صفحه 37 از 55 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

نقل قول نوشته اصلی توسط johnywalker3 نمایش پست ها
    منم آیلتسم Dec 2013 منقضی می شه. اگه احیانا 1 درصد به ترم بعد (ژانویه) هم نرسیم، اگه با دیفر مجدد موافقت کنن واسه دانشگاه باید مدرک جدید بدیم؟ اگه موافقت نکنن و بخوایم دوباره اپلای کنیم که باید حتما دوباره آیلتس بگیریم.
    شما که خدا رو شکر مشکلت حل شد. ولی وقتی دانشگاه نامه دیفر میده یعنی اینکه شما رو با همون شرایط پذیرفتن دیگه! اگه مشکلی بود قاعدتا نباید دیفر رو قبول میکردن!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    ( سيستم نذاشت بهت امتياز بدم) آقا ممنونم و تبريك واسه پذيرش، ايشالا ژانويه اونجا هستي،

راستش استراليا اينطوري نيست، اينو ميدونم، البته من همه دانشگاههاشو سرچ نكردم ولي بودن اونايي كه اينو صريحا اعلام كرده بودن كه مدرك زبان بايد روز شروع كلاسها معتبر باشه، تو آمريكا هم مشكلي نيست، البته باز هم همشو نميگم
    مثل اینکه تو امریکا میتونه مشکل ساز بشه http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1348973

نقل قول نوشته اصلی توسط h_lotfi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمیدونم چه اتفاقی افتاد که ظرف 3 روز همه سنترهای تهران پر شده و من امروز که میخواستم برای iBT ثبت نام کنم دیدم فقط دو تا تاریخ 17 و 24 نوامبر در امیربهادر باقی مونده و تا به خودم جنبیدم اونها هم پر شد! توضیح اینکه من قبلا آزمون تافل دادم و پذیرش هم دارم اما چون برای ویزا دیر کلییر شدم، دانشگاه مجبور به دیفر کرد و گفت چون تا اون موقعی که میای اعتبار دو سال تافلت میگذره باید یک نمره جدید ارائه کنی.
    به هر حال الان سوالم اینه که:
    1- با این وضع ممکنه که آزمون دیگری برگزار کنند به صورت فوق العاده؟ و اگر جواب مثبته، مثلا برای چه تاریخی ممکنه اضافه بشه؟
    2- از سنترهای شهرهای دیگه خصوصا آمل و زنجان که به تهران نسبتا نزدیک تر هستند اطلاعاتی دارید؟ اینکه محیطشون چطور هست و ... و کلا کدوم شهرها رو پیشنهاد میکنید؟
    با تشکر قبلی
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Junior Member

سلام
    نمیدونم به این تاپیک مربوطه یا نه!
    دوستان من یه مشکلی دارم. من دو تا پذیرش خوب داشتم و چون فاند یکی قطعی نبود اون یکی دیگرو (دانشگاه اول) هم قبول کردم و با استادش هم اکی کردم. ولی وقتی دیدم دومی فاندش بهتره و همه چیزش خوب برای ویزا هم همونو فرستادم. حالا موندم با اون اولی چیکار کنم! استادش هم منتظرمه. چجوری بگم نمیخوام که بد نباشه؟ فعلا ویزا شدم. تا الان همش میگفتم اگه ویزام نیومد و خواستم دوباره بفرستم و شاید یه تصمیم دیگه ای گرفتم! الان که دیگه تقریبا قطعیه و احتمال ریجکتمم نیست دیگه، درسته؟
    این اولی به نمره ی زبانم ایراد گرفت و گفتن یه تافل دیگه بده. میتونم رو این قضیه مانور بدم؟ ممنون میشم دوستانی که تجربه ی مشابهی داشتم راهنماییم کنند.
    مرسی

دوستان کسی درمورد زمان علم نتایج Western یونیورسیتی خبر داره PhD. CIVIL

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in civil engineering at Western University

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2800 نمایش پست ها
    دوستان کسی درمورد زمان علم نتایج Western یونیورسیتی خبر داره PhD. CIVIL
    سلام،
    من از ژانویه منتظر دریافت Offer letter هستم، تازه امضا هاش تموم شده (استادم بهم خبر داده) با این حساب شما خودت براورد کن ببین کی میاد نتیجه ها

سلام
    برای من یک وقت مصاحبه تعیین شده ولی من نمی خوام این دانشگاه رو برم... به نظرتون مصاحبه رو برم بعدا بگم نمیام...یا نه الان ایمیل بزنم بگم که نمی خوام بیام.... تو متن ایمیل به نظرتون چی بگم که خیلی مودبانه درخواستشون رو رد کنم ......
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_k نمایش پست ها
    سلام
    برای من یک وقت مصاحبه تعیین شده ولی من نمی خوام این دانشگاه رو برم... به نظرتون مصاحبه رو برم بعدا بگم نمیام...یا نه الان ایمیل بزنم بگم که نمی خوام بیام.... تو متن ایمیل به نظرتون چی بگم که خیلی مودبانه درخواستشون رو رد کنم ......
    با تشکر
    به نظر من مصاحبه رو شرکت کنید. تجربه خوبیه. از طرفی شاید مصاحبه 1% نظرتون و عوض کرد. فکر میکنم پروفشنالش اینه که بعد از مصاحبه و آفر، از وقت و پیشنهادشون تشکر کنید و رد کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Ethics, KU Leuven

دوستان یک سوال خیلی فوری: من دانشگاه تورنتو اپلی کرده ام امروز امیل زدم به ادمیشن افیس گفتند که ما هفته اینده برای شما افر می فرستیم.. این جمله یعنی این که من قبول شدم؟ این رو نوشته
    Yes, I have received your email. The dean was away for a few days. You should receive an offer sometime next week.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط faghanipour نمایش پست ها
    دوستان یک سوال خیلی فوری: من دانشگاه تورنتو اپلی کرده ام امروز امیل زدم به ادمیشن افیس گفتند که ما هفته اینده برای شما افر می فرستیم.. این جمله یعنی این که من قبول شدم؟ زود جواب بدین دارم میمیرم از کنجکاوی....
    این رو نوشته
    Yes, I have received your email. The dean was away for a few days. You should receive an offer sometime next week.
    بله اینطور بنظر میرسه. حالا یکهفته دیگر هم دندان روی جگر بگذارید و کنجکاوی را تحمل کنید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faghanipour نمایش پست ها
    دوستان یک سوال خیلی فوری: من دانشگاه تورنتو اپلی کرده ام امروز امیل زدم به ادمیشن افیس گفتند که ما هفته اینده برای شما افر می فرستیم.. این جمله یعنی این که من قبول شدم؟ این رو نوشته
    سلام من هم برای تورنتو اپلای کردم(سیویل) ایمیل زدم به آفیس منیجر یه ایمیل دیفالت فرستاد که تا چند هفته دیگه جوابا میاد . منم منتظزم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)