صفحه 47 از 55 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

سلام دوستان عزیز
    من برای دکتری تورنتو 2015 اقدام کردم ولی هنوز جوابی به دستم نرسیده. نگران شدم. میخواستم بپرسم کسی برا دکتری درخواست داده که نتیجه رو بهش اعلام کرده باشن؟ تو سایتش نوشته
    When will I hear a decision on my application?

This varies by graduate unit, and is affected by the volume of applications received. Some early offers of admission are sent out in January or February; however, the majority of offers normally come in March. SGS generally advises applicants to expect a response by April, although decisions continue to be made after this point.

ممنون از راهنمایی تون

سلام

من هم اپلای کردم. طبق چیزی که من فهمیدم و قبل از اینکه اپلای کنم نمیدونستم اینه که شما اگه مینیمم های دانشگاه رو داشته باشید پرونده اتون توی جریان میمونه. اونوقت هر استادی که دوست داشته باشه و باهاش هماهنگ کردید (شایدم مث من نکردید) میره پروندتونو نگاه میکنه اگه خواست بهتون پذیرش بده میتونه فردای ددلاین هم پذیرش بده اما نتایج ریجکتی ها (یعنی کسایی که استاد از قبل پیدا نکرده بودن) تا 15ام ماه آینده خبر میدن. اما تا اون موقع باز امید هست که اید یه استادی همینجوری سر بزنه به پروندتون و بهتون پذیرش بده (اینایی که گفتم حاصل جواب ایمیل منشی دانشکده ی برقش بود)

نقل قول نوشته اصلی توسط taha123 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من برای دکتری تورنتو 2015 اقدام کردم ولی هنوز جوابی به دستم نرسیده. نگران شدم. میخواستم بپرسم کسی برا دکتری درخواست داده که نتیجه رو بهش اعلام کرده باشن؟ تو سایتش نوشته
    When will I hear a decision on my application?

This varies by graduate unit, and is affected by the volume of applications received. Some early offers of admission are sent out in January or February; however, the majority of offers normally come in March. SGS generally advises applicants to expect a response by April, although decisions continue to be made after this point.

ممنون از راهنمایی تون

Junior Member

ممنون از راهنمایی تون.
    از نظر رزومه خدا رو شکر هیچ مشکلی نیست. فقط زبانم 6 است
    11 فوریه منشی گروهشون ایمیل زد که پرونده رو برای مرکز اسکولارشیپا فرستاده. گفت اگه بتونم اسکولارشیپ بگیرم نامه آفر رو میفرستن برام.
    از طرفی تو یه اطلاعیه تو سایتشون خوندم اسکولارشیپا تا نیمه مارچ باید اعلام میشده.
    از طرف دیگه اگه رد شدم خب زودتر میتونن تو سیستم بزنند "decision made" .
    به نظرتون رد شدم؟ اطلاعاتی ندارین راجع به روال اداری شون.
    به یه سری استادا ایمیل زدم ولی همشون گفتن باید رسما اقدام کنم و از قبل نمیشه قطعی کرد.

سپاس بسیار

Junior Member

سلام دوستان
    من به یه استاد توی دانشگاه Ryerson واسه master رشته مکانیک نامه زدم و از ایشون پرسیدم که آیا دانشجوی ارشد قبول میکنند یا نه. ایشون این جواب رو دادند:

Yes, please apply and once your application is complete contact me for the interview and other details
    بعدش هم من چند تا ایمیل دیگه بهشون زدم و با هم راجع به فاند صحبت کردیم. از طرفی دانشگاه 110دلار اپلیکیشن فی داره. من الان باید این هزینه رو دیگه متحمل بشم یا نه از یه طریق دیگه ای میشه فهمید که چقدر شانس دارم واسه پذیرش؟ اگه قدم بعدی اینه که اپلای کنم آیا بهتر هست که هرچه زودتر اپلیکیشنم رو بفرستم یا این که اپلیکیشن رو تا نزدیکی های ددلاین به تعویق بندازم(تا ددلاین حدود سه ماه دیگه مونده)؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه یورک کانادا از یکی از اساتید اکی گرفتم و اپلای کردم. کسی با سیستم این دانشگاه آشنا هست؟میدونه اینا چ جوری و کی جواب ادمیشن رو میدن
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که از دانشگاه UBC ادمیشن گرفته باشه؟ من چند تا سوال در مورد ترنسکریپتم دارم که خواسته شده ازم تا بفرستم. از دانشگاه امیرکبیر هستم و دانشگاهمون متاسفانه تا مدرک رو آزاد نکنیم بهمون ریز نمرات رسمی رو نمیده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه یورک کانادا از یکی از اساتید اکی گرفتم و اپلای کردم. کسی با سیستم این دانشگاه آشنا هست؟میدونه اینا چ جوری و کی جواب ادمیشن رو میدن
    خیلی ممنون
    من هم امسال اپلای کردم. منتظر جوابم. گویا از اواخر مارچ به بعد جوابها میاد. شما کدوم دانشکده و چه رشته ای اپلای کردید؟

»

سلام دوستان
    من برای دانشگاه وسترن اونتاریو کانادا برای ددلاین 15 دسامبر تو رشته عمران در مقطع دکتری اپلای کردم. حدود 36 روز بعد از ددلاین یه ایمیل از اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه دریافت کردم که گفته بودن مدارکت رو بررسی اولیه کردیم و مشکلی نداشت . و گفتن که اونارو فرستادیم به گروه عمران دانشگاه تا تصمیم گیری بشه . میخواستم ببینم به نظرتون چقدر طول میکشه تا گروه عمران مدارک رو بررسی کنه. آخه من شنیدم تا ماه ها جواب رو نمیدن. حتی جواب ریجکت رو. کسی از دوستان در مورد دانشگاه وسترن اطلاعات داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinpourl نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دانشگاه وسترن اونتاریو کانادا برای ددلاین 15 دسامبر تو رشته عمران در مقطع دکتری اپلای کردم. حدود 36 روز بعد از ددلاین یه ایمیل از اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه دریافت کردم که گفته بودن مدارکت رو بررسی اولیه کردیم و مشکلی نداشت . و گفتن که اونارو فرستادیم به گروه عمران دانشگاه تا تصمیم گیری بشه . میخواستم ببینم به نظرتون چقدر طول میکشه تا گروه عمران مدارک رو بررسی کنه. آخه من شنیدم تا ماه ها جواب رو نمیدن. حتی جواب ریجکت رو. کسی از دوستان در مورد دانشگاه وسترن اطلاعات داره؟
    اگر با استادی در ارتباط بوده اید پاسخ شما را پس از بررسی ایشان باید صادر تا از طرف دانشگاه اعلام شود.
    در غیر اینصورت ممکن است طولانی و حتی به قول شما اعلام نگردد که به مفهوم عدم علاقه مندی استادی برای رزومه شما و هدایت پایان نامه تحت نظر ایشان است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

من واسه دکتری برق اقدام کردم. دیروز هم ی ایمیل زدم به منشی گفت جواب ها حدود اواخر آوریل یا اوایل می میاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط scream2ice نمایش پست ها
    من هم امسال اپلای کردم. منتظر جوابم. گویا از اواخر مارچ به بعد جوابها میاد. شما کدوم دانشکده و چه رشته ای اپلای کردید؟

»

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)