صفحه 53 از 55 نخستنخست ... 343444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

نقل قول نوشته اصلی توسط Ncm_jln نمایش پست ها
    ممنونم ولي بزرگترين مشكل من اينجاست كه اشتباه كردم وكيل گرفتم.وكيلم زندايي دوستم هست و به طور جدي دنبال كارام نميره ٢٠٠٠ دلار هم يهشون دادم يه موقع احتياج ميشه.اگه من ايميل بزنم مشكلي پيش نمياد؟چون در واقع اونا الان من رو نميشناسن وكيلم رو ميشناسن.
    در صورتیکه با ایشون در تماس هستند از وکیلتون بخواین که اینکارو انجام بدن. پیگیر شین حتما. شما برای خدمتی که از ایشون دریافت می کنین پول دادین پس حتما این قضیه رو با ایشون مطرح کنین. موفق و شاد باشین.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Ncm_jln نمایش پست ها
    ممنونم ولي بزرگترين مشكل من اينجاست كه اشتباه كردم وكيل گرفتم.وكيلم زندايي دوستم هست و به طور جدي دنبال كارام نميره ٢٠٠٠ دلار هم يهشون دادم يه موقع احتياج ميشه.اگه من ايميل بزنم مشكلي پيش نمياد؟چون در واقع اونا الان من رو نميشناسن وكيلم رو ميشناسن.
    سلام دوست عزیز
    اگر براتون پیگیری کنن (که فکر میکنم وظیفشون همین باشه) شاید بتونن پذیرش و زودتر بگیرن. نمیدونم شما واسه چه مقطعی پذیرش گرفتین ولی اگر برای مستر یا دکتراست، استادتون میتونه کمک کنه تو این زمینه بهتون تا سریع تر نامه پذیرش و بدن.
    درباره ویزا هم هر احتمالی وجود داره، هر احتمالی! ولی شما باید همه مدارک و درست و هر چه زودتر بفرستین.

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال خیلی حیاتی دارم
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. یک ماه قبل بعد از اسکایپ با دستیاراستاد دانشگاه مونترال همونجا تو اسکایپ گفت تو رو توی گروهمون پذیرفتیمت. دو روز بعد هم ایمیل زد گفت با پروفسور جلسه داشتیم و خرسندیم تو گروهمون تو رو بپذیریم. ازش در مورد مقدار فاند پرسیدم گفت سالی 20000 تا هست به مدت سه سال که هزینه زندگی و شهریه ات رو کاور میکنه. علاوه بر اون دانشگاه اسکولارشیپ هایی داره که با توجه به رزومه تو حتما میگیری. زمانش رو بهت میگم. منشی دانشکده هم بهم ایمیل زد گفت شهریه دانشگاه سالی 26000 تا هست و هزینه زندگی سالی 11000 تا که مجموعا میشه 37000 تا. خانواده من گفتند بقیه اش رو ما میدیم مشکلی نیست. خلاصه من دو هفته قبل ایلای کردم. امروز دو تا نامه به زبان فرانس ایمیل کردند بهم. نامه اول عنوانش خوشامدگویی هست. و کلا یه صفحه هست گفته تو رو تو دانشگاه پذیرفتیم.
    نامه دوم دو صفحه هست . یه جدول برای شهریه زده و اول نامه گفته پذیرش تو مشروط به این شروط هست :

You must prove that you have obtained a scholarship for exemption of additional tuition fees for international students before April 30, 2018.

خب الان سوال من این هست که

1- من هیچ نامه ای مبنی بر اون فاندی که استادم گفته بود سالی 20000 تا بهت میدم به دستم نرسیده ایا باید برای اون به استادم ایمیل بزنم بهش بگم نامه فاند منو بدید برای ویزا احتیاج دارم ؟

2- ایا ممکنه تحصیلات تکمیلی در جریان فاند من از استاد نباشه و برای همین گفته اسکولارشیپی باید بگیری که تو رو معاف از پرداخت شهریه اضافی برای دانشجویان خارجی بکنه ؟؟ چون توی جدول شهریه ای که الان توی نامه هست شهریه کمتر از 26000 تا هست و 22000 تا هست که با این حساب فاند استادم فقط دو هزار تا رو پوشش نمیده. که اونم پولی نیستش اصلا. هزینه زندگی هم که خودم میدم. الان مشکل اینا اون دو هزار تا هست که گفتن اسکولارشیپ رو باید بگیری ؟

الان دوستان عزیز من باید چیکار کنم؟
    ممکنه اگر اسکولارشیپ رو برنده نشم دانشگاه دیگه منو ثبت نام نکنه ؟ چون میدونم اسکولارشیپ خیلی رقابتی هستش.

پیشاپیش ممنون از کمکتون

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa1392 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال خیلی حیاتی دارم
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. یک ماه قبل بعد از اسکایپ با دستیاراستاد دانشگاه مونترال همونجا تو اسکایپ گفت تو رو توی گروهمون پذیرفتیمت. دو روز بعد هم ایمیل زد گفت با پروفسور جلسه داشتیم و خرسندیم تو گروهمون تو رو بپذیریم. ازش در مورد مقدار فاند پرسیدم گفت سالی 20000 تا هست به مدت سه سال که هزینه زندگی و شهریه ات رو کاور میکنه. علاوه بر اون دانشگاه اسکولارشیپ هایی داره که با توجه به رزومه تو حتما میگیری. زمانش رو بهت میگم. منشی دانشکده هم بهم ایمیل زد گفت شهریه دانشگاه سالی 26000 تا هست و هزینه زندگی سالی 11000 تا که مجموعا میشه 37000 تا. خانواده من گفتند بقیه اش رو ما میدیم مشکلی نیست. خلاصه من دو هفته قبل ایلای کردم. امروز دو تا نامه به زبان فرانس ایمیل کردند بهم. نامه اول عنوانش خوشامدگویی هست. و کلا یه صفحه هست گفته تو رو تو دانشگاه پذیرفتیم.
    نامه دوم دو صفحه هست . یه جدول برای شهریه زده و اول نامه گفته پذیرش تو مشروط به این شروط هست :

You must prove that you have obtained a scholarship for exemption of additional tuition fees for international students before April 30, 2018.

خب الان سوال من این هست که

1- من هیچ نامه ای مبنی بر اون فاندی که استادم گفته بود سالی 20000 تا بهت میدم به دستم نرسیده ایا باید برای اون به استادم ایمیل بزنم بهش بگم نامه فاند منو بدید برای ویزا احتیاج دارم ؟

2- ایا ممکنه تحصیلات تکمیلی در جریان فاند من از استاد نباشه و برای همین گفته اسکولارشیپی باید بگیری که تو رو معاف از پرداخت شهریه اضافی برای دانشجویان خارجی بکنه ؟؟ چون توی جدول شهریه ای که الان توی نامه هست شهریه کمتر از 26000 تا هست و 22000 تا هست که با این حساب فاند استادم فقط دو هزار تا رو پوشش نمیده. که اونم پولی نیستش اصلا. هزینه زندگی هم که خودم میدم. الان مشکل اینا اون دو هزار تا هست که گفتن اسکولارشیپ رو باید بگیری ؟

الان دوستان عزیز من باید چیکار کنم؟
    ممکنه اگر اسکولارشیپ رو برنده نشم دانشگاه دیگه منو ثبت نام نکنه ؟ چون میدونم اسکولارشیپ خیلی رقابتی هستش.

پیشاپیش ممنون از کمکتون
    سلام دوست عزیز،
    نکته اول اینکه حتما باید نامه فاند و بهتون بدن، حتی اگر الان لازم نباشه برای گرفتن ویزا حتما لازمتون میشه. معمولا نامه فاند توسط دپارتمان داده میشه ( حداقل برای من که اینطور بود)
    درباره سوال دومتون هم با یه ایمیل ساده به همون استادیار یا استادتون میتونین ازشون راهنمایی بگیرین. البته شاید اینجا هم کسی تجربه مشابه داشته باشه و بتونونه کمک بیشتری بکنه.

موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر- دانشگاه امیرکبیر

سلام
    تبریک میگم بهتون
    یه سوال داشتم ازتون، من یه استادی 22 فوریه بهم آفر داده و من قبول کردم. ولی هنوز نامه پذیرش تو پروفایل کوست ام نیومده.
    میخواستم بدونم برا شما چه مقدار طول کشید از وقتی که استاد باهاتون اکی کرد و نامه پذیرش رو گرفتین؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    دوستان من نامه پذیرشم اومد، فاند سالی 37,560 دلار برای مقطع دکترا در نظر گرفته شده (دانشگاه واترلو)
    یه سری حساب کتابا خودم کردم ولی میخواستم ببینم بچه های اونجا نظر بدن ببینن کافیه؟ همون حدود 21 هزار تا شهریه سالانه میشه؟

سلام دوستان
    من نتیجه پذیرشم از دانشگاه کارلتون به فاند TA سالی 10000 دلار اومد که خوب فقط یک سوم هزینه هام رو پوشش میده.
    استادی که باهاش مکاتبه داشتم گفته بود فاند من ماه اپریل مشخص میشه و من فقط تا 15 مارچ فرصت دارم که این پذیرش رو قبول یا رد کنم؟
    1. ایا اگه Acceptکنم و بعد اعلام نتایج دیگه نخوام مشکلی هست؟
    2. آیا کسی تو شرایط مشابهی بوده که ماه اپریل فاندش جور بشه؟
    3. به استاد میل بزنم که آقا تکلیف مارو روشن کن فاندت چجوریاست بالاخره؟

ممنون دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedaut نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم بهتون
    یه سوال داشتم ازتون، من یه استادی 22 فوریه بهم آفر داده و من قبول کردم. ولی هنوز نامه پذیرش تو پروفایل کوست ام نیومده.
    میخواستم بدونم برا شما چه مقدار طول کشید از وقتی که استاد باهاتون اکی کرد و نامه پذیرش رو گرفتین؟

ممنون
    سلام ممنون

مصاحبه من تو اکتبر بود و استاد گفت باید با دو سه نفر دیگه مصاحبه کنم، بعدش دیگه چیزی نگفتیم. 15 ژانویه سابمیت کردم و اتفاقی 1 فوریه تو پروفایم کوئستم دیدم آفر اومده با نامه پذیرش

ایمیل بزنید از ادمیشن آفیس بپرسید

سلام
    محض اطلاع دوستان بگم که کویینز نتیجه اش برام من 1 مارچ اومد. البته هنوز نامه رسمی نیومده و از دپارتمان به من ایمیل زدن و گفتن که پذیرفته شدم (برای PhD).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر- دانشگاه امیرکبیر

ممنون از پاسختون
    برای منم شرایطم مثل شما هست. 19 اکتبر مصاحبه داشتم، استاد گفت اپلای کن ولی چند نفر دیگه هم هستن که باید ارزیابیشون کنم. دیگه صحبتی نشد تا 22 فوریه که استاد بهم ایمیلی آفر داد و گفت اگه هنوزم اینترست هستی آفر من رو اکسپت کن. منم تو جواب ایمیل زدم و اکسپت کردم و الان منتظر نامه پذیرش تو پروفایلم هستم. ولی خبری نیست هنوز.
    یه چندبار به دانشکده در مورد مدرک زبانم و اینا ایمیل زدم و پرسیدم و فک کنم قشنگ میشناسن منو ، به خاطر همین نمیدونم دوباره ایمیل بزنم بپرسم در چه وضعیتی هست اپلیکیشنم یا نه!

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    سلام ممنون

مصاحبه من تو اکتبر بود و استاد گفت باید با دو سه نفر دیگه مصاحبه کنم، بعدش دیگه چیزی نگفتیم. 15 ژانویه سابمیت کردم و اتفاقی 1 فوریه تو پروفایم کوئستم دیدم آفر اومده با نامه پذیرش

ایمیل بزنید از ادمیشن آفیس بپرسید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedaut نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    برای منم شرایطم مثل شما هست. 19 اکتبر مصاحبه داشتم، استاد گفت اپلای کن ولی چند نفر دیگه هم هستن که باید ارزیابیشون کنم. دیگه صحبتی نشد تا 22 فوریه که استاد بهم ایمیلی آفر داد و گفت اگه هنوزم اینترست هستی آفر من رو اکسپت کن. منم تو جواب ایمیل زدم و اکسپت کردم و الان منتظر نامه پذیرش تو پروفایلم هستم. ولی خبری نیست هنوز.
    یه چندبار به دانشکده در مورد مدرک زبانم و اینا ایمیل زدم و پرسیدم و فک کنم قشنگ میشناسن منو ، به خاطر همین نمیدونم دوباره ایمیل بزنم بپرسم در چه وضعیتی هست اپلیکیشنم یا نه!
    خب پس نگرانی نداره. میتونید از استاد هم بپرسید. بگید واسه مسائل ویزا و اینا باید هرچه زودتر نامه پذیرشم برسه. مایلم بدونم آفر کی بدستم میرسه (یا چیزهای مشابه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)