صفحه 49 از 55 نخستنخست ... 3940414243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

نقل قول نوشته اصلی توسط af41 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که برای دکترا تا حالا امسال از کانادا . فاند وپذیرشش اومده باشه؟ دیر نشده ؟ چرا جواب نمیدن؟
    بله الان چنتا از دوستانم بایومتریک هم رفتن... برای سپتامبر پذیرش با فاند دارن.

سلام دوستان, من واسه پی اچ دی دانشگاه البرتا اپلای کردم ولی هنوز جواب ندادن! سه چهارماه پیش به استادم ایمیل زدم که پس چی شد گفت هنوز داره رو فاند پروژه کار میکنه, با توجه به اینکه من واسه fall 2016 اپلای کردم و شروعش اواخر سپتامبر بنظرتون میشه حسابی روش کرد؟ کسی تجربه مشابهی نداره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    سلام دوستان, من واسه پی اچ دی دانشگاه البرتا اپلای کردم ولی هنوز جواب ندادن! سه چهارماه پیش به استادم ایمیل زدم که پس چی شد گفت هنوز داره رو فاند پروژه کار میکنه, با توجه به اینکه من واسه fall 2016 اپلای کردم و شروعش اواخر سپتامبر بنظرتون میشه حسابی روش کرد؟ کسی تجربه مشابهی نداره؟
    Fall 2016 الان دیگه همه جا بسته شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    Fall 2016 الان دیگه همه جا بسته شده.
    پس چرا ریجکت نمیکنن؟!

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    پس چرا ریجکت نمیکنن؟!
    عین همین سوال رو از دانشگاه بپرسید!

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    عین همین سوال رو از دانشگاه بپرسید!
    والا دیشب به استاده ایمیل زدم منتظرم ببینم چی میگه

در کانادا دانشگاههایی که استادمحور هستند تا زمانی که استادی شما را انتخاب نکند پذیرش نمیدهند. در نتیجه اگر هنوز جوابی نگرفته اید ممکنست به این معنی باشد که مینیممهای اداره پذیرش را دارید ولی هنوز استادی شما را قبول نکرده. در اینحالت گاهی پرونده شما را معمولا تا حدود ماه جون نگه میدارند و اگرکسی پیدا نشد ریجکت میفرستند. بهترین کاری که در این فاصله میتونید بکنید پیدا کردن استاد است. اگر استاد دارید باهاش تماس بگیرید که کار شما را تسریع کند.
    با تشکر از پست مفیدتون. ممنون میشم در صوررت امکان راهنمایی بفرمایید که منظورتون از دانشگاه های استاد محور چی هست؟ تا جایی که میدونم دانشگاه های کانادا بدون پیدا کردن استاد نمیشه پذیرش گرفت؟ به چه طریق میشه متوجه شد دانشگاهی استاد محور هست یا خیر؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anapplicant نمایش پست ها
    با تشکر از پست مفیدتون. ممنون میشم در صوررت امکان راهنمایی بفرمایید که منظورتون از دانشگاه های استاد محور چی هست؟ تا جایی که میدونم دانشگاه های کانادا بدون پیدا کردن استاد نمیشه پذیرش گرفت؟ به چه طریق میشه متوجه شد دانشگاهی استاد محور هست یا خیر؟
    دانشکده های استادمحور دانشکده هایی هستند که در آنها پذیرش موکول به تایید یک استاد است (که حاضر بشه سوپروایزرتون بشه). در این دانشگاهها استاد شما از همان ابتدا باید مشخص باشد. دانشکده های کمیته محور آنهایی است که کمیته پذیرش از بین داوطلبان بهترینها را انتخاب میکندو بعد یا خودشان استاد انتخاب میکنند یا دانشجو باید با تماس با استادها یکی را پیدا کند. فقط با سوال از خود استادها میتوانید بفهمید که آیا تایید استاد برای پذیرش کافی است یا نه. چون حتی در یک دانشکده ممکن است یک رشته پذیرشش با تصمیم کمیته باشد و یک رشته دیگر با استاد. روال برای هر رشته و دانشکده و دانشگاه فرق میکند.

Junior Member inverse آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software computer engineering

دانشکده های استادمحور دانشکده هایی هستند که در آنها پذیرش موکول به تایید یک استاد است (که حاضر بشه سوپروایزرتون بشه). در این دانشگاهها استاد شما از همان ابتدا باید مشخص باشد. دانشکده های کمیته محور آنهایی است که کمیته پذیرش از بین داوطلبان بهترینها را انتخاب میکندو بعد یا خودشان استاد انتخاب میکنند یا دانشجو باید با تماس با استادها یکی را پیدا کند. فقط با سوال از خود استادها میتوانید بفهمید که آیا تایید استاد برای پذیرش کافی است یا نه. چون حتی در یک دانشکده ممکن است یک رشته پذیرشش با تصمیم کمیته باشد و یک رشته دیگر با استاد. روال برای هر رشته و دانشکده و دانشگاه فرق میکند.
    ممنون از راهنمايي هاي مفيدتون.
    آيا شما دانشگاه استاد محوري رو در آي تي يا كامپيوتر در كانادا در هر استان ممكن، ميشناسيد؟؟ درصورت مثبت بودن جواب ممنون ميشم اسمشونو بفرماييد
    No Pv PLZ

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط inverse نمایش پست ها
    ممنون از راهنمايي هاي مفيدتون.
    آيا شما دانشگاه استاد محوري رو در آي تي يا كامپيوتر در كانادا در هر استان ممكن، ميشناسيد؟؟ درصورت مثبت بودن جواب ممنون ميشم اسمشونو بفرماييد
    در کامپیوتر عموما استادمحورند. خلاصه رزومه تان را در تاپیک شانس پذیرش بگذارید تا بشود گفت از کجا شانس پذیرش دارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)