صفحه 168 از 190 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    دوستان با مدرک موقتی که دانشگاه بعد از فارغ التحصیلی بهمون میده میشه برا اپلای اقدام کرد؟ ریز نمره هارو در همین موقع بهمون میدن دیگه؟
    اخه شنیدم میگن مدرک موقت ترجمه نمیشه
    نه باید مدرکت رو بخری تا ریز نمره رو هم بهت بدن. توی مدرک موقت صریحا نوشته شده که قابل ترجمه نیست. میتونی یه ریز نمره غیر رسمی در زمان اپلای بفرستی اگر دانشگاه مورد نظرت قبول کنه.

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    نه باید مدرکت رو بخری تا ریز نمره رو هم بهت بدن. توی مدرک موقت صریحا نوشته شده که قابل ترجمه نیست. میتونی یه ریز نمره غیر رسمی در زمان اپلای بفرستی اگر دانشگاه مورد نظرت قبول کنه.
    من دوره شبانه هستم، یکی از دوستام میگفت مث دانشجوی ترم اخر اقدام کن یه ریز نمره با یه تاییدیه بگیر بعدا که رفتی مدارک اصلی روهم میبری، این کار رو میدونید به چه صورته؟ شدنیه؟ ( من فقط یه درسم مونده که هفته بعد به صورت معرفی به استاد امتحانشو میدم)

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hi_my_sky نمایش پست ها
    سلام
    . وقتی هزینه ی آزاد کردن مدرک رو پرداخت کردیم چقدر طول میکشه تا دانشنامه ی اصلی و ریزنمرات قابل ترجمه به دستم برسه؟ و اینکه هزینه ی آموزش رایگان رو از کجا باید بپرسم که چقدر میشه؟ سایت وزارت علوم هم سر زدم ولی چیزی پیدا نکردم. تازه کارهای فارغ التحصیلیم انجام شده. ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیز
    راستش تا اونجایی که بنده دیدم زمان دقیقش به دانشگاه بستگی داره که حدود 1 ماه هست ولی میتونی از رئیس فارغ التحصیلان دانشگاهت بپرسی بهت میگن. هزینه رو از سایت خدمات آموزشی وزارت علوم تو لینک زیر باید حساب کنی و بسته به سال ورود به دانشگاه و نوع رشته (فنی، علوم پایه و ...) داره، از قسمت "آموزش رایگان و لغو تعهد" و بعد "جدول شهریه تحصیلی آموزش رایگان" میتونی فایل تک تک ورودی ها رو ببینی. ضمنا شما نگفتی چه مقطعی هست، اگر کارشناسی هستی که هیچ ولی اگر ارشد خوندی باید اول بری مدرک کارشناسی رو آزاد کنی و حتی اگر کارشناسی تعهد هم نداره باید اصل دانشنامه کارشناسی رو داشته باشی تا بهت اصل دانشنامه ارشد رو بدن!
    http://mad.saorg.ir/EDUS/File.aspx

دوستان با مدرک موقتی که دانشگاه بعد از فارغ التحصیلی بهمون میده میشه برا اپلای اقدام کرد؟ ریز نمره هارو در همین موقع بهمون میدن دیگه؟
    اخه شنیدم میگن مدرک موقت ترجمه نمیشه
    سلام دوست عزیز
    نه، طبیعتا با مدرک موقت نمیشه اپلای کرد چون مدرک موقت رو وزارت علوم تایید (مهر و امضا) نمیکنه و وقتی وزارت علوم تایید نکنه هم دارالترجمه براتون ترجمه رسمی نمیکنه! (ضمن اینکه تو اکثر دانشگاه ها رو مدرک موقت نوشته قابل ترجمه نمی باشد! و اگرم ننوشته باشه بازم نمیتونید ترجمش کنید)
    ریز نمرات رو هم هر وقت دارید دانشنامه رو تحویل میگیرد بگید بهتون میدن
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

من دوره شبانه هستم، یکی از دوستام میگفت مث دانشجوی ترم اخر اقدام کن یه ریز نمره با یه تاییدیه بگیر بعدا که رفتی مدارک اصلی روهم میبری، این کار رو میدونید به چه صورته؟ شدنیه؟ ( من فقط یه درسم مونده که هفته بعد به صورت معرفی به استاد امتحانشو میدم)
    دوره شبانه نیازی به خرید مدرک نیست چون شما هر ترم شهریه دادی و هر وقت درست تموم بشه میتونی درخواست مدرک و ریز نمره بدی. اگر در حال تحصیل هستی میتونی گواهی (تاییدیه) در حال تحصیل بگیری. ریز نمره رو نمیدونم ولی بهترین منیع آموزش دانشگاهت هست. اونا میتونن بهت راهنمایی کنن. میتونی صبر کنی این یکی درست هم تموم بشه و نمره اش وارد بشه تا فارغ التحصیل که شدی مدرکت رو بگیری. اینجوری نیازی به گواهی در حال تحصیل هم نیست.

Junior Member sourenika آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    متلورژی صنعتی __> شناسایی و انتخاب

سلام دذوستان عزیز، من شدیدا دچار استرس شدم، هر دوستی یه چیزی میگه، و اصلا سر در نمیارم که اصلا از کجا باید شروع کنم، یکی میگه اول مدرک، یکی میگه نه سربازی....

1-برای آزاد سازی مدرک ارشد- روزانه - ورودی 94، چقدر باید هزینه داد؟، چقدر زمان میبره که بعد از پرداخت هزینه ها، بهم ریز نمرات تحویل بدن؟
    2- دقیقا از کدام مراحل اپلای کردن، من ریز نمرات دقیق و رسمی را لازم دارم؟( در مراحل ابتدایی، میشه با مدارک غیر رسمی اقدام کرد؟)

If you don`t build your Dream, someone will hire you to build theirs
    Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible
    If opportunity doesn't knock, Build a Door
    The Best way to predict the Future is to Make it

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

سلام دوستان به نظرتون به شدت نیاز مندم در این مورد:
    با توجه به این صحبت یکی از دوستان در همین انجمن
    "برای Apply کردن همون ریزنمرات کافیه. بعدا که پذیرش گرفتید و خواستید در اون دانشگاه ثبت‌نام کنید، دانشگاه معمولا ازتون می‌خواد که مدرک‌تون رو بهشون بدهید. اون موقع لازمه که مدرک رو آزاد کنید، ولی فعلا لازم نیست."
    من برای عدم کاریابی ثبت نام کردم و 2 ماه دیگه انشالا آزاد میشه. می خواستم بپرسم آیا می تونم
    فعلا با ریز نمرات اقدام کنم ؟ و اگر بله، آیا دانشگاه ها ریز نمرات رو می دن؟ و باید برم ازشون بگیرم و ترجمه کنم و بفرستم برای دانشگاه مقصد یا روال کار جور دیگه ای هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    توی ریز نمرات من به جای اسم استاد راهنما اسم مدیر گروه رو نوشتن!
    1) این بعدا وقتی که می خوام توصیه نامه بدم مشکل نشه؟....... چون اون طوری انگار استاد راهنما توصیه نامه نداده
    2) اگه برم دانشگاه اصلاحش می کنن؟....... با توجه به اینکه یه تعهدنامه گرفتن که تایید کردم مشکلی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط Raghi نمایش پست ها
    سلام
    توی ریز نمرات من به جای اسم استاد راهنما اسم مدیر گروه رو نوشتن!
    1) این بعدا وقتی که می خوام توصیه نامه بدم مشکل نشه؟....... چون اون طوری انگار استاد راهنما توصیه نامه نداده
    2) اگه برم دانشگاه اصلاحش می کنن؟....... با توجه به اینکه یه تعهدنامه گرفتن که تایید کردم مشکلی نیست
    با سلام
    برای من هم همین اشتباه رخ داده بود اما مشکلی پیش نیومد.
    اگر حساس هستید پیگیری بفرمایید شاید اصلاح کننئد
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

Junior Member

سلام ببخشید من از دانشگاهنوادا امریکا پذیرش گرفتن منتها گفتن بهم که تازمانی که مدرک رسمیتونفرستی بهت ای بیست نمیدیدم! و من اگر بخوام منتظرمدرک رسمیم بمونم به سفارت نمیرسم. خواستم ببینم پیشنهادی دارید برام؟

سلام دوست عزیز

من هم مثل شما مدرک رسمی نگرفتم. برای اپلای ریز نمرات کفایت می کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)