صفحه 167 از 167 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,663 , از مجموع 1663

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

سلام. دوست عزیز شما اگر هنوز مشمول نشده باشی یعنی اینکه یا اشتغال به تحصیل داشته باشی یا اینکه توی دوره یک ساله ی بعد از فارغ التحصیلی باشی، باید به قسمت امور فارغ التحصیلان دانشگاه مراجعه کنی و درخواست بدی، یه شماره حساب میدن که پول واریز میکنی و 2-3 هفته بعدش مدرک و ریزنمرات میدن بهتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

ممنون بابت جواب. من شهریور امسال دفاع کردم و فقط دانشگاه بهم همون نامه معرفی به نظام وظیفه رو داده یعنی تو همون فرجه یک ساله هستم. پس نیازی نیست اول برم نظام وظیفه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majidpourbasir نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز شما اگر هنوز مشمول نشده باشی یعنی اینکه یا اشتغال به تحصیل داشته باشی یا اینکه توی دوره یک ساله ی بعد از فارغ التحصیلی باشی، باید به قسمت امور فارغ التحصیلان دانشگاه مراجعه کنی و درخواست بدی، یه شماره حساب میدن که پول واریز میکنی و 2-3 هفته بعدش مدرک و ریزنمرات میدن بهتون.

سلام دوستان.
    من لیسانسمو دانشگاه تهران گفتم بعد ارشدو از فردوسی. الآن برای اینکه مدرک ارشدمو بگیرن فکر می کنم اول باید مدرک کارشناسی رو بخرم. من تو منطقه 2 بودم ولی با رطبه منطقه 1 هم همون جا قبول می شدم. الآن اگه اشتباه نکنم برای اینکه پول کمتری بدم باید از دانشگاه تهران یه نامه بگیرم برای سازمان سنجش. حالا این سوالای منه:
    1. چقدر طول میشکه این نامه رو از دانشگاه تهران بگیرم و آیا باید حظوری مراجعه کنم؟
    2. چقدر طول می کشه جواب نامه از سنجش بیاد؟
    3. وقتی جوابش اومد چقدر طول میکشه مدرکو دانشگاه بده؟
    4. من الآن دانشجو دکتری هستم خارج از ایران. باید از دانشگاه الآنم هم مدرکی ببرم؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)