صفحه 3 از 55 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی و زمان اعلام نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا

دوستان سلام

من براي SFu اقدام كرده بودم. هنوز ايميل يا نامه اي به دست من نرسيده اما توي سايت application دانشگاه وقتي وضعيت apply خودم را چك كردم. ميگه ادميشن شما پذيرفته شده . اگر مي خواهي قبول كن و بايد 100 دلار دپازيت بدي. حالا سئوال من اينه كه اگر فاند داشته باشم همونجا مي گن يا توي نامه معلوم مي شه در ضمن تازه همين پريروز آدرس پستي صحيحمو ازم با ايميل پرسيدن يعني بايد وايسم تا نامه با پست بياد

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_reza
    سلام
    من از کلگری یه پذیرش اومده برام و تا ۲۰ آوریل وقت دارم تائید کنم.
    (ms computer science
    18000 $
    5000 tuition waiver(

برای دانشگاهای sfu toronto ubc waterloo alberta هم اپلای کردم. ولی‌ جوابشون نیومده! حالا باید چیکار کنم؟
    منتظر جواب اونا بمونم؟ کی جواب میدان؟ راستش حیفم میاد الان اینو تائید کنم ممکنه از اونا یکی‌ بهتر برام بیاد!

می‌شه از این کلگریه وقت بگیرم ؟؟ ضایع نیست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    این دانشگاهها سری اول پذیرشهای کامپیوتر رو دادند. (alberta , ubc از اواخر فوریه ,waterloo از اوایل مارس و toronto از نیمه مارس شروع کردند پذیرشهای فوق کامپیوترو دادن) اگه تا حالا جوابی ازشون ندارید احتمالا توی لیست انتظارید، که در این صورت از 15 آوریل به بعد (که فرصت جواب دادن بچه هایی که از این دانشگاهها پذیرش دارند هست) ممکنه ازشون پذیرش بگیرید (اگه بقیه رد کنند) که قطعیتی متاسفانه در این مورد وجود نداره.

اصلا ضایع نیست که از کلگری وقت بگیرید (حتما این کارو بکنید).

موفق باشید.

Junior Member

بچه ها جریان این دپازیت چیه و چطوری باید پرداخت کرد؟ همه دانشگاههای کانادا برا پذیرش باید بهشون داد؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

سلام دوستان عزیز
    می خواستم بدونم کسی از دوستان برای دکتری برق از دانشگاه waterloo پذیرش گرفته تا حالا؟ اگه هست، لطفا بگید جواب رو از استادی که قرار بود با اون کار کنید گرفتید یا در پروفایلتون در سایت دانشگاه مشاهده کردید؟
    می شه بگید تا کی باید جواب دانشگاه ها بمونیم.چون من از چندتا دانشگاه نه پذیرش گرفتم و نه ریجکت شدم
    امیدوارم سوالمو در پست اشتباهی نپرسیده باشم.
    مرسی از لطفتون
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123
    سلام دوستان عزیز
    می خواستم بدونم کسی از دوستان برای دکتری برق از دانشگاه waterloo پذیرش گرفته تا حالا؟ اگه هست، لطفا بگید جواب رو از استادی که قرار بود با اون کار کنید گرفتید یا در پروفایلتون در سایت دانشگاه مشاهده کردید؟
    می شه بگید تا کی باید جواب دانشگاه ها بمونیم.چون من از چندتا دانشگاه نه پذیرش گرفتم و نه ریجکت شدم
    امیدوارم سوالمو در پست اشتباهی نپرسیده باشم.
    مرسی از لطفتون
    سلام

waterloo امسال اساتید خیلی قبل از اینکه کارای رسمی پذیرش انجام بشه (وضعیت quest بروز بشه و ایمیل بزنند بهتون) خبرهای پذیرش رو داشتند. به استادی که به عنوان supervisor احتمالیتون باهاش در تماس بودید، میل بزنید و بپرسید، امکان داره که پذیرش گرفته باشید ولی ایمیلش خیلی بعد بیاد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

مرسی از جوابتون. ازش بپرسم نتیجه چی شد؟
    راستش نمی دونم چی باید به استاده بگم :-X

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123
    مرسی از جوابتون. ازش بپرسم نتیجه چی شد؟
    راستش نمی دونم چی باید به استاده بگم :-X
    بله نباید مشکلی داشته باشه اینکار. من میل زدم گفتم که یک full fund offer از یک دانشگاه پایین تر دارم که باید ظرف همین چند روز جواب بدم ولی طبیعتا waterloo رو ترجیح میدم (واقعا همین طور بود) برای همین برای تصمیم گیری میخوام حتما جواب waterloo رو قبل از جواب دادن بدونم، ایشون هم گفتن پذیرش گرفتی اینجا، مدت زمان نسبتا قابل توجهی بعدش پروفایلم بروز شد و دانشکده ایمیل زد.

موفق باشید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

مرسی از راهنماییتون. باشه. بهش ایمیل می زنم.
    من هنوز 2-3 جای دیگه هم اپلای کردم که جواب ندادم، خیلی بده که بخوام به دروغ بگم آفر دارم. یه ایمیل ساده می زنمو می گم که نتیجه چی شد! فقط امیدوارم بهش بر نخوره.
    باز هم بابات راهنمایی هاتون ازتون ممنونم.

Junior Member

last 1370 جان
    میخواستم ببینم نامه پذیرش رو با پست عادی برات فرستادن یا courier? چند روزه دستت رسید؟
    برا چه رشته و چه مقطعی پذیرش گرفتی؟ فاند هم دادن؟
    بعد از قبولی گفتن دوباره مدارک رو براشون پست کنی یا گفتن ببری همونجا اصل
    مدرکت رو بهشون بدی؟
    چون قبلا که فقط فایل گرفتن با quest

to majidi123:
    خواهش میکنم، ولی اصلا منظورم این نبود که دروغ بگید که پیشنهاد دارید. این عین تجربه خود من بود که از جای دیگه ای پیشنهادی داشتم که زمانی که به استاد واترلو میل زدم و وضعیت رو پرسیدم چند روز بیشتر از مهلتی که میتونستم به اونا جواب بدم باقی نمونده بود. (همه چیز کاملا منطبق بر واقعیت بود)

to hamidziba:
    نه با پست TNT فرستاده بودند و سریع رسیده بود. (تاریخی که روی نامه خورده بود با زمانی که من بسته رو تحویل گرفتم فکر کنم بین 10 تا 20 روز فاصله داشت.) پذیرش من فول فاند بود و مدرک رو هم میخواستن: (همونطور که گفتید روی quest فقط اسکن شده اش رو میشد upload کرد)
    Send an official transcript and degree certificate in English, approved and stamped by the Ministry of Science...and including a copy of the transcript and degree certificate in Farsi...
    که البته بچه های سال پیش میگفتن این مدرک فارسی رو هیچ وقت ازشون نخواستن.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)