صفحه 35 از 55 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer & Software Engineering at University of Waterloo

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

نقل قول نوشته اصلی توسط TGIF نمایش پست ها
    من 3تا دانشگاه اپلای کردم هنوز از هیچ کدومشون پاسخی دریافت نکردم دیگه خیلی خسته کننده شده.
    دوست عزیز در پروسه اپلای کردن، مهم ترین مطلب اینه که خسته و نا امید نشین. ایمیل زدن و مکاتبه کردن به استاد رو از روز اولی که تصمیم به اپلای می گیرین، تا روز آخری که تکلیف تون مشخص می شه، باید مرتب انجام بدین. ایمیل خوب و کار شده زدن هم خیلی مهمه. ضمن اینکه در می کنم الان با اوضاع قیمت دلار سخته که آدم جاهای زیادی اپلای کنه، ولی 3 تا دانشگاه اپلای کردن زیاد نیست که انتظار داشته باشین، زود جواب بگیرین.

Junior Member

درود دوستان
    من حدود سه ماه برای Master of Building Science دانشگاه Ryerson در تورنتو اپلای کردم، جواب هنوز نیومده، البته گفتن حتی اگه قبول هم نشم اطلاع می دن.
    تو این مدت هم چندین بار ایمیل زدم می گن تحت بررسیه و تابستان جواب مدن، کسی هست از دوستان که این دانشگاه اپلای کرده باشه یا اطلاعی در مورد زمان اعلام نتایجش داشته باشه؟
    ممنون می شم .

Member Elena85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

منم ازین دانشگاه هنوز جوابی نگرفتم
    البته از جای دیگه پذیرشم اومده. باید دنبال استاد باشید و از طریق استاد کارتون رو پیگیری کنید و اگر بذارید به حال کمیته پذیرش حالا حالاها جوابی نمیگیرید. یه وقتی هست که شما از نظر دانشگاه اوکی هستید ولی استادی نیست که شما دانشجوش باشید، راهش اینکه خیلی زیاد ایمیل بزنید و استاد پیداکنید. سعی کنید از استاد بخواهید باتون مصاحبه کنه. مصاحبه معجزه میکنه. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط monik نمایش پست ها
    درود دوستان
    من حدود سه ماه برای Master of Building Science دانشگاه Ryerson در تورنتو اپلای کردم، جواب هنوز نیومده، البته گفتن حتی اگه قبول هم نشم اطلاع می دن.
    تو این مدت هم چندین بار ایمیل زدم می گن تحت بررسیه و تابستان جواب مدن، کسی هست از دوستان که این دانشگاه اپلای کرده باشه یا اطلاعی در مورد زمان اعلام نتایجش داشته باشه؟
    ممنون می شم .

نقل قول نوشته اصلی توسط moorara نمایش پست ها
    دوست عزیز در پروسه اپلای کردن، مهم ترین مطلب اینه که خسته و نا امید نشین. ایمیل زدن و مکاتبه کردن به استاد رو از روز اولی که تصمیم به اپلای می گیرین، تا روز آخری که تکلیف تون مشخص می شه، باید مرتب انجام بدین. ایمیل خوب و کار شده زدن هم خیلی مهمه. ضمن اینکه در می کنم الان با اوضاع قیمت دلار سخته که آدم جاهای زیادی اپلای کنه، ولی 3 تا دانشگاه اپلای کردن زیاد نیست که انتظار داشته باشین، زود جواب بگیرین.
    واقعا همینطور هست و خیلی هم شانسیه. من خودم حدود یک سال فقط کارم شده بود اپلای کردن در صورتی که خانومم با همون اولین ایمیل تونست از دانشگاه UQAM پذیرش بگیره. و بعدش من هم با استاده صحبت کردم و گفت که منم رو میتونه بگیره. دانشگاه فرانسه زبان هست و پذیرشش هم خیلی راحته اگه استاد گیر بیارین. اونهایی که نتونستن پذیرش بگیرن پیشنهاد میکنم این دانشگاه رو ببینن مخصوصا علوم پایه رشته های ریاضی علوم کامپیوترو شیمی بیوشیمی... من تازه رسیدم اینجا و دوستانی که میخوان از اینجا پذیرش بگیرن میتونن فایل هاشون رو به من ایمیل کنن من اینجا براشون اپلای کنم تا پول پست رو دیگه ندن. چون من خودم فقط با کپی مدارکم پذیرش گرفتم وحتی خانومم مدرک فوق لیسانسش موقت بود!

سلام
    بچه ها به نظرتون واسه چه دانشگاهایی بدون استاد اپلای‌ کنم؟ خوندم که بچه ها واسه مکمستر بدون استاد اپلای‌ کردن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1988 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها به نظرتون واسه چه دانشگاهایی بدون استاد اپلای‌ کنم؟ خوندم که بچه ها واسه مکمستر بدون استاد اپلای‌ کردن
    به رزومه تون بستگی داره، مثلا اگر معدل لیسانس 17، معدل فوق 18.5 و چند مقاله دارین. بدون استاد اپلای کنین (به عنوان مثال گفتم)

در هر صورت کسی که همچین رزومه ای داشته باشه، راحتتر استاد هم میتونه پیدا کنه و در نتیجه بدون استاد احتمالش کمه که اپلای کنه.

در نتیجه با هر رزومه ای به نظرم بهتره اول دنبال استاد بگردین

IELTS 6.5
    GPA BS: 16
    GPA MS: 18.32
    IEEE 1- Springer Journal 1- Springer chapter book 1- ISI joiurnal 1- Non-ISI 1- Domestic Conf 1-

where do you think I can apply now? would you please suggest some where please?

سلام. لیسانس دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل ۱۴.۶ و رشته مهندسی کامپیوتر. تافل ۹۵ هم دارم. میشه بگید چه شانسی دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط prance_hell نمایش پست ها
    سلام. لیسانس دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل ۱۴.۶ و رشته مهندسی کامپیوتر. تافل ۹۵ هم دارم. میشه بگید چه شانسی دارم؟
    دوست عزیز دنبال چی می‌گردین؟ دنبال یه فرمول که بگه شما خارج می‌رین یا نه؟! شانس هیچ کس صفر نیست و هر کس با هر شرایطی می‌تونه پذیرش و فاند بگیره. اگه الان کسی به شما بگه شانس خوبی دارین یا بگه شانس زیادی ندارین، هیچکدوم به شما کمک نمی‌کنه و اطمینان خاطر نمی‌ده. باید شروع کنید به تلاش کردن، مکاتبه کردن با استادها، رزومه خوب درست کردن و ... . این دست کارهاست که شانس شما رو بالا می‌بره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1988 نمایش پست ها
    IELTS 6.5
    GPA BS: 16
    GPA MS: 18.32
    IEEE 1- Springer Journal 1- Springer chapter book 1- ISI joiurnal 1- Non-ISI 1- Domestic Conf 1-

where do you think I can apply now? would you please suggest some where please?

شما وضعیت خیلی خوبی دارین و شانس بالایی واسه پذیرش و فاند خوب خواهید داشت. دست شما بازه ولی اینکه کجا اپلای کنید بستگی به این داره که چه استادی و کجا رو پیدا کنید که در زمینه کاری اون فعالیت کنید. فاکتورهای مثل آب و هوا و بزرگ بودن یا نبودن شهر محل تحصیل هم در الویت های بعدی هستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)