صفحه 51 از 55 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعل

سلام من برای خواهرم ادمیشن لیسانس گرفتم از دانشگاه کنکوردیا رشته مهندسی نرم افزار
    معدل پیش دانشگاهیش 17 بود، دیپلمش رشته ریاضی با معدل 17
    مدرک فوق دیپلم معماری از دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 15
    نمره آیلتس 6
    پذیرش برای فال ۲۰۱۷ بود و در تاریخ ۱۰ می مدترک تکمیل نهایی شد. جواب ادمیشن یک ماه و نیم بعد از تکمیل مدارک اومد. جهت اطلاع گفتم شاید کمکی کرده باشم
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

با سلام ميخواستم يه راهنمايي از بچه هاي خبره بگيرم من رشته أم مهندسي شيمي هست با هشت سال سابقه تو پتروشيمي چون ايلتساورال٥٠٥داشتم واسه ارشد شيمي نتونستم اپلي كنم و رشته أم بي اَي رو بصورت كاندشنال از ونكور گرفتم با هزينه خودم فقط شش ماه كورس زبان گذاشتن تو نامه ٩٩٠٠دلار كه امتحان پليس منت هم قبلش ميگيرن ٥٠٠٠تا هم گفته ديپازيد به حساب واريز كن كه نامه رسمي واسه سفارت بفرستند البته يه دفتر تحصيلي تو تهران كأرامو انجام داده به نظر شما چكار كنم البته من به أم بي اي و مديريت هم علاقه دارم و بيشتر دنبال اقامتم به نظرتون چكار كنم؟مجردم زبانو دوباره ميخوام امتحان بدم و يه ترم ديفر كنم

Junior Member

سلام
    استادهای کانادا معمولا خیلی سخت جواب میدن. شما یا میتونی ازین افزونه های Mail tracker استفاده کنی که ببینی اصلا ایمیلتو باز کرده یا نه. یا اینکه هر دو روز بار واسش ریمایندر بفرسی تا جواب بده :-)
    خیلیم مهمه که عنوان ایمیلت جوری باشه که مجاب کنه استادو که رزومه تو ببینه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط manaaftab نمایش پست ها
    سلام دوستان. نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا نه. من چند وقتی هست به اساتید کانادایی ایمیل میزنم. رزومه م خوبه تقریبا. چند تا آی اس آی، معدلمم بد نیست... اما کلا هیییچ جوابی نمیگیرم. هیچی. حتی تمپلیت که رد کنه. امکانش هست که جمع کنن همه ایمیل ها رو و آخر از بین کسایی که ایمیل زدن انتخاب کنن؟ چرا هیچ استادی جواب ایمیلمو نمیده. چیزی به نظرنوم میرسه؟

Junior Member

ترجیحا اینجور مسائل اداریو از استادتون نپرسید. اونا وقت پیگیری ندارن. با ادمشین افیس مکاتبه کنیئ
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    والا دیشب به استاده ایمیل زدم منتظرم ببینم چی میگه

سلام وقتتون بخير
    نامه ي پذيرش من براي كنكورديا اومده ولي گفته نامه ي رسمي رو سه تا چهار هفته ي ديگه ميفرستيم واستون،يعني الان من بايد صبر كنم اون نامه ي رسمي برسه دستم؟الان جواب اينا كه ديگه نبايد بدم به اين ايميل؟
    مرسي

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه نتایج ترم زمستان رو کی اعلام میکنن؟من برای زمستان 2018 اپلای کردم

Junior Member

سلام، من برای ترم ژانویه دانشگاه کارلتون اقدام کردم، ولی هنوز هیچ بررسی نکردن مدارک رو.

کسی تجربه ای داره که برای پذیرش ژانویه، منطقیش اینه که چه زمانی جواب پذیرش رو بدن؟ الان باید نگران باشم که بررسی نشده اطلاعاتم، یا اینکه یکی دو ماه دیگه هم ممکنه طول بکشه بررسی و جواب، و کاملا عادیه این روال؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environment and Green Engining in Western University of Ontario

سلام
    من تقریبا یک ماه و نیم پیش برای ترم زمستان Mengمهندسی شیمی اپلای کرده بودم دانشگاه western university of ontario حدود دو هفته پیش پذیرش اولیه دانشگاه وسترن برام اومد و رفت برای بررسی دانشکده مهندسی شیمی
    الان برام زده release to program
    طبق تجربه سایر دوستان این مرحله هم تا پذیرش نهایی حدود یک ماه طول میکشه

نقل قول نوشته اصلی توسط violet1978 نمایش پست ها
    سلام
    من تقریبا یک ماه و نیم پیش برای ترم زمستان Mengمهندسی شیمی اپلای کرده بودم دانشگاه western university of ontario حدود دو هفته پیش پذیرش اولیه دانشگاه وسترن برام اومد و رفت برای بررسی دانشکده مهندسی شیمی
    الان برام زده release to program
    طبق تجربه سایر دوستان این مرحله هم تا پذیرش نهایی حدود یک ماه طول میکشه
    بله،براي من هم همينطور بود اما توي ايميلي كه به من زدن گفته پروسش حداكثر تا 4 ماه طول ميكشه تا نتيجه ي نهايي مشخص بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd1366 نمایش پست ها
    سلام، من برای ترم ژانویه دانشگاه کارلتون اقدام کردم، ولی هنوز هیچ بررسی نکردن مدارک رو.

کسی تجربه ای داره که برای پذیرش ژانویه، منطقیش اینه که چه زمانی جواب پذیرش رو بدن؟ الان باید نگران باشم که بررسی نشده اطلاعاتم، یا اینکه یکی دو ماه دیگه هم ممکنه طول بکشه بررسی و جواب، و کاملا عادیه این روال؟
    سلام منم واسه ژانویه درخواست دادم اما متاسفانه هنوز ادمیشنم جوابش نیومده. به من گفتن اگه تا آخر اکتبر هم اپلای بشی بازم سه ماه واسه ویزا وقت داری.. واقعا منم نگرانم چقدر طول میکشه این پذیرش. ایشالله خدا کمکمون کنه🙏🙏

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)