صفحه 54 از 55 نخستنخست ... 4444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

من برای مستر علوم کامپیوتر دانشگاه ساسکاچوان اپلای کردم، استاد هم داشتم، با این حال هنوز جوابم نیومده و تو پرونده م خورده complete ready for review. با استادم مکاتبه کردم گفت دپارتمان هنوز داره اپلیکیشن ها رو رنک بندی میکنه ( یا دقیق نقل قول کنیم، The graduate committee is in the process of ranking the applications ) ولی توی گرد کافه یا همینجا دارم میبینم که جواب ها از اواسط فوریه داره میاد. هم دپارتمان های دیگه، هم خود علوم کامپیوتر. آیا این مساله طبیعیه؟ میتونم وحشت کنم؟ نکنم؟ چه کنم؟ :دی

Senior Member

سلام
    من اوایل دسامبر شروع کردم ایمیل زدن به استادا برای دکتری، 22 دسامبر یکی از دانشگاه کنکوردیا بهم گفت بیا اسکایپ و تو ژانویه خودم پیگیری کردم و گفتن اپلای کن، 15 فوریه اپلای کردم
    1 مارچ استاد ایمیل زد و گفت اکی هست.
    9 مارچ هم دانشگاه ایمیل زد و نتیجه رو گفت، تو نامه پذیرش نوشته که ما هیچی براتون پست نمی کنیم. همینه دیگه

سلام دوستان یه سوال داشتم از خدمتتون:
    تعطیلات میان ترم ها توی کانادا چه بازه هایی (به روز) است؟ مثلا تو ایران تعطیلات میان ترم ها اینجوریه: 20 خرداد تا 20 شهریور و 25 اسفند تا 14 فروردین
    و احتمالا برای آمریکا هم مشابه کاناداست؟
    Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    من برای مستر علوم کامپیوتر دانشگاه ساسکاچوان اپلای کردم، استاد هم داشتم، با این حال هنوز جوابم نیومده و تو پرونده م خورده complete ready for review. با استادم مکاتبه کردم گفت دپارتمان هنوز داره اپلیکیشن ها رو رنک بندی میکنه ( یا دقیق نقل قول کنیم، The graduate committee is in the process of ranking the applications ) ولی توی گرد کافه یا همینجا دارم میبینم که جواب ها از اواسط فوریه داره میاد. هم دپارتمان های دیگه، هم خود علوم کامپیوتر. آیا این مساله طبیعیه؟ میتونم وحشت کنم؟ نکنم؟ چه کنم؟ :دی
    وقتی نمیگن ریجکتی وحشت نکن
    هر هفته پیگیری کن (تلفنی)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadSafari نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم از خدمتتون:
    تعطیلات میان ترم ها توی کانادا چه بازه هایی (به روز) است؟ مثلا تو ایران تعطیلات میان ترم ها اینجوریه: 20 خرداد تا 20 شهریور و 25 اسفند تا 14 فروردین
    و احتمالا برای آمریکا هم مشابه کاناداست؟
    توی سایت هر دانشگاهی calendar داره اونجا نوشته

Junior Member

سلام دوستان (امیدوارم سوالم رو جای اشتباهی مطرح نکرده باشم)اگر ممکنه کمکم کنید من70 روز پیش برای بایو متریک رفتم انکارا در کیس دانشجویی.(یک دوره علمی در مورد راه و ساختمان )
    عرض بخدمتتون من هچکدام از پروسه های پر کردن اینترنتی فرم ها رو انجام ندادم اینها توسط وکیل من انجام شد و من برای انگشت نگاری رفتم انکارا .الان که روی رسید VAC رو میخونم نوشته VISA CATAGORY:SINGLE ENTRYودر ضمن در قسمت TRACK YOUR APPLICATION هم با وارد کردن تاریخ تولد و ID پیام NOT RECORD FOUND داده میشه.
    من جنتا سوال از حضورتون دارم
    یکی اینکه زمان پاسخگویی هست که ایا ممکنه از 121 روز که تو سایت اعلام کرده بیشتر بشه؟
    واینکه این ویزای SINGLE ENTRY چه نوع ویزایی هست ؟ این دیگه چه نوع ویزای دانشجویی که یکبار ورود هست ؟میدونید زمان ویزا چقدر هست (1ساله یا ..)؟
    خیلی ممنونم

سلام

1. تو کارلتون یه استادی به من گفته که سه هفته دیگه نتیجه فاندم مشخص میشه یعنی حدودای اگریل. من الان TA دارم برای سالی 10000 تا.الان از اون سه هفته 11 روزش گذشته. باهاش مکاتبه کنم که اقا چی شد پس؟

البته قبل این 11 رو هم چند بار بهش گفته بودم و هر بار گفت فعلا معلوم نیست.

کسی اینجا تجربه ای مشابه داشته که استاد بهش بگه فاندم بعدا معلوم میشه و اوکی شده باشه؟

خیل نگرانم
    ویرایش توسط elaheab : March 17th, 2018 در ساعت 12:08 AM

سلام کسی هست اطلاعی از دوره های ESL دانشگاه کارلتون داشته باشه ؟

Junior Member

با سلام و عرض ادب
    وقتتون بخیر

میخواستم برای دانشگاه کانکوردیا اپلای کنم،متاسفانه هیچ اطلاعی از نحوه ی اپلای ندارم،البته اپلیکیشن فرم رو پر کردم اما نمیدونم برای سلف فاند هم باید استاد داشت یا خیر؟

مورد بعد اینکه من تزیز بیس نمیخوام بگذرونم،یکسری میگن باید استاد داشته باشم یکسری میگن خیر،درستش چی هست؟

مکاتبه باید انجام بشه با دانشگاه بعد اپلیکیشن پر کنم و فی پرداخت کنم؟

کارشناسی مکانیک خوندم،برای ارشد میخوام اقدام کنم.

مشکل دیگه ای که من دارم این هست که من تا اسفند ماه مشمول نظام وظیفه میشم و باید دفترچه پست کنم،آیا میتونم ادمیشن بگیرم و برگه ی پذیرش تا قبل از موعد پست کردن دفترچه به وزارت علوم ابلاغ کنم برای سنوات تحصیلی؟

ببخشید سوالاتم ابتدایی بودند،و اگر جای مناسبی پست نکردم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ganboo نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    وقتتون بخیر

میخواستم برای دانشگاه کانکوردیا اپلای کنم،متاسفانه هیچ اطلاعی از نحوه ی اپلای ندارم،البته اپلیکیشن فرم رو پر کردم اما نمیدونم برای سلف فاند هم باید استاد داشت یا خیر؟

مورد بعد اینکه من تزیز بیس نمیخوام بگذرونم،یکسری میگن باید استاد داشته باشم یکسری میگن خیر،درستش چی هست؟

مکاتبه باید انجام بشه با دانشگاه بعد اپلیکیشن پر کنم و فی پرداخت کنم؟

کارشناسی مکانیک خوندم،برای ارشد میخوام اقدام کنم.

مشکل دیگه ای که من دارم این هست که من تا اسفند ماه مشمول نظام وظیفه میشم و باید دفترچه پست کنم،آیا میتونم ادمیشن بگیرم و برگه ی پذیرش تا قبل از موعد پست کردن دفترچه به وزارت علوم ابلاغ کنم برای سنوات تحصیلی؟

ببخشید سوالاتم ابتدایی بودند،و اگر جای مناسبی پست نکردم.
    برای پذیرش مستر بدون تز (کورس بیس) استاد سوپروایزری وجود ندارد که بخواهید با ایشان مکاتبه کنید. در حالت کلی نه نیاز به مکاتبه دارید و نه نیاز به مشاوره با افرادی که اطلاعات کافی ندارند. کسانی که برای مستر بدون تز به شما داشتن استاد را توصیه کرده اند اطلاعات درستی در اختیارتان قرار نداده اند . در هر حال به طور مستقیم می توانید برای دانشگاه اقدام و اپلیکیشن فی را پرداخت و منتظر نتیحه بمانید. هزینه دوره توسط خود شما به اضافه هزینه های اقامت پرداخت می شود و بنابراین دانشگاه هم نیازی به بررسی و پرداخت فاندینگ ندارد.
    در خصوص سوال دوم در تاپیک مربوط به مشمولان نظام وظیفه سوالتان را مطرح کنید تا راهنمایی مورد نظر صورت پذیرد ولی تا جایی که مربوط به پذیرش تحصیلی در این مدت است با توحه به ددلاینها اگر مدارکتان تکمیل باشد هنوز می توانید برای ژانویه و می 2019 برای برخی دانشگاهها اقدام کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)