صفحه 43 از 55 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

توصیه من برا شما اینه که ارتباطت رو با استاد حفظ کنی
    مثلا یکی از راهها اینه که مقاله ها یا کتابی که بهش علاقه داری و از زمینه کاریش اطلاع داری بخونی و براش یه نظری بفرستی و بگی این رو خوندم و فکر کنم میشه رو این موردش کار کرد نظرت چیه یا .... اینجوری هم مطمین میشه پیگیری هم یادش نمیره! البته اگر بلدی وگرنه که بدتر میشه! در کل خوبه نشونه ای هست ولی کافی نیست. اینم بدون که تا آخرین لحظه امکان جایگزینی هست پس تلاش کن رابطت با استاد برقرار باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlyrtille نمایش پست ها
    مرسی...
    دپارتمان forestry مقطع دکتری...آخه استاده اینقدرررر برام کتاب و مقاله فرستاده و گفته بخونم، الان موندم یعنی اکسپت شدم یا سر کارم؟ :-)

نتیجه من از UBC اومد ریجکت شدم.جالبش اینجاست که استاده گفته بود حتما اپلای کن من میگیرمت.واقعا که انگار خلاف چیزی که میگن اونا هم اصلا به اخلاق معتقد نیستن و فقط قصدشون گرفتن اپلیکیشن فی بود.شاید اگه اوکی الکی نداده بود جایی دیگه اپلای میکردم.پولم وقتم و اعصابم رو الکی گذاشتم رو این کار

ApplyAbroad Guru

متاسفم دوست عزیز
    چه رشته ای بودید و برای چه گرایشی اپلای کرده بودید؟ نمره های زبان و معدل را کم نداشتید؟
    امیدوارم جای دیگری هم اپلای کرده باشید و نتیجه بگیرید به هر حال رنک و شرایط موقعیتی این دانشگاه رقابت شدیدی ایجاد میکند که در تصمیم گیری استاد بی تاثیر نیست.اگر مینیممها را هم نیاورده باشید که بعید است استاد کاری بتواند انجام دهد.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nanophysic64 نمایش پست ها
    نتیجه من از UBC اومد ریجکت شدم.جالبش اینجاست که استاده گفته بود حتما اپلای کن من میگیرمت.واقعا که انگار خلاف چیزی که میگن اونا هم اصلا به اخلاق معتقد نیستن و فقط قصدشون گرفتن اپلیکیشن فی بود.شاید اگه اوکی الکی نداده بود جایی دیگه اپلای میکردم.پولم وقتم و اعصابم رو الکی گذاشتم رو این کار

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    متاسفم دوست عزیز
    چه رشته ای بودید و برای چه گرایشی اپلای کرده بودید؟ نمره های زبان و معدل را کم نداشتید؟
    امیدوارم جای دیگری هم اپلای کرده باشید و نتیجه بگیرید به هر حال رنک و شرایط موقعیتی این دانشگاه رقابت شدیدی ایجاد میکند که در تصمیم گیری استاد بی تاثیر نیست.اگر مینیممها را هم نیاورده باشید که بعید است استاد کاری بتواند انجام دهد.
    موفق باشید
    من تمام شرایطم حتی بالاتر از مینیمم بود نمره زبان 6.5 میخواستن من 7 داشتم.معدل بالای 17 میخواستن من 17.73 بودم.حتما همینطور که شما میگید و رقابت خیلی شدید بوده

برای رشته فیزیک حالت جالمد اپلای کرده بودم
    ویرایش توسط amirho3ein : April 6th, 2015 در ساعت 02:12 AM

ApplyAbroad Guru

به نظرم میتونید یه ایمیل برای استاد تهیه کنید و بهش نامه ریجکت را بفرستید و بگید که با توجه به مکاتبات قبلی علاقه مند بودید که با ایشون کار کنید و نمیدونید علت این پاسخ دانشگاه چی بوده. شاید استاد دانشجو برنداشته این ترم ولی شما را بتونه معرفی کنه به کسی دیگه یا برای ترم دیگه ای در نظر بگیره و... در کل با نامه ریجکت برگشت سخت میشه اما شاید بشه برای بعد امیدوار موند...

نقل قول نوشته اصلی توسط nanophysic64 نمایش پست ها
    من تمام شرایطم حتی بالاتر از مینیمم بود نمره زبان 6.5 میخواستن من 7 داشتم.معدل بالای 17 میخواستن من 17.73 بودم.حتما همینطور که شما میگید و رقابت خیلی شدید بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    به نظرم میتونید یه ایمیل برای استاد تهیه کنید و بهش نامه ریجکت را بفرستید و بگید که با توجه به مکاتبات قبلی علاقه مند بودید که با ایشون کار کنید و نمیدونید علت این پاسخ دانشگاه چی بوده. شاید استاد دانشجو برنداشته این ترم ولی شما را بتونه معرفی کنه به کسی دیگه یا برای ترم دیگه ای در نظر بگیره و... در کل با نامه ریجکت برگشت سخت میشه اما شاید بشه برای بعد امیدوار موند...
    البته بد نیست ایمیلی بزنن ولی فکر نکنم که همچین کاری برای ایشون نتیجه ای داشته باشه! احتمال خیلی زیاد استاد اپلیکیشن پول رو نگاه کرده و یک نفر قویتر از ایشون رو برداشته! بد شانسی هست دیگه :|
    Doubt Kills More Dreams Than Failure Ever Will

ApplyAbroad Guru

با نظر شما موافقم
    در اینگونه موارد رقابت و شانس جایی برای اطمینان از نتیجه نمیگذارد متاسفانه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranNZ نمایش پست ها
    البته بد نیست ایمیلی بزنن ولی فکر نکنم که همچین کاری برای ایشون نتیجه ای داشته باشه! احتمال خیلی زیاد استاد اپلیکیشن پول رو نگاه کرده و یک نفر قویتر از ایشون رو برداشته! بد شانسی هست دیگه :|

ApplyAbroad Guru

هزینه دانشگاه رو از این مبلغ باید بدید البته
    فقط میدونید TA هم جز این مبلغ هست یا بعدا میشه جدا اپلای کرد براش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_dragoon نمایش پست ها
    سلام من مقاله نداشتم اما تمام پروژه ها و کارهای اکادمیک مرتبط روتو رزومه گذاشتم. gre هم داشتم ۳۱۷ واسه امریکا میخواستم اما ظاهرا جوابمو فعلا ندادن. ۳۳۰۰۰ فاند دارم که واسه زندگی و تحصیل یکساله تا مدت چهارسال تمدید میشه

سلام هنوز معلوم نیس گفته شاید TA هم باشه چون گفته یه پکیج فانده

ApplyAbroad Guru

پس احتمال زیاد شامل TA هم میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_dragoon نمایش پست ها
    سلام هنوز معلوم نیس گفته شاید TA هم باشه چون گفته یه پکیج فانده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)