکی از دانشگاههای منم نیومده. یعنی دو تا اپلیکیشن فرستاده بودم واسه کانادا، جواب یکیش اومده. هنوز منتظر جواب اون یکی دانشگاه هستم. به مسئول اپلیکیشن دانشکده هم ایمیل میزنم یا جواب نمیده یا میگه که هنوز در دست بررسیه.

Junior Member

سلام
    من واسه master رشته computer science (Fall 2016) دو دانشگاه تو کانادا (Concordia , Ryerson) اقدام کردم ولی هنوز خبری ازشون نیست ایمیل هم که میزنم میگن باید صبر کنید هر گروهی خودش تصمیم میگیره و تاریخ مربوط به خودشو داره و زمان خاصی برای اعلام نتایج وجود نداره هر وقت نتیجه مشخص شد از طریق ایمیل بهتون اعلام می کنیم.ولی تا حالا ایمیلی که بگه قبول یا رد شدم دریافت نکردم. تو پروفایلم واسه یکی از دانشگاه ها نوشته :
    You do not have any offers of Admission to confirm/decline at this time.
    اون یکی هم نوشته :
    Your file is being assessed and we will notify you when a decision has been made.
    به نظرتون با توجه به اینکه تا الان ازشون خبری نشده هنوز جای امیدواری هست؟ با توجه به این شرایط به نظرتون باید چیکار کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soubar نمایش پست ها
    سلام
    من واسه master رشته computer science (Fall 2016) دو دانشگاه تو کانادا (Concordia , Ryerson) اقدام کردم ولی هنوز خبری ازشون نیست ایمیل هم که میزنم میگن باید صبر کنید هر گروهی خودش تصمیم میگیره و تاریخ مربوط به خودشو داره و زمان خاصی برای اعلام نتایج وجود نداره هر وقت نتیجه مشخص شد از طریق ایمیل بهتون اعلام می کنیم.ولی تا حالا ایمیلی که بگه قبول یا رد شدم دریافت نکردم. تو پروفایلم واسه یکی از دانشگاه ها نوشته :
    You do not have any offers of Admission to confirm/decline at this time.
    اون یکی هم نوشته :
    Your file is being assessed and we will notify you when a decision has been made.
    به نظرتون با توجه به اینکه تا الان ازشون خبری نشده هنوز جای امیدواری هست؟ با توجه به این شرایط به نظرتون باید چیکار کرد؟
    معمولا تا این زمان اغلب استادا دانشجوهای مورد نیاز را انتخاب کرده اند و صرفا در صورت استثنا و انصراف و نظایر آن از پذیرفته شدگان دور اول ممکن است شانس وجود داشته باشد که البته زیاد نیست چون عموما در این حالت نیز یکی دو گزینه رزرو استاد از قبل در نظر گرفته و مکاتبه نموده است. اگر با استادی در ارتباط بوده یا پاسخ مناسبی دریافت نموده اید عموما میتوانید از همان طریق نتیجه و احتمال پذیرش را پیگیری کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام. کسی هست که از دانشگاه اتاوا امسال پذیرش گرفته باشه؟ من هنوز جواب پذیرشم نیومده

Junior Member

دوستان کسی هست که برای دکترا تا حالا امسال از کانادا . فاند وپذیرشش اومده باشه؟ دیر نشده ؟ چرا جواب نمیدن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط af41 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که برای دکترا تا حالا امسال از کانادا . فاند وپذیرشش اومده باشه؟ دیر نشده ؟ چرا جواب نمیدن؟
    خیلی ها پذیرشهاشون اومده. در تاپیکهای دانشگاههای مختلف کانادا نگاه کنید میبینید. اگر بهتون جواب نداده اند یعنی هنوز استادی پیدا نشده که اپلیکیشن شما را قبول کند. معمولا تا اواخر جون اپلیکیشن را نگه میدارند و بعد اگر کسی پیدا نشد ریجکت میکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)