صفحه 1 از 55 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

Junior Member

پیش فرض نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

بچه ها ميخواستم ببينم دانشگاههاي كانادا مثل ubc,mcgill,windsor,waterloo,manitoba كي جواب admission ها رو اعلا ميكنند برا ترم fall ؟ اول email ميزنند؟ با چه پستي admission letter رو ارسال ميكنند؟
    چند روزه ميرسه دستمون؟

پیش فرض پاسخ : چگونگی و زمان اعلام نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا

من پیشنهاد میکنم یه فایل جامع در مورد زمان اعلام پذیرش تمام دانشگاههای مطرح کانادا تشکیل بدیم و هرکس، هر طوری که میتونه اونو تکمیل بکنه. فکر میکنم دونستن زمان اعلام نتایج واسه خیلی از ما بچه هایی که واسه کانادا اپلای کردیم، جالب باشه. دانشگاههای پیشنهادی من اینها هستند:

Toronto, McGill, Queen's, Alberta, McMaster, UBC, Western, Waterloo, Montreal, Dalhousie, Calgary, Victoria, Saskatchewan, Ottawa, Manitoba, Concordia
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

دوستاني كه مي تونند اين سوال رو جواب بدن همراهي كنند..
    من هم شديدا به اين اطلاعات احتياج دارم
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

دوستان مطلع، اساتید عزیزی که کانادا درس می خونن، میشه لطفا به این تاپیک کمک کنند؟!!! حدودا کی خبر پذیرش میاد و چطوری؟ ایمیل یا نامه عادی؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoody
    دوستان مطلع، اساتید عزیزی که کانادا درس می خونن، میشه لطفا به این تاپیک کمک کنند؟!!! حدودا کی خبر پذیرش میاد و چطوری؟ ایمیل یا نامه عادی؟
    سلام من کانادا درس نمی خونم، ولی طبق ارسال های بچه ها انگار حدودا دو هفته پیش یعنی 10 فبریه اولین نتیجه ها ماله چندتا از بچه ها نه همه واسه کانادا اومده ولی هنوز بعضی از دانشگاه ها هستند که ددلاین واسه فاندشون برای ترم پاییز اول مارچ هست مثل کارلتون - اتاوا ( تو رشته هایی که باهمند مثل مهندسی ها برق و عمران و ... )
    اول ایمیل offer میاد که می تونید قبول کنید یا نکنید در صورتی که قبول کردین انگار deposit میدین و بعدش براتون نامه letter of acceptance میاد.
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,19546.0.html

Senior Member

چیزی که من دیدم این بوده که اعلام نتایج حتی از یه دانشگاه هم تاریخ ثابتی رو نداره، مثلاً سال پیش نتیجه من از دانشگاه ساسکاتچوان آخر مارچ با ایمیل بهم گفته شد، در صورتی که برای یکی دیگه از دوستانم اوایل می بهش ایمیل زدن!
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    چیزی که من دیدم این بوده که اعلام نتایج حتی از یه دانشگاه هم تاریخ ثابتی رو نداره، مثلاً سال پیش نتیجه من از دانشگاه ساسکاتچوان آخر مارچ با ایمیل بهم گفته شد، در صورتی که برای یکی دیگه از دوستانم اوایل می بهش ایمیل زدن!
    برای شما آخر مارچ برای ترم تابستون یا پاییز ؟؟؟

درود
    من concordia اپلای کردم هنوز هیچ خبری نیست deadline دسامبر 15 بود ممنون میشم یکی از دوستان بگن به نظرتون دیر نشده؟ بعلاوه من هیچ استادی پیدا نکردم که جوابم رو تو این دانشگاه بده؟
    دوستانی که پارسال admission گرفتن راهنمایی کنند خیلی ممنون میشم.
    Noc no.2151,Application Send: 23 December 2011, Application Received in Sydney: 30 December 2011,File no.: 23 February 2012, In Process: 18 April 2013,Medical:30 May 2014 Update Send: 14 June 2014 Pass Request:31 July 2014

Junior Member

با سلام به تمامي دوستان
    من براي ويكتوريا 15 سپتامبر اپلاي كردم و بعد از چند مرحله نامه‌نگاري براي ارسال مدارك تكميلي، همانند ترجمه رسمي مدارك تحصيلي و ريز نمرات كه بايد در پاكت مهر و موم شده دانشگاه ارسال گردد، بالاخره اواسط ژانويه نامه‌ي فاند را از دانشكده گرفتم و اواسط فوريه هم نامه‌ي پذيرش را از تحصيلات تكميلي دانشگاه دريافت كردم (البته براي ترم تابستاني) در كل براي پروسه‌ي پذيرش البته اگر تاييديه‌ي استادي را گرفته باشيد چيزي در حدود 5 الي 6 ماه بايد در نظر بگيريد. چون بيشتر مكاتبات با پست معمولي انجام مي‌شود. هر چند دانشگاه‌هاي مختلف ممكن است به شيوه‌هاي مختلفي عمل كنند. اگر بتوانيد از كارت‌هاي اعتباري براي پرداخت وجه موردنياز براي اپلاي كردن استفاده كنيد بهتر خواهد بود چون تا زماني‌كه مبلغ موردنظر پرداخت نشود پرونده‌ي شما اصلا بررسي نمي‌شود. در ضمن قبل از دريافت نامه‌ي پذيرش معمولا نامه‌ي offer (بيشتر به صورت ايميل) برايتان ارسال مي‌گردد كه بايد حتما پاسخ قبول پيشنهاد را با يك ايميل ساده براي آنها ارسال نمائيد و الا پذيرش شما كان‌لم‌يكن تلقي مي‌گردد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    برای شما آخر مارچ برای ترم تابستون یا پاییز ؟؟؟
    For September, Fall semester
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

صفحه 1 از 55 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)