صفحه 38 از 55 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

سلام.کسی می دونه نامه پذیرش چقدر طول می کشه که از کانادا به ایران برسه؟
    دانشگاه به من گفته که نامه رو 16 مارچ فرستادن و گفتن که به هیچ وچه نامه پذیرش به صورت ایمیلی فرستاده نمی شه.حالا می خوام بدونم حدودن چقدر طول می کشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -Western University-civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmatif نمایش پست ها
    سلام.کسی می دونه نامه پذیرش چقدر طول می کشه که از کانادا به ایران برسه؟
    دانشگاه به من گفته که نامه رو 16 مارچ فرستادن و گفتن که به هیچ وچه نامه پذیرش به صورت ایمیلی فرستاده نمی شه.حالا می خوام بدونم حدودن چقدر طول می کشه
    واسه من حدود 20 روزی شد

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoosh نمایش پست ها
    واسه من حدود 20 روزی شد
    خیلی ممنون که جواب دادید.
    یه سوال دیگه، با پست عادی فرستادن، یا پست به خودتون تحویل داد و امضا گرفت؟

Junior Member

سلام و نوروزتون پیروز

من اواسط ماه فوریه 2013 بیومتریک رو برای دکترا در University of Northern British Columbia سابمیت کردم. چند روز پیش یه استادی از دانشگاه Saskatchewan با بنده تماس گرفت و یه position جدید بهم پیشنهاد داد. می خواستم بدونم حالا من اگه بخوام اینoffer جدید رو قبول کنم با توجه به اینکه من اپلیکشن ویزام بر اساس اون offer اولی از UNBC سابمیت کردم آیا امکان تغییر وجود داره؟ شما چه پیشنهادی دارین؟

چون دیگه فرصت چندانی ندارم و برای جفتشون هم نیاز دارم که دیگه تا اواخر May اونجا باشم و تو این فرصت کم واقعا نمی دونم چه کاری بهتره. هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ولی چیزی که باعث میشه فکر کنم Saskatchewan ممکنه برام از UNBC بهتر باشه اینکه دانشگاه و شهر بزرگتریه و دکتراش بیشتر research based تا course based و اینکه Saskatoon از بین 200 تا شهر کانادا دارای رتبه 13 هست برای زندگی در صورتیکه Prince George, BC دارای رتبه 148 ام هستش. از نظر مالی هر دو 18,000 تا 20,000فاند دارند و زیاد فرقی ندارن.

پیشاپیش از پاسخ و لطف شما سپاسگذاری می کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -Western University-civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmatif نمایش پست ها
    خیلی ممنون که جواب دادید.
    یه سوال دیگه، با پست عادی فرستادن، یا پست به خودتون تحویل داد و امضا گرفت؟
    من وقتی آورد مسافرت بودم بعد 4 روز رفتم از پست گرفتم امضا کردم تحویل گرفتم فکر کنم پست عادی بود

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad-sh نمایش پست ها
    سلام و نوروزتون پیروز

من اواسط ماه فوریه 2013 بیومتریک رو برای دکترا در University of Northern British Columbia سابمیت کردم. چند روز پیش یه استادی از دانشگاه Saskatchewan با بنده تماس گرفت و یه position جدید بهم پیشنهاد داد. می خواستم بدونم حالا من اگه بخوام اینoffer جدید رو قبول کنم با توجه به اینکه من اپلیکشن ویزام بر اساس اون offer اولی از UNBC سابمیت کردم آیا امکان تغییر وجود داره؟ شما چه پیشنهادی دارین؟

چون دیگه فرصت چندانی ندارم و برای جفتشون هم نیاز دارم که دیگه تا اواخر May اونجا باشم و تو این فرصت کم واقعا نمی دونم چه کاری بهتره. هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ولی چیزی که باعث میشه فکر کنم Saskatchewan ممکنه برام از UNBC بهتر باشه اینکه دانشگاه و شهر بزرگتریه و دکتراش بیشتر research based تا course based و اینکه Saskatoon از بین 200 تا شهر کانادا دارای رتبه 13 هست برای زندگی در صورتیکه Prince George, BC دارای رتبه 148 ام هستش. از نظر مالی هر دو 18,000 تا 20,000فاند دارند و زیاد فرقی ندارن.

پیشاپیش از پاسخ و لطف شما سپاسگذاری می کنم.
    پرینس جورج احتمالاطبیعت زیباتری داره ولی ساسکاچوان بزرگتره و دانشگاهش هم بسیار بهتره. از نظر تغییر دانشگاه مشکلی نیست شما با همان study permit میتوانید در دانشگاه جدید ثبت نام کنید.

Junior Member Mathematician آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KNTU-Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    پرینس جورج احتمالاطبیعت زیباتری داره ولی ساسکاچوان بزرگتره و دانشگاهش هم بسیار بهتره. از نظر تغییر دانشگاه مشکلی نیست شما با همان study permit میتوانید در دانشگاه جدید ثبت نام کنید.

Dear Globe, As of Jun 1st, 2014 the CIC is changing study permit rules and our friend must register in the university he/she has gotten visa for and the study permit is issued only for that university. This makes the choice critical.
    ? Can you use your math knowledge in your life

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mathematician نمایش پست ها

Dear Globe, As of Jun 1st, 2014 the CIC is changing study permit rules and our friend must register in the university he/she has gotten visa for and the study permit is issued only for that university. This makes the choice critical.
    لطفا منبع این خبر هم مشخص می کنید. ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mathematician نمایش پست ها

لیست تغییرات پیشنهادی اینجاست. البته یک کمی مبهم است ولی فقط میگه که دانشگاه موردنظر باید از نظر اداره مهاجرت قابل قبول باشه. خودتون ملاحظه کنید چیزی در مورد اینکه Study permit فقط برای دانشگاه اول معتبره یا اینکه فقط باید در دانشگاه اول ثبت نام کرد ننوشته:
    http://www.cic.gc.ca/english/departm...2014-02-12.asp

بنظر من شاید بهتر باشه ایشون از خود اداره پذیرش دانشگاه این موضوع را سوال کنند..

Junior Member

سلام،
    آفر من یک روز هست که اومده، من باید چه مراحلی رو برای ثبت نام طی کنم؟ مدرک آفیشالم رو خواستن...اونو ترجمه کنم و ایشالا ویزام اومد پاشم برم بگم من اومدم ثبت نام؟ ممنون ازتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)