صفحه 8 از 55 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

Junior Member

Unhappy پاسخ : چگونگی و زمان اعلام نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا

سلام دوستان
    می خواستم بدونم کسی هست که از دانشگاه McGill پذیرش گرفته باشه؟و اگر تونسته معدل کل و IELTS چه نمره ای داشته؟
    من خودم چند روز پیش از این دانشگاه reject شدم و نمی دونم که این دانشگاه کلا سختگیره یا از بقیه دانشگاه ها هم نا امید شم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی و زمان اعلام نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط andia نمایش پست ها
    سلامم دوستان
    نتایج calgary,alberta,western ontario,Mcgill,waterloکی معلوم میشه شاید ریجکت شدم که تا حالاجوابی نگرفتم واسه PHD
    سلام
    من چند روز گذشته نتیجه waterloo رو دریافت کردم

Junior Member

بعضی دانشگاه ها که دانشگاه محور هستند خود دانشگاه مدارک شما رو به استاد ها میده و اصلا در این مورد از شما سوالی نمی پرسند. اما دانشگاه های استاد محور شما قبلش باید با استاد مکاتبه کنید و خود دانشگاه هم ازتون اسم prefered supervisor رو می پرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط 1amirhessam نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ببخشید من ۲ تا سوال مهم داشتم، که هرچی گشتم نتونستم دقیق جوابه سوالمو پیدا کنم، ممنون میشم کمکم کنید

۱. برای اقدام کردم واسه دکترا ، همی دانشگاهها deadline دارن، میخواستم بدونم این DEADLINE ها واسه کسایی که میخوان FUND بگیره یا ماله همه؟ یعنی اینکه اگه کسی بخاد خودش پولشو بده بازم شامله این DEADLINE ها میشه یا نه؟
    ۲. واسه اقدام کردم به پازیرشه دکترا، همان باید با استاده خاصی در تماس بود، یا میشه کله مدارکتو واسه اونا بفرستی، باد اونا خودشون باهات تماس میگیرن یا استادی بهت معرفی میکنن و اون باهات تماس میگیره؟

خیلی ممنون

سلام دوستان Toronto و McGill کسی هست که هنوز مونده باشه؟؟؟؟ اینا جون ما رو به لبمون رسوندن
    دل رو بزن به پرواز!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش از دانشگاه های کانادا

پذیرش از دانشگاه Concordia در Master of Engineering in Software Engineering بدون Fund
    نمره تافل iBT: نود و شش (96)
    GRE با نمرات معمولی
    لیسانس کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل 14/32
    اول برای Master of Science اقدام کردم. وقتی دیدم خبری ازشون نیست از طریق دوستم توی دانشگاه پیگیری کردم و فهمیدم که قبول نمیشم. به پیشنهاد خودشون تبدیلش کردم به Master of Engineering و پذیرش گرفتم.

برای دو تا دانشگاه دیگه (University of Ottawa و McMaster University) هم اقدام کردم که هنوز جواب نهایی رو ندادن. البته به احتمال خیلی زیاد جوابشون هم منفی هست.

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش از دانشگاه های کانادا

McGill
    22000
    PBT 610
    GRE 750 400
    1 ISI journal
    4 Conference paper
    معدل کارشناسی 15.32
    ارشد 17.22
    دانشگاه تهران

Junior Member

من که مک گیل و تورنتو اپلای نکردم..امما اگه تا الان جوابتون نیومده..حتما یه ایمل بزنین وبگین نتیجتون رو هر چه سریعتر بگن وتاکید کنین که واستون مههم هر چه زودتر ازنتیجه مطلع شین..که متاسفانه به احتمال زیاد اگه با منشیه زیاد تنبلی طرف نباشین جواب ریجکتتون رو سریع دریافت میکنین !!! ایشالالله که برای شما قضیه فرق کنه..

Junior Member

پیش فرض University of New Brunswick, Fall 2010

لطفا کسانی که برای این دانشگاه پذیرش دادند اینجا اعلام کنند تا با هم کارامون رو هماهنگ کنیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط tina-m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم کسی هست که از دانشگاه McGill پذیرش گرفته باشه؟و اگر تونسته معدل کل و IELTS چه نمره ای داشته؟
    من خودم چند روز پیش از این دانشگاه reject شدم و نمی دونم که این دانشگاه کلا سختگیره یا از بقیه دانشگاه ها هم نا امید شم؟
    منم از مک گیل refuse شدم. نمره ielts 6.5 بودم و معدل فوقم 16.5 ظاهرا مک گیل سخت گیر شده.

آیا از وسترن انتاریو UWO نتیجه پذیرش دوستان رسیده است؟ من برای این دانشگاه تقاضا کرده ام تافل 113 (همه موارد بالای 27) و معدل 35/16 است و استادی هم قبول کرده که Potential Supervisor من باشد. تا کی وقت برای دریافت پذیرش و اقدام برای سفارت است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)