صفحه 21 از 55 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

-مهندسی مکانیک
    2- Uinv of Toronto
    3- Toefl iBT 96, GRE V:380 Q:770 AW:3.0
    Tution & fees+ 15000$/year-4
    3 ISI Published+ 2 Submitted-5
    6-لیسانس امیرکبیر 15.56 ،فوق لیسانس تهران 18.30

Junior Member

سلام ، دو روز پیش از دانشگاه کنکوردیا یه ایمیل پذیرش برای من اومده برای رشته ی computer science ، اما هیچ صحبتی از فاند و اینا نکرده . من نمیدونم الان قضیه چیه ؟ میشه راهنماییم کنید چی کار باید بکنم ، ینی الان باید تو دانشگاه یه استادی پیدا کنم که به من فاند بده واینا ؟ پس این پذیرش به چه درد میخوره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط هما نمایش پست ها
    سلام ، دو روز پیش از دانشگاه کنکوردیا یه ایمیل پذیرش برای من اومده برای رشته ی computer science ، اما هیچ صحبتی از فاند و اینا نکرده . من نمیدونم الان قضیه چیه ؟ میشه راهنماییم کنید چی کار باید بکنم ، ینی الان باید تو دانشگاه یه استادی پیدا کنم که به من فاند بده واینا ؟ پس این پذیرش به چه درد میخوره ؟
    با سلام خدمت شما
    حدس شما درسته. با توجه به نامه دانشگاه میشه نتیجه گرفت که شما از طرف Admission Committee به عنوان Potential Applicant انتخاب شدید. شما باید هرچه ذودتر با استاد(های) دلخواهتون تماس بگیرید و ببینید ایا پوزیشن خالی دارن یا نه. موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط abed123 نمایش پست ها
    ممنون بابت جوابتون من منظورم اینه که برم اونجا کلاس زبان و بعد از گرفتن مدرک زبان بعد دانشگاه ثبت نام کنم . یعنی اینجوری برا لیسانس نمیشه؟ و منظورم از 40 تومن تقریبا ماهی 4 تومن ساپورت میشم مگه چقدر خرج داره؟
    اینطور که دوستان اینجا میگویند گرفتن ویزای کانادا با پذیرش زبان مشکل است. شما اگر کلا 40 تومن دارید برای تمام دوره زبان و لیسانس (فرض کنیم یکسال زبان و چهارسال لیسانس یا دو سال اگر واحدهای فوق دیپلمتون رو قبول کنند) خوب طبعا کافی نخواهد بود.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط هما نمایش پست ها
    کنکوردیا چند دوره مختلف برای کامپیوتر داره with thesis و without thesis یا course-based. اگر در دوره course based قبول شده باشید تز و سوپروایزر نداره و فاند هم نمیدهند. عنوان دقیق رشته قبولی تون چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. University of Tehran

بچه ها تا حالا شده کسی برای دانشگاه های Waerloo, Western Ontario و UBC اپلای کرده باشه و هیچ جوابی نگرفته باشه؟ یعنی نه ریجکت نه اکسپت؟ مخصوصا" اگه با استادی از قبل هماهنگ نکرده باشی؟

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh314 نمایش پست ها
    بچه ها تا حالا شده کسی برای دانشگاه های Waerloo, Western Ontario و UBC اپلای کرده باشه و هیچ جوابی نگرفته باشه؟ یعنی نه ریجکت نه اکسپت؟ مخصوصا" اگه با استادی از قبل هماهنگ نکرده باشی؟
    western ontario به من هم هنوز جواب نداده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

من امروز از Western ontario جواب گرفتم، admission. ولی یه سوال داشتم. استادی که قبلا از این دانشگاه با من مصاحبه کرده بود گفته بود که من به دانشجوهام فلان مقدار فاند می دم که شامل tuition و هزینه زندگی می شد. تو این مدت هم خود استاده پیگیر اپلیکیشنم بود. ولی توی نامه offer of admission و letter of acceptance که امروز توی پرفایلم دیدم هیچی در مورد فاند ننوشته بود. حتی تو letter of acceptance جلوی قسمت RA/TA نوشته بود N/K . حالا نمیدونم استاد بیخیال فاند دادن شده یا مقدار فاند تو یه نامه دیگه مشخص میشه؟!! کسی هست که بتونه راهنماییم کنه؟ تو نامه ای که با پست میاد باید مقدار فاند مشخص شده باشه، نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط gsalehipour نمایش پست ها
    حالا نمیدونم استاد بیخیال فاند دادن شده یا مقدار فاند تو یه نامه دیگه مشخص میشه؟!! کسی هست که بتونه راهنماییم کنه؟
    بله بهترین کسی که میتونه راهنمائیتون کنه استاد خودتونه. از خودش بپرسید.

Junior Member

Master of Applied Computer Science-course

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)