صفحه 2 از 55 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

پیش فرض پاسخ : چگونگی و زمان اعلام نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا

سلام .كسي هست كه براي دانشگاه Memorial اپلاي كرده باشه يا داره اونجا درس مي خونه .من اپلاي كردم گفتن تا اواخر Febجواب مي ياد ولي هنوز نيومده هر چي ايميل و تماس مي گيرم جواب نمي دن بايد چي كار كنم؟

پیش فرض )))-------->>> زمان اعلام نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا؟؟؟؟؟

سلام
    من سه ماه میشه که برای Waterloo, Western Ontario, Alberta (دکتری) اپلای کردم، ولی خبری نشده، تا جایی که متوجه شدم جواب خیلی از دانشگاه های امریکا داره میاد ولی کمتر کسی از کانادا جواب گرفته. کسی میدونه حدوداً جوابها کی میاد؟ مردیم از استرس!!! :'( بهشون email بزنیم و نتیجرو بپرسیم ضایع نیست؟
    راستی من رشتم برقه!

سلام
    من concordia va carleton اپلای کردم concordia که یک هفتست که جواب داده به نظرم هیچ ایرادی نداره email بزنیم بپرسیم و بارها این کارو کردم این حق ماست که بدونیم کی جواب می دن!
    Noc no.2151,Application Send: 23 December 2011, Application Received in Sydney: 30 December 2011,File no.: 23 February 2012, In Process: 18 April 2013,Medical:30 May 2014 Update Send: 14 June 2014 Pass Request:31 July 2014

Junior Member

سلام
    من از کلگری یه پذیرش اومده برام و تا ۲۰ آوریل وقت دارم تائید کنم.
    (ms computer science
    18000 $
    5000 tuition waiver(

برای دانشگاهای sfu toronto ubc waterloo alberta هم اپلای کردم. ولی‌ جوابشون نیومده! حالا باید چیکار کنم؟
    منتظر جواب اونا بمونم؟ کی جواب میدان؟ راستش حیفم میاد الان اینو تائید کنم ممکنه از اونا یکی‌ بهتر برام بیاد!

می‌شه از این کلگریه وقت بگیرم ؟؟ ضایع نیست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

اینطور که من مشورت کردم باید همه رو Confirm کنی و در آخر بهترینشو انتخاب کنی. راه دیگه ای نیست.
    در آخر می تونی اگه با استادی هماهنگ کردی ازش عذر بخوای و بگی پذیرش بهتری داری.

راستی من هم کلگری اپلای کردم و انگار خبری ازش نیس.
    شما اونجا استادی داشتی؟

در مورد Windsor هم نتیجه خیلی ها از جمله من اومده.

Junior Member

یعنی‌ می‌شه همه رو confirm کرد؟ مشکلی‌ پیش نمیاد؟ من خیلی‌ نگران این که بقیه رو از دست بدم بودم!

کسیم این کارو کرده؟؟ گیر ندن؟؟ : اصلا مشکل این که چند جا رو قبول کنیم چیه؟؟؟

راستش من با استادش از قبل هماهنگ کرده بودمو به محض اینکه مدارکم کامل شد طی‌ چنتا email توی یکی‌ دو هفته نتیجه رو گفتن بهم.

اما کلا انگار حساب کتاب نداره کلگری!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_reza
    یعنی‌ می‌شه همه رو confirm کرد؟ مشکلی‌ پیش نمیاد؟ من خیلی‌ نگران این که بقیه رو از دست بدم بودم!

کسیم این کارو کرده؟؟ گیر ندن؟؟ : اصلا مشکل این که چند جا رو قبول کنیم چیه؟؟؟

راستش من با استادش از قبل هماهنگ کرده بودمو به محض اینکه مدارکم کامل شد طی‌ چنتا email توی یکی‌ دو هفته نتیجه رو گفتن بهم.

این موضوع قبلا بحث شده که شاید برای شما مشکلی پیش نیاد ولی شانس رواز چند نفر دیگه که صلاحیت داشتند میگیرید و نظر استاد ها رو در مورد دانشجوهای ایرانی تغییر میدید
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

بله همونطور که گفتن روی نظر استید تاثیر می ذاره ولی به نظر من با توضیح دادن شرایط میشه به استاد فهموند که کار درستی کردی

من وقتی به اساتید کلگری mail میزدم میگفتن باید پروندت در admission office بررسی بشه اول.
    روی این حساب کلا بیخیال هماهنگ کردن با اساتید شدم.
    الان هم به نظرم سر کارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    این موضوع قبلا بحث شده که شاید برای شما مشکلی پیش نیاد ولی شانس رواز چند نفر دیگه که صلاحیت داشتند میگیرید و نظر استاد ها رو در مورد دانشجوهای ایرانی تغییر میدید
    با شما کاملا موافقم این کار از نظر اخلاقی به هیچ وجه درست نیست شما کارت راه می افته میری ولی فکر آیندگان رو هم بکنید که بعد از شماوارد این راه میشن و دید اساتید نسبت به خودتون و هم دیگر دانشجویان ایرانی خراب میشه
    (ببخشید کمی خارج از بحث بود )
    اینجا رو هم ببینید در این مورد صحبت شده که شاید برای خودتون هم مشکل ایجاد کنه
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,4965.0.html
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

Senior Member

به Graduate Coordinator ایمیل بزنید و بهش موضوع رو بگید، بگید اگر ممکنه یه مقدار این ددلاین رو برای شما تمدید کنن، اگر جوابشون منفی بود (که احتمالش خیلی کمه)، تا دو سه روز مونده به ددلاین صبر کن، 15 یا 16 آوریل، اون موقع تایید کن، و بعداً هم اگر خواستی ریجکت کنی، در اولین فرصت این مورد رو بهشون اطلاع بده. در این صورت اگر بعداً ریجکت کردی می تونی به استاد توضیح بدی که دلیلت چی بوده.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)