صفحه 9 از 55 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 544

موضوع: نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا + چگونگی و زمان اعلام

پیش فرض پاسخ : چگونگی و زمان اعلام نتايج پذيرش دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink6204 نمایش پست ها
    آیا از وسترن انتاریو UWO نتیجه پذیرش دوستان رسیده است؟ من برای این دانشگاه تقاضا کرده ام تافل 113 (همه موارد بالای 27) و معدل 35/16 است و استادی هم قبول کرده که Potential Supervisor من باشد. تا کی وقت برای دریافت پذیرش و اقدام برای سفارت است؟
    اگر سفارت شلوغ تر نشود نهایت 2 ماه دیگر هم وقت دارید، ولی زودتر بهتر.

-بعضی از دانشگاه ها پذیرش را ارسال می کنند اما حتی یک ایمیل هم قبلش نمی فرستند!
    - بعضی اوقات نامه گم می شود یا حداقل به ما نمی رسد (برایم پیش آمد که هنوز 50 روز گذشته و نامه نرسیده، در حالی که ارسال کرده اند و حالا خودم برای دریافت باید اقدام کنم!!)

اگر از استاد اوکی گرفتید حتما با staff مخصوص پذیریش تماس بگیرید و جویا شوید. اعلام کنید که فلان استاد supervisor ای من را قبول کرده بود، جواب چه شد...
    برایم پیش آمد که به محض اینکه تماس گرفتم و در مورد استاد به آن ها گفتم، پیگیری کردند و بعد از تماس با استاد پذیریش را ظرف چند روز دادند.

ضمنا سعی کنید فقط یک ایمیل با عنوان مناسب و به فرد مناسب ارسال کنید، ارسال های مکرر اصلا خوب نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink6204 نمایش پست ها
    آیا از وسترن انتاریو UWO نتیجه پذیرش دوستان رسیده است؟ من برای این دانشگاه تقاضا کرده ام تافل 113 (همه موارد بالای 27) و معدل 35/16 است و استادی هم قبول کرده که Potential Supervisor من باشد. تا کی وقت برای دریافت پذیرش و اقدام برای سفارت است؟
    من هم براي UWO درخواست دادم. آخرين e-mail اين بود كه پروندم رفته به Graduate Studies دانشگاه براي final approval . اين دانشگاه انگار هميشه دير جواب مي ده. فكر كنم اگر supervisor داشته باشيم مشكلي نباشه. شما مي دونيد كه مي شه درخواست كنيم كه نامه پذيرشو با DHL يا TNT بفرستند كه سريعتر برسه؟ شما براي كدوم دپارتمان apply كرديد؟

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش از دانشگاه های کانادا

جناب امیر عباس
    تبریک می گویم. چه رشته ای در Mc Gill پذيرفته شديد؟ نتيجه پذيرش شما را همزمان با فاند اعلام کردند یا قبلا استاد قولش را داده بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnaz_sa نمایش پست ها
    من هم براي UWO درخواست دادم. آخرين e-mail اين بود كه پروندم رفته به Graduate Studies دانشگاه براي final approval . اين دانشگاه انگار هميشه دير جواب مي ده. فكر كنم اگر supervisor داشته باشيم مشكلي نباشه. شما مي دونيد كه مي شه درخواست كنيم كه نامه پذيرشو با DHL يا TNT بفرستند كه سريعتر برسه؟ شما براي كدوم دپارتمان apply كرديد؟
    سلام
    من برای نورو سینس اقدام کردم. من پزشکی خوندم و تا دو ماه دیگه فارغ ا التحصیل می شم. از وقتی که refferance letter ها را براتون فرستادن تا وقتی واسه department فرستادن مدارکتتون چقدر طول کشید. استادم گفته که هیچ مشکلی نیست و کاملا راغب هست که باهاش کار کنم ولی گفته بتید صبر کنم تا دانشگاه admittion بده..از اینا هم که خبری نیست...جواب تلفن هم نمی دن!!!!! شما چه رشته ای هستین؟ راجع به نوع پست اطلاعی ندارام

Junior Member

salam,
    I have applied for department of Biology. Deadline was March 15. they had sent the reference letters to my referees directly a week after i had applied (March3). Today I received an e-mail from my supervisor. He confirmed my admission, and said that I will receive the electronic admission tomorrow and then the original letter will be sent. I think that you do not need to worry if you have a supervisor. I hope that you hear soon. If there is anything else that I can help here is my e-mail address "behnaz_sa@yahoo.com" .

Junior Member

سلام
    پذیرش از وسترن آنتاریو - 27000 تا فاند
    مستر برق
    معدل دو سال آخر کارشناسی 15/8 از شریف
    تافل 97
    دو تا مقاله یک کنفرانس یکی ژورنال
    دو تا ریکام خیلی خوب

I hope it doesnt take 2 months!!! cause I wont make the visa deadline.... congratulations on your success

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU - PhD

سلام. چی شد بالاخره ؟ جواب دادن؟ کلا زمان جواب دادن متفاوته ولی هر چی بود تا الآن باید میومد !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU - PhD

کلا مک گیل نسبت به ایرانی ها بدبین شده. اونم تقصیر خودمونه. این قدر بچه ها از مک گیل پذیرش گرفتن ، ولی چون غالبا از آمریکا هم پذیرش داشتن ، مک گیل رو پیچوندن. اونا هم حسابی بهشون برخورده. من پارسال دوستم فول فاند یو بی سی پذیرش گرفت ولی از مک گیل ریجکت شد !!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس نرم افزار ، دانشگاه علم وفرهنگ

برای من از کل دانشگاههایی که برای کانادا اقدام کردم فقط کنکوردیا جوابمو داد بدون فاند و بدون تز ؛ میگن اگه ت الآن نتیجه ایی نیومده باشه بهتره بیخیال بشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)