صفحه 39 از 55 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad-sh نمایش پست ها
    سلام و نوروزتون پیروز

من اواسط ماه فوریه 2013 بیومتریک رو برای دکترا در University of Northern British Columbia سابمیت کردم. چند روز پیش یه استادی از دانشگاه Saskatchewan با بنده تماس گرفت و یه position جدید بهم پیشنهاد داد. می خواستم بدونم حالا من اگه بخوام اینoffer جدید رو قبول کنم با توجه به اینکه من اپلیکشن ویزام بر اساس اون offer اولی از UNBC سابمیت کردم آیا امکان تغییر وجود داره؟ شما چه پیشنهادی دارین؟

چون دیگه فرصت چندانی ندارم و برای جفتشون هم نیاز دارم که دیگه تا اواخر May اونجا باشم و تو این فرصت کم واقعا نمی دونم چه کاری بهتره. هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ولی چیزی که باعث میشه فکر کنم Saskatchewan ممکنه برام از UNBC بهتر باشه اینکه دانشگاه و شهر بزرگتریه و دکتراش بیشتر research based تا course based و اینکه Saskatoon از بین 200 تا شهر کانادا دارای رتبه 13 هست برای زندگی در صورتیکه Prince George, BC دارای رتبه 148 ام هستش. از نظر مالی هر دو 18,000 تا 20,000فاند دارند و زیاد فرقی ندارن.

پیشاپیش از پاسخ و لطف شما سپاسگذاری می کنم.

سلام ... من هم از ساسکاچوان پذیرش گرفتم ولی از بقیه راجع بهش چیزی نشنیدم فقط سرچ شخصی خودم بوده...ممنون می شم اگه در مورد این که research base هست قدری توضیح بدین؟ یعنی تعداد کورسهاش از دانشگاههای دیگه کمتره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی معماری

سلام دوستان
    عید بر شما مبارک
    من و همسزم ویزای مهاجرت دریافت کردیم و می خواستم برای دانشگاه کلگری اپلای کنم
    الان آخرین ددلاین اش گذشته ما برای جولای لند می کنیم می خواستم ببینم الان می تونم اپلای کنم؟ یا اول باید آیلتس بگیریم بعد؟ یه سوال دیگه / کمک هزینه تحصیلی جایی ننوشته؟ برام خیلی مهمه
    ممنون میشم جواب بدین
    File No: 17 Oct 2010, CSQ: 26 jun 2012, FFN: 23 Aug 2012, Update from Paris: 14 Mai 2013 ,Medical: 8 Jan 2014
    , PR: 12 March 2014

Junior Member

سلام
    برای دانشگاههای کانادا اگه می خواین ساپورت مالی بشین، بهتره که با یه استادی هماهنگ کنین. بنابراین اول به استادا میل بزنین ببینین ظرفیت هاشون چجوریه! اگه یه استادی شما رو بخواد تقریبا همه چیز حلله!
    اگه نمره آیتلس خیلی خوب داشته باشین، توو پذیرشتون تاثیر بهتری میذاره.... ولی کسایی که بدون آیتلس، کاندیشنال پذیرش گرفتن هم مشاهده شدن.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای fall 2014 برای دانشگاه western Ontario اقدام کردم کسی میدونه نتایج کی اعلام میشود؟ ممنون

سلام
    شما رشتتون چیه؟

Junior Member

سلام دوستان ...من از دانشگاه نیو برانزویک کانادا یک اوارد 1500$ و یک بورس international differential fee به مبلغ 4212 $ گرفتم. و برای یک بورس 7000$ دلاری هم اپلای کردم. گویا در سال اول خبری از TA/RA نیست. کسی هست که اطلاعاتی از این دانشگاه داشته باشه و کمکم کنه که آیا پذیرش دانشگاه را اکسپت کنم و کمی از جیب هم خرج کنم و از سال دوم که خودمو نشون دادم TA بگیرم یا اینکه یک ترم دیفر کنم. رشته من علوم اجتماعی است .

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    لیست تغییرات پیشنهادی اینجاست. البته یک کمی مبهم است ولی فقط میگه که دانشگاه موردنظر باید از نظر اداره مهاجرت قابل قبول باشه. خودتون ملاحظه کنید چیزی در مورد اینکه Study permit فقط برای دانشگاه اول معتبره یا اینکه فقط باید در دانشگاه اول ثبت نام کرد ننوشته:
    http://www.cic.gc.ca/english/departm...2014-02-12.asp

بنظر من شاید بهتر باشه ایشون از خود اداره پذیرش دانشگاه این موضوع را سوال کنند..
    ghlobe , Mathematician:
    مرسی از راهنماییتون. با توجه به این قانون جدید و تعهد اخلاقی من به سوپروایزر اولی که باید بهش اطلاع بدم اگه نمی خوام برم نظرتون راجع به انجام تغییرات در تقاضانامه ویزام چیه چون من جدیدا اسک شدم برای 2 تا مدرک جدید (CV va SUPPLEMENTARY INFORMATION REQUEST FOR STUDENTS DESTINED TO CANADA که داخل فرم Intended field of activity in Canada , Intended supervisor in Canada, Financial source(s) for living expenses while in Canada را از من خواسته). حالا به نظرتون تو این مرحله تغییر بدم؟ اگه بخوام تغییر بدم باید دوباره هزینه های بیومتریک و اپلیکشن رو بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad-sh نمایش پست ها
    ghlobe , Mathematician:
    مرسی از راهنماییتون. با توجه به این قانون جدید و تعهد اخلاقی من به سوپروایزر اولی که باید بهش اطلاع بدم اگه نمی خوام برم نظرتون راجع به انجام تغییرات در تقاضانامه ویزام چیه چون من جدیدا اسک شدم برای 2 تا مدرک جدید (CV va SUPPLEMENTARY INFORMATION REQUEST FOR STUDENTS DESTINED TO CANADA که داخل فرم Intended field of activity in Canada , Intended supervisor in Canada, Financial source(s) for living expenses while in Canada را از من خواسته). حالا به نظرتون تو این مرحله تغییر بدم؟ اگه بخوام تغییر بدم باید دوباره هزینه های بیومتریک و اپلیکشن رو بدم؟
    شما که هنوز آفر رسمی از دانشگاه دریافت نکرده اید. بنابراین باید سوالات را بر اساس آفر قبلی جواب بدهید. با در نظر اینکه زمانی هم نمانده (گفتید باید می آنجا باشید) اگر آفر جدید آمد میتوانید وقتی وارد کانادا شدید به استاد اطلاع بدهید و به جای جدیدبروید. حالت جالبی نیست ولی بهرحال آفر آخرین لحظه بوده.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

من از آلبرتا پذیرش گرفتم، جزئیات پذیرش مثل فاند و... رو گفتن به ایمیلت به آدرس آلبرتا میفرستیم، وقتی لاگ این میکنم دوستان عزیزمون در گوگل میگن که تحریم هستی و نمیتونی وارد بشی نیاز به اون چیز شکن ها داره. دروازه آزاد و شبکه خصوصی مجازی کار نمیکنه واسم. دوستان راهنمایی میکنید؟
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mathematician نمایش پست ها

UoT has full funding ? If so, I would go for UoT. You have high chance to get Visa . You have chance using Ontario PNP to immigrate after graduation
    ... There isn't any funding for architecture students at all , unfortunately it will cost me around 36,000$ annually

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)