صفحه 27 از 59 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 583

موضوع: گواهی تمکن مالی بانک در ایران

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ضمانت مالی - گواهی حساب بلوکه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mollabashi نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال: پول من در بانک معادل 3،4 هزار یورو بیش از اون چیزیه که لازمه ولی چون در شعبه ارزی بانک ملیه و بیش از 6 ماهه پولو خوابوندم حیفم میاد پولو بردارم. اشکال نداره به دلاره؟ سفارت گیر نده ردم کنن؟
    سلام،

بعید می دونم ایراد بگیرن! منظور از این گواهی اینه که شما یه مدرکی ارائه بدین دال بر اینکه توانایی مالی پرداخت هزینه های زندگی رو به مدت یک سال دارین. با این وجود، بهتره از باجه اطلاعات سفارت، یه پرس و جو کنین.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mollabashi نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال: پول من در بانک معادل 3،4 هزار یورو بیش از اون چیزیه که لازمه ولی چون در شعبه ارزی بانک ملیه و بیش از 6 ماهه پولو خوابوندم حیفم میاد پولو بردارم. اشکال نداره به دلاره؟ سفارت گیر نده ردم کنن؟
    نه هیچ مشکلی پیش نمیاد! منم دلار داشتم و بیشتر از مبلغی که باید، دقیقا هم در سپرده بلندمدت بود مث شما!

اینطور که دوستان گفتن یک بار باید گواهی ضمانت مالی رو وقت مصاحبه نشون داد یک بار وقت گرفتن ویزا.
    سوالی که دارم اینه که می شه همونی که وقت مصاحبه نشون می دیم رو وقت گرفتن ویزا هم نشون بدیم؟ یا باید برای اون دوباره رفت و گواهی گرفت؟
    یکی از دوستان گفته بودن اون روزی که ویزا می یاد نباید از گواهی (و یا نامه پذیرش) سه ماه گذشته باشه. آیا این حرف دوستمون هنوز معتبره یا شرایط عوض شده؟ کلا این قوانین رو از کجا باید پیدا کرد و خوند؟
    (من می خوام یه پولی قرض بگیرم و توی بانک بذارم گواهی رو بگیرم بعد پولو در بیارم و پس بدم به صاحبش. موقع رفتن یه پول دیگه ای دستم میاد)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط rocana نمایش پست ها
    اینطور که دوستان گفتن یک بار باید گواهی ضمانت مالی رو وقت مصاحبه نشون داد یک بار وقت گرفتن ویزا.
    سوالی که دارم اینه که می شه همونی که وقت مصاحبه نشون می دیم رو وقت گرفتن ویزا هم نشون بدیم؟ یا باید برای اون دوباره رفت و گواهی گرفت؟
    یکی از دوستان گفته بودن اون روزی که ویزا می یاد نباید از گواهی (و یا نامه پذیرش) سه ماه گذشته باشه. آیا این حرف دوستمون هنوز معتبره یا شرایط عوض شده؟ کلا این قوانین رو از کجا باید پیدا کرد و خوند؟
    (من می خوام یه پولی قرض بگیرم و توی بانک بذارم گواهی رو بگیرم بعد پولو در بیارم و پس بدم به صاحبش. موقع رفتن یه پول دیگه ای دستم میاد)
    اینطور نیست! حتما نباید گواهی بانکی رو روز دریافت ویزا هم نشون داد! اگه شما یه نگاهی به جواب های مثبت دانشجویی توی سایت بندازید میبینید که از یه سریا درخواست شده، از یه سریا نشده! گواهی BA
    ولی اگر از کسی درخواست شده باشه، باید حتما گواهی جدید باشه!
    من از باجه صندوق شنیدم! جایی ننوشته، خوندنی نیست! اگه میخواید میتونید باجه اطلاعات بپرسید.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rocana نمایش پست ها
    در ارتباط با نامه پذیرش، بلی اگه از تاریخ ارائه نامه (درج شده در بالای نامه) بیش از سه ماه گذشته باشه، باید نامه پذیرش جدید ارائه بشه. بعد اومدن ویزای من، از سفارت به من زنگ زدن و این مورد رو گفتند. در ارتباط با گواهی تمکن مالی هم قانون مشابهی هست ولی دقیقا نمی دونم اونها دقیقا تا چند ماه معتبر هستند چون یه نسخه به روز از اون رو هم از من خواستن!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان، می خواستم بدونم که پرینت بانکی که باید ببریم سفارت شامل یک سال هزینه ی دانشگاه بعلاوه ی 8040 یورو میشه یا اینکه باید کل هزینه ی دانشگاه یعنی دوسال بعلاوه ی 8040 یوره توی حساب باشه؟آخه دانشگاهی که پذیرش گرفتم شهریه داره، و اینکه مدت زمان ماندن این پول توی حساب حتما باید 1 ماه باشه یا کمتر هم میشه؟
    خواهش می کنم منو راهنمایی کنید 25 باید برم سفارت ولی در مورد حساب بانکی یکم گیج هستم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sysiphus نمایش پست ها
    مدت زمان ماندن این پول توی حساب حتما باید 1 ماه باشه یا کمتر هم میشه؟
    ممنون
    مدت زمانی که پول توی حساب مونده را اصلا بانک توی گواهی ذکر نمیکنه. فقط موجودی را در همون روزی که میخواهید اعلام میکنه. میتونید همون روز که میخواین بریزید به حساب

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    مدت زمانی که پول توی حساب مونده را اصلا بانک توی گواهی ذکر نمیکنه. فقط موجودی را در همون روزی که میخواهید اعلام میکنه. میتونید همون روز که میخواین بریزید به حساب
    ممنونم. فقط اینکه شما از مقداری که باید تو حساب باشه اطلاعی ندارید با توجه به اینکه دانشگاه شهریه داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

ممنونم. فقط اینکه شما از مقداری که باید تو حساب باشه اطلاعی ندارید با توجه به اینکه دانشگاه شهریه داره؟
    سفارت کاری به شهریه دانشگات نداره ، باید همون 8040 تا باشه تو حسابت ، حالا میتونی بیشترم بزاری ولی ضرورتی نداره

جایی گفته نشده اما من خودم ریسک نکردم و مبلغ شهریه رو هم علاوه بر 8000 یورو به حساب ریختم. اگر اون روز آفیسر حالش خوش نباشه ممکنه نقص مدرک بزنه دوباره باید بری گواهی حساب بگیری بیای دم در صف بایستی التماس کنی راهت بدن داخل.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)